Piotr Szymański
27.46
Żar
10:3312:02
Chili 3 S
Piotr Koleff
3.14
Żar
12:4812:57
Tequila 5 L
Piotr Koleff
1.86
Żar
09:0909:20
Tequila 5 L
Piotr Koleff
2.13
Żar
11:0111:11
Tequila 5 L
Maya Pandey
1.21
Rudnik
13:2113:28
Prion 4 XS
Dominik Kryk
4.66
Powiat sulęciński
16:1116:41
Universal 1.1 28
Iwo Banaś
9.73
Organyà
14:0616:31
Emilie 20
Jerzy Gryckiewicz
5.28
Meduno - Monte Valinis
11:5412:22
Atlas L
Jerzy Gryckiewicz
12.75
Meduno - Monte Valinis
09:5611:08
Atlas L
Piotr Szymański
9.45
Meduno - Monte Valinis
13:1015:03
Bolero 6 L
Sylwiusz Pachel
8.15
Meduno - Monte Valinis
12:0913:00
LM6 MS
Marcin Hańderek
31.59
Meduno - Monte Valinis
09:2611:37
lotnia miękka masztowa
Sylwiusz Pachel
8.69
Meduno - Monte Valinis
10:1112:04
LM6 MS
Krzysztof Martyna
102.74
Mała Kopa
08:1512:40
Opera M
Dawid Olszowy
59.10
Mała Czantoria
08:4911:49
Mantra M7 S
Mateusz Muras
2.50
Mała Czantoria
07:1307:21
Nova Ion 3 S
ko-mar 58
2.33
Mała Czantoria
11:4111:47
CHILI 4 XS
Mateusz Muras
7.21
Mała Czantoria
10:5111:11
Nova Ion 3 S
Szymon Niemczyk
43.78
Mała Czantoria
10:4513:04
Chili 3 M
Grzegorz Wierzba
24.74
Mała Czantoria
10:3012:41
Sector XS
Grzegorz Fedrizzi
12.11
Mała Czantoria
09:4210:19
Sector S
Piotr Zawadzki
28.11
Mała Czantoria
09:4010:42
Base 2 ML
Michał Mildner
11.18
Mała Czantoria
08:2509:44
Delta 3 MS
Tooman
21.30
Mała Czantoria
09:0810:59
Mentor 4 XS
Mateusz Muras
3.75
Mała Czantoria
08:3408:47
Nova Ion 3 S
AnT
4.22
Lajnar
07:1207:39
Mentor 4 S
Piotr Zarębski
6.32
Kutno
09:4210:17
lotnia sztywna
Leszek Ziolkowski
79.17
Krushevo
08:2711:21
Icepeak 24
Piotr Jasinski
33.67
Klin (Andrzejówka)
08:3410:15
Venus SC L
Mirek Olkowicz
35.03
Klin (Andrzejówka)
08:4210:28
Delta 2 ML
Bogdan Leja
3.36
Klin (Andrzejówka)
10:2711:21
Chili 5 M
Przemysław Wrzosek
12.71
Javorovy
08:5809:43
Bonanza 2 L
Przemysław Wrzosek
4.54
Javorovy
07:1807:37
Bonanza 2 L
Kamil Stępień
32.66
Hochries
08:3312:36
Fusion M
Grzegorz Nowak
53.44
Gemona - Mt.Cuarnan
08:0910:49
Alpina 4 L
Marek Dmochowski
106.82
Gemona - Mt.Cuarnan
08:0712:45
Delta 4 MS
Grzegorz Walaszek /walery/
58.25
Gemona - Mt.Cuarnan
08:0110:58
Mantra M7 ML
Jarosław Józik
48.48
Gemona - Mt.Cuarnan
08:2510:44
Cayenne 4 XS
Marek Furman
55.27
Gemona - Mt.Cuarnan
08:1411:22
Mantra 6 MS
Joanna Kocot
26.86
Gemona - Mt.Cuarnan
08:1309:44
Delta 4 S
Maciej Targoni
19.40
Gemeinde Tannheim
07:5009:02
BGD BASE M
Michał Skrzypczak
62.02
Gemeinde Tannheim
08:0113:15
Xi 27
Stanisław Gwara
9.44
Gemeinde Tannheim
12:3813:41
Base 2 S
Stanisław Gwara
10.85
Gemeinde Tannheim
08:1609:32
Base 2 S
Tomasz Paczkowski
5.88
Emberger Alm
10:5811:18
Beat L
Szymon Struś
23.48
Emberger Alm
08:4110:40
Mentor 4 S
Jakub Zborowski
39.54
Emberger Alm
08:4310:45
Iota 26
TOMEK STOCH
26.38
Emberger Alm
08:4309:41
Iota 26
Anna Mołdach
5.96
Emberger Alm
08:4609:11
Ion 5 XXS
Piotr Gliniak
57.29
Emberger Alm
08:5113:27
Arak M
Tomasz Paczkowski
7.43
Emberger Alm
08:3008:54
Beat L
Andrzej Trebenda
65.77
Emberger Alm
08:2711:54
TRITON 2 S
Tomasz Sermak
83.51
Emberger Alm
08:2713:00
XCRacer M
Gonzo
37.19
Emberger Alm
08:4210:40
Xi 25
Anna Mołdach
5.71
Emberger Alm
11:0011:21
Ion 5 XXS
Kamil Sedziak
13.27
Elsdorf
10:2011:30
Mentor 6 S
dawid kopiczko
2.96
Droniowice
09:3409:42
Bonanza 2 L
Mateusz Maśluszczak
7.58
Costalunga
07:3809:33
Mentor S
Marek Perkowski
61.37
Costalunga
07:3612:17
Mantra M7 L
Mikołaj Stańczak
47.96
Costalunga
07:2110:30
Cayenne 4 L
Mateusz Maśluszczak
7.58
Costalunga
07:3809:33
Mentor S
Pawel Bedynski
135.47
Costalunga
07:2614:01
Enzo 3 L
Maciej Wojtyś
3.54
Costalunga
07:3508:07
Arak M
Mariusz Górka
6.17
Ciecień
13:3115:19
BGD BASE ML
Wojciech Dziedzic
5.86
Ciecień
13:3815:56
Buzz Z6 ML
Waldemar Laskowski
3.05
Chełm (Grybów)
14:1815:33
Rush 5 MS
andrzej bernadek
3.56
Bukova horka
14:2415:15
CHILI 4 S
Andrzej Zieliński
22.18
Bukova horka
12:1614:02
Sycross One XL
Wojciech
4.69
Bukova horka
14:1915:29
Epsilon 7 28
Agnieszka Andryszczak
3.12
Bukova horka
14:1515:18
Tequila 4 XS
Jacek Streich
5.53
Bukova horka
14:1815:24
Mentor 3 L
Jakub Gagatek
3.52
Bukova horka
14:0714:50
Tequila 5 M
Klement
17.67
Borowa
07:2007:54
Ion 5 L
Krzysztof Ziółkowski
236.37
Borowa
06:5112:20
Enzo 3 XL
Mateusz Gajczewski
5.78
Bondone
04:1104:22
Queen 2 MS