Adam Piech
4.64
Żar
11:2512:34
Iwo Banaś
38.57
Kobala
10:4613:01
Xchord M
Marcin Gorayski
149.92
Wolowa Góra
06:2713:20
Venus SC L
Piotr Jasinski
27.42
Dzikowiec
07:4110:22
Venus SC L
Łukasz Barcewicz
12.28
Mała Kopa
07:2908:49
Tequila 5 M
Jakub Gagatek
6.43
Śnieżnica
11:4712:50
Tequila 5 M
Piotr Koleff
4.57
Żar
11:5513:29
Tequila 5 L
Paweł Wysocki (szybki)
58.70
Mała Kopa
06:5811:28
Tango M
Tomek Krupski
96.52
Mała Kopa
06:3712:35
Tango M
Krzysztof Orłowski
33.27
Mała Kopa
06:5409:22
Tango L
Michał Cieślik
25.88
Mała Kopa
07:3709:50
Synergy 5 L
Michał Jantas
7.32
Chełm (Grybów)
08:4610:54
Summit XC3 M
Jarosław Sałek
49.27
Michałków
09:1311:54
Sprint 3 S
Krzysztof Jagło
64.62
Dobrzeń Wielki
09:3112:30
Sigma 11 24
Michał Szyc
27.77
Kobala
09:5414:22
Sigma 11 24
Marcin Makuch
27.35
Wolowa Góra
08:0910:57
Sigma 11 24
Maciej Pigulski
47.82
Mała Kopa
07:2511:07
Sigma 11 22
Zbyszek Deka
63.69
Mała Kopa
07:3212:57
Sigma 10 25
Waldemar Laskowski
8.37
Chełm (Grybów)
08:5710:43
Rush 5 MS
Maya Pandey
3.07
Wolowa Góra
08:1408:26
Prion 4 XS
Mariusz Grzywacz
39.42
Wolowa Góra
09:2511:33
Peak 25
Adam Paszek
5.66
Prusicko
16:5617:09
Orca XX Cabrio 41
Adam Paszek
3.54
Prusicko
16:2916:38
Orca XX Cabrio 41
RomekS
1.47
Srebrna Góra
10:3910:43
Optic 28
RomekS
2.54
Srebrna Góra
09:2509:44
Optic 28
Krzysztof Martyna
152.27
Mała Kopa
06:3013:56
Opera M
Tomasz Dzierzgwa
8.72
Javorovy
10:4911:29
Nevada 2 light 26
Przemysław Czerwiński
36.18
Kobala
10:5812:36
Mentor 6 L
Paweł Ziółkowski
15.79
Mała Kopa
07:1908:44
Mentor 4 S
Igor Byrski
13.00
Żar
08:2710:04
Mentor 3 S
Grzegorz Walaszek /walery/
43.91
Żar
07:3609:46
Mantra M7 ML
Marek Perkowski
38.18
Wolowa Góra
08:3110:25
Mantra M7 L
Marek Furman
11.72
Javorovy
08:4711:25
Mantra 6 MS
Mateusz Szewc
30.56
Wolowa Góra
09:0011:05
Mantra 6 MS
Jacek Zakrzewski
22.39
Kobala
11:1112:19
Maestro L
Marcin Hańderek
6.14
Żar
09:1609:46
lotnia miękka masztowa
Marcin Duszyński
3.57
Żar
08:2408:59
LM6 MS
Mariusz Kogut
7.64
Kobala
09:5910:27
Knight S
Mariusz Kogut
15.04
Kobala
14:1915:22
Knight S
Bartosz Pudłowski
39.69
Wolowa Góra
10:1912:30
King S
Jakub Zborowski
6.13
Śnieżnica
09:3610:14
Iota 26
Daniel Wojstanowicz
1.62
Srebrna Góra
06:5607:03
Iota 26
Daniel Wojstanowicz
2.02
Srebrna Góra
08:2908:38
Iota 26
Sylwester Dudek
3.60
Śnieżnica
07:5608:13
Iota 2 25
Sylwester Dudek
7.29
Śnieżnica
09:5810:43
Iota 2 25
Łukasz Stolcman
3.53
Wolowa Góra
10:1910:35
Ion 6 XS
Anna Mołdach
4.91
Wolowa Góra
11:3612:02
Ion 5 XXS
Aleksandra Łucja Jaworska
5.79
Kobala
10:1010:22
Ion 5 XXS
Aleksandra Łucja Jaworska
6.45
Kobala
13:5714:10
Ion 5 XXS
Anna Mołdach
3.10
Wolowa Góra
09:0309:14
Ion 5 XXS
Bartosz Migalski
23.88
Leszno - Strzyżewice
06:2607:55
Ion 5 S
Mateusz Lis
37.86
Konopki
10:5212:13
Ion 4 S
Mateusz Lis
15.29
Konopki
08:0708:44
Ion 4 S
Mateusz Petrów
32.24
Wolowa Góra
08:5011:20
Ikuma 27
Maciej Szczypkowski
49.17
Kobala
10:0213:49
Hook 4 27
Julek Matras
1.96
Śnieżnica
13:4614:14
Hook 3 29
Julek Matras
5.62
Śnieżnica
14:3615:40
Hook 3 29
Julek Matras
2.19
Śnieżnica
13:0913:41
Hook 3 29
Adam Grzech
67.95
Wolowa Góra
07:5613:21
Fusion ML
Janusz Fuzowski
121.07
Konopki
07:4012:05
Fusion M
Janusz Fuzowski
121.07
Konopki
07:4012:05
Fusion M
Janusz Wojtyniak
26.09
Wolowa Góra
07:4709:40
Fusion L
Janusz Wojtyniak
26.20
Wolowa Góra
09:4611:41
Fusion L
Lesław Wirbuł
4.71
Wolowa Góra
09:0809:37
Funky L
Tomasz Szczepański
163.13
Michałków
08:3314:39
Explorer S
Kamil Rybicki
25.20
Leszno - Strzyżewice
11:4513:16
Epsilon 9 24
Marcin Siekierski
43.20
Poznański
15:3216:45
Epsilon 7 28
Kaśka G.
36.63
Mała Kopa
07:3809:50
Epic S
Tomasz Cieślar
6.85
Javorovy
14:2215:27
Eden 5 28
Paweł Ruszkiewicz
31.23
Mała Kopa
07:1709:39
Delta 4 S
Marek Dmochowski
101.15
Bassano
07:1813:31
Delta 4 MS
Ryszard Jakiel
48.34
Mała Kopa
07:1610:55
Delta 4 ML
Marcin Bortlik
218.04
Michałków
07:0714:22
Delta 4 L
Paweł Lis
26.54
Śnieżnica
10:0313:22
Delta 4 L
Piotr Staszak
22.43
Żar
07:0609:07
Delta 3 ML
Nikesz Michał
65.70
Mała Kopa
07:2411:35
Delta 3 L
Jarosław Chmielewski
40.50
Żar
07:2809:33
Delta 2 XS
Leszek Grodkowski
76.11
Bad Hindelang
07:4913:52
Delta 2 MS
Mirek Olkowicz
63.06
Mała Kopa
06:5111:09
Delta 2 ML
Jacek Miłowski
85.23
Mała Kopa
08:3412:21
Cure ML
Andrzej Kołodziejski
38.14
Mała Kopa
10:3312:28
Chili 5 XS
Andrzej Kołodziejski
14.63
Mała Kopa
07:2708:43
Chili 5 XS
Bogdan Leja
20.80
Dzikowiec
10:2011:20
Chili 5 M
Szymon Niemczyk
54.94
Wolowa Góra
08:3412:18
Chili 3 M
Wojtek Cukrowski
2.39
Inowrocław
08:3808:47
Buzz Z6 L
Wojtek Cukrowski
10.54
Inowrocław
09:1209:39
Buzz Z6 L
Marcin Duszyński
7.77
Żar
07:0607:41
Buteo XS
Maciej Targoni
86.11
Wolowa Góra
07:5112:36
BGD BASE M
Tomasz Paczkowski
8.51
Wolowa Góra
09:5410:58
Beat L
Stanisław Gwara
3.18
Wolowa Góra
07:5408:10
Base 2 S
Robert Piotrowski
32.51
Piła
09:2910:37
Base 2 ML
Arkadiusz Biernat
9.69
Śnieżnica
11:3215:42
Base 2 M
Arkadiusz Biernat
7.22
Śnieżnica
08:4809:45
Base 2 M
Piotr Besser
118.33
Michałków
07:1812:00
Aspen 5 26
Maciej Krzesiński
60.61
Dobrzeń Wielki
06:5711:07
Artik 6 25
Zofia Jujka
32.44
Borsk
08:2710:01
Arak XXS
Rafał Zagórny
22.59
Kobala
13:3614:38
Arak M
Rafał Zagórny
10.44
Kobala
09:5810:41
Arak M
Maciej Wojtyś
9.98
Wolowa Góra
09:5210:34
Arak M
Maciej Wojtyś
4.39
Wolowa Góra
07:2107:34
Arak M