Pawel Bedynski
108.85
Stranik
09:0112:34
Enzo 3 L
Krzysztof Egzmont
74.94
Bassano
07:5412:19
Artik 6 25
Witold Gilarski
71.59
Krushevo
07:0613:27
Delta 2 L
Marcin Wirski
66.57
Ciecień
06:2209:30
Artik 6 25
Witold Gilarski
62.39
Krushevo
07:0611:40
Delta 2 L
Łukasz Piasecki
54.36
Mszana S
07:5111:55
ZENO MS
Andrzej Brzozowski
51.11
Lijak
09:4312:02
Iota 2 27
Mariusz Strzelczyk
49.70
Lijak
08:3212:27
Artik 6 25
Mariusz Kozłowski
37.51
Bassano
07:4511:15
Alpina 4 MS
Michał Pahl
37.11
Kobala
11:5914:20
Delta 4 ML
Jarosław Hadaczek
36.57
Lijak
09:1213:23
Mentor 5 S
Sebastian Treter
35.37
Ciecień
06:2808:16
Maestro ML
Michał Dudziński
25.57
Bassano
08:3210:51
Bonanza 2 S
Jarosław Pietkiewicz
24.48
Maciejowice
07:5208:54
Rook 2 ML
Marek Dmochowski
22.06
Kobala
08:4610:02
Delta 4 MS
Maciej Ziętara
21.66
Podobin
08:0909:57
Iota 2 25
Marek Nowacki
18.22
Trzęsacz
10:0111:57
Mentor 6 M
Jacek Zakrzewski
18.01
Kobala
08:4110:06
Maestro L
Daniel Wojstanowicz
18.01
Kobala
12:2313:10
Iota 26
Mariusz Bartyzel
17.62
Lijak
09:2010:21
Rook 2 MS
Rafał Kwaśniewski
17.54
Dębina
08:4611:57
Rush 6 L
Jeż Leszek
15.66
Lijak
09:3311:44
Arak M
Łukasz Kołodziejczak
15.42
Kobala
09:0210:03
Alpina 3 S
Piotr Gliniak
15.21
Ciecień
07:3208:36
Arak M
Ryszard Zdęba
14.95
Lijak
08:3909:23
Mistral 7 L
Paweł Koenigsberg
13.27
Dębina
11:0712:10
Delta 2 MS
Joanna Reinert
12.73
Castellammare del Golfo
09:2810:14
Rush 5 XS
AdamRook2
12.33
Kobala
09:0710:04
Rook 2 ML
Paweł Myszak
11.89
Dębina
09:3911:24
Mentor 4 M
Wojtek Hulboj
10.84
Lijak
13:0214:34
Delta 3 S
Robert Skalski
10.26
Kobala
09:4210:15
Artik 5 28
Tomasz Dzierzgwa
10.12
Lijak
08:5710:07
Nevada 2 light 26
Zofia Jujka
9.29
Dębina
11:0011:58
Alpha 6 24
Tomasz Dzierzgwa
8.73
Lijak
12:5414:01
Nevada 2 light 26
Aleksandra Jurasz
7.70
Kovk
11:1512:14
Pawn S
Marcin Chorzępa
7.70
Tarnowo
10:5311:14
Delta 2 MS
Daniel Wojstanowicz
7.29
Kobala
09:2309:51
Iota 26
Arkadiusz Biernat
6.91
Ciecień
07:2608:03
Base 2 M
Aleksandra Jurasz
6.80
Lijak
14:4115:41
Pawn S
Marcin Wróblewski
5.98
Kovk
08:2108:47
Knight ML
Marcin Wróblewski
5.84
Lijak
13:0213:34
Knight ML
Jakub Zborowski
5.32
Ciecień
07:3408:22
Iota 26
Wojciech Wolak
4.81
Raspadalica (Buzet)
08:0108:38
Nemo XX 28
Dawid Plinta
4.68
Lijak
13:0414:26
Knight ML
Daro
4.60
Borsk
07:0907:22
Optic 28
Joanna Reinert
3.44
Castellammare del Golfo
14:2014:31
Rush 5 XS
Sylwester Dudek
3.13
Ciecień
08:0608:24
Iota 2 25
Maciej Wojtyś
3.06
Stranik
08:0808:19
Arak M
Aleksandra Jurasz
2.80
Lijak
17:0717:20
Pawn S
Tomasz Kuc
2.57
Ciecień
07:1507:24
CHILI 4 S
Zbyszek Wrona
2.42
Ciecień
07:1907:24
Base 2 L
Krzysztof Matuszyk
2.13
Stranik
08:1108:19
Sigma 11 28
Mariusz Górka
2.06
Ciecień
10:5110:57
BGD BASE ML
Krzysiek Święcicki
1.66
Żar
08:0708:12
Falcon 2009 27
Mariusz Górka
1.40
Podobin
08:1308:18
BGD BASE ML
Arkadiusz Antosz
1.24
Podobin
11:1711:20
Epsilon 9 26