Mateusz Siatka
150.10
Michałków
07:1611:40
Alpina 4 L
Mariusz Strzelczyk
139.74
Michałków
08:1813:18
Artik 6 25
Paweł Wysocki (szybki)
100.34
Borowa
09:0614:15
Tango M
Krzysztof Łomonkiewicz
97.48
Leszno - Strzyżewice
07:3712:34
Sigma 11 26
Michał Gierlach
95.11
Mała Czantoria
08:2713:29
Enzo M
Piotr Gliniak
90.70
Ciecień
08:5613:41
Arak M
TOMEK STOCH
78.15
Śnieżnica
07:4410:41
Iota 26
Wojciech Galica
66.44
Michałków
08:0310:28
Summit XC4 M
Michał Skrzypczak
65.85
Ciecień
08:2611:32
Xi 27
Łukasz Czyżewski
61.00
Javorovy
08:0412:35
Delta 3 XL
Dawid Olszowy
58.60
Mała Czantoria
09:2913:14
Alpina 4 MS
Marek Dmochowski
56.90
Borowa
07:3410:43
Delta 4 MS
Marek Furman
55.00
Czantoria
09:0012:12
Mantra 6 MS
Robert Osiński
54.18
Bielice
17:1719:09
Robert Roko
52.26
Ciecień
08:3912:03
Atlas 2 L
Mateusz Młynek
48.47
Michałków
08:0610:01
Iota 26
Michał Pahl
39.66
Ciecień
09:0510:48
Delta 4 ML
Artur Szczerbiak
38.40
Turza Śląska
15:2317:19
Nucleon 29
Leszek Grodkowski
38.13
Borsk
09:3410:50
Delta 2 MS
Wojciech Dziedzic
36.08
Ciecień
08:2110:44
Buzz Z6 ML
Przemysław Wierzbicki
32.57
słupski
15:4717:18
Snake XX 22
Jakub Rybka
29.66
Piła
09:4810:38
Rush 4 ML
Jeż Leszek
25.57
Michałków
09:3310:46
Arak M
Maciej Targoni
25.40
Ciecień
08:2409:56
BGD BASE M
Daniel Kędzierski
23.96
Javorovy
07:5910:12
Cayenne 4 S
Mateusz Brzeszcz
23.59
Clopotiva
08:3110:31
Sector S
Jakub Mamelka
22.33
The Blorenge
10:5411:56
Rook 3 ML
Mateusz Muras
21.60
Mała Czantoria
10:2211:56
Nova Ion 3 S
Dariusz Żywczak
16.84
Skawica
14:0915:48
Sigma 10 25
Andrzej Kołodziejski
14.58
Mała Kopa
08:3409:35
Chili 5 XS
Arkadiusz Biernat
14.24
Śnieżnica
07:3808:59
Base 2 M
Grzegorz Fedrizzi
12.87
Javorovy
10:5312:10
Vega 4 M
Krzysztof Martyna
12.80
Mała Kopa
09:2810:00
Opera M
Tomek Zmarzły
12.21
Javorovy
08:5910:49
Mentor 5 M
Piotr Syc
9.07
Żar
12:0213:41
Xi 25
Mariusz Górka
8.55
Ciecień
09:2210:29
BGD BASE ML
Jacek Wojtaś
7.60
Skrzyczne
08:2008:56
Vega 2 S
Marcin Siekierski
7.19
Lijak
08:0508:34
Iota 2 27
Artur Kucner
6.50
Lijak
07:4708:32
Mescal 5 L
Łukasz Janda
6.19
Czantoria
08:5509:18
Bonanza 2 M
Łukasz Hoffmann
5.33
Żar
12:1712:46
Knight MS
Wojciech Wojciechowski
5.30
Javorovy
08:5709:36
Atis 3 L
Maciej Bąk
4.83
Lijak
07:5908:32
CHILI 4 S
Łukasz Janda
4.80
Zabłocie
08:0308:08
Camino M
Łukasz Janda
4.51
Zabłocie
06:0406:07
Fuse 2 37
Piotr Bogdał
4.29
Żabnica
06:2606:36
Buzz Z5 L
Jeż Leszek
4.28
Michałków
07:5408:12
Arak M
ko-mar 58
3.68
Żar
11:4212:06
Rush 3 S
Piotr Zawadzki
3.49
Javorovy
10:3910:59
Base 2 ML
Rafał Aleksandrowicz
3.38
Ciecień
09:4910:11
Pandion L