Krzysztof Martyna
144.34
Klin (Andrzejówka)
07:4712:05
Opera M
Janusz Fuzowski
93.58
Bassano
07:4213:16
Fusion M
Jacek Miłowski
90.50
Klin (Andrzejówka)
07:5912:28
Cure ML
Jarosław Hadaczek
90.04
Kobala
09:5113:47
Mentor 5 S
Lukasz Sieminski
85.67
Bassano
08:0413:40
Mentor 6 M
Michał Dudziński
81.65
Bassano
08:1212:35
Bonanza 2 S
Mirek Olkowicz
75.32
Klin (Andrzejówka)
09:4413:08
Delta 2 ML
Bartosz Kaczmarczyk
74.70
Raná
07:4511:33
Mentor 6 M
Piotr Besser
74.53
Bassano
07:4913:49
Aspen 5 26
Marek Miłowski
64.69
Klin (Andrzejówka)
07:5711:45
Delta 3 ML
Paweł Wysocki (szybki)
58.99
Klin (Andrzejówka)
08:3411:16
Tango M
Bogdan Leja
57.25
Klin (Andrzejówka)
08:0211:40
Chili 5 M
karol
56.87
Kobala
10:1812:54
Nyos RS L
Mariusz Bartyzel
56.07
Kobala
09:5312:39
Rook 2 MS
Mateusz Petrów
55.66
Klin (Andrzejówka)
08:0010:39
Ikuma 27
Mateusz Bątorek
53.62
Bassano
08:1812:25
Rise 3 M
Anna Piskozub
52.66
Klin (Andrzejówka)
08:2710:44
Alpina 4 XS
Krzysztof Egzmont
48.64
Bassano
08:3911:35
Artik 6 25
Aleš Lundiak
48.35
Klin (Andrzejówka)
11:0713:00
Sigma 9 25
Marcin Kosior
48.30
Klin (Andrzejówka)
08:5011:09
Artik 4 29
AdamRook2
44.53
Kobala
09:5212:22
Rook 2 ML
Maciej Krzesiński
40.50
Miejsce
08:2509:44
Artik 6 25
Marek Dmochowski
37.11
Kobala
08:5811:05
Delta 4 MS
Michal Radzicki
28.60
Hochfelln
07:4109:40
Bonanza 2 XS
KRZYSZTOF MAKOWSKI
28.01
Klin (Andrzejówka)
08:2009:44
Sigma 10 25
Artur Szczerbiak
27.85
Turza Śląska
16:0817:20
Nucleon 29
Kaśka G.
27.00
Klin (Andrzejówka)
07:2608:43
Epic S
Piotr Jasinski
24.87
Klin (Andrzejówka)
11:0111:58
Venus SC L
Klement
21.20
Klin (Andrzejówka)
09:3310:20
Ion 5 L
Andrzej Kołodziejski
18.80
Klin (Andrzejówka)
08:0309:15
Chili 5 XS
Jacek Zakrzewski
17.86
Kobala
09:0110:17
Maestro L
Zdzisław Staniak
16.44
Kobala
10:1411:25
Rook 2 ML
Mariusz Kogut
16.05
bielski
08:1908:49
Knight S
Paweł Koenigsberg
14.76
Dębina
04:1106:50
Delta 2 MS
Marek Furman
14.26
Mała Czantoria
09:2812:11
Mantra 6 MS
Piotr Jasinski
11.66
Klin (Andrzejówka)
07:3108:34
Venus SC L
zw
10.14
Klin (Andrzejówka)
07:5210:02
Rook 3 MS
Tomasz Dzierzgwa
9.88
Kobala
12:1312:36
Nevada 2 light 26
Andrzej Żywiczyński
9.33
Klin (Andrzejówka)
08:5810:13
Omega XAlps 2 23
Daniel Wojstanowicz
8.61
Kobala
13:0213:20
Iota 26
zw
8.20
Klin (Andrzejówka)
11:0211:59
Rook 3 MS
Mariusz Kogut
7.50
bielski
11:0111:18
Knight S
Michał Pahl
7.46
Meduno - Monte Valinis
11:3311:55
Delta 4 ML
Mateusz Muras
7.21
Mała Czantoria
11:1712:04
Nova Ion 3 S
Piotr Jasinski
6.33
Klin (Andrzejówka)
09:3810:22
Venus SC L
Daniel Wojstanowicz
6.25
Kobala
10:0910:40
Iota 26
Marcin Makuch
5.83
Borsk
07:4908:03
Sigma 11 24
Mateusz Szewc
5.61
Klin (Andrzejówka)
10:0311:00
Orca2 42
Adam Miszczak
5.09
Klin (Andrzejówka)
08:4809:21
Elan 24
Tomasz Dzierzgwa
4.83
Kobala
09:5410:06
Nevada 2 light 26
Marcin Makuch
4.67
Borsk
07:1707:35
Sigma 11 24
Wojciech Wolak
4.59
Kobala
12:0612:29
Nemo XX 28
Robert Skalski
3.25
Meduno - Monte Valinis
11:3711:48
Artik 5 28
Adam Miszczak
2.88
Klin (Andrzejówka)
12:1112:40
Elan 24
Janusz Wojtyniak
2.72
Klin (Andrzejówka)
11:5912:40
Fusion L
Michał Pahl
2.30
Meduno - Monte Valinis
13:5514:27
Delta 4 ML
Robert Piotrowski
1.40
Klin (Andrzejówka)
14:4114:45
Base 2 ML