Marcin Wrona
212.49
Lajnar
05:3514:21
ZENO ML
Bogusław Zdrowak
205.94
Lajnar
05:4714:15
Xchord ML
Jarosław Józik
109.60
Lajnar
06:3412:07
Cayenne 4 Xs
kemoT
108.11
Chełm (Grybów)
08:2312:46
Sigma 11 24
Marcin Duszyński
102.34
Kobala
08:5912:57
LM6 MS
Paweł Szczepanek
100.36
Śnieżnica
07:2012:37
Leopard S
Leszek Ziolkowski
99.22
Krushevo
08:2211:55
Icepeak 24
Grzegorz Walaszek /walery/
85.58
Lajnar
05:4309:57
Mantra M7 ML
Iwo Banaś
82.73
Organyà
12:2816:35
Xchord M
Paweł Wysocki (szybki)
81.69
Lajnar
06:2010:07
Tango M
Marek Furman
75.96
Lajnar
06:0609:16
Mantra 6 MS
Grzegorz Wawrzkiewicz
74.38
Chełm (Grybów)
08:2211:52
Mantra 6 L
Piotr Gliniak
73.58
Emberger Alm
08:0314:23
Arak M
Paweł Koenigsberg
68.90
Skrzyczne
08:3112:38
Delta 2 MS
Grzegorz Jamróz
57.51
Śnieżnica
07:0909:53
Trango X-Race L
Dominika Kasieczko
46.59
Bad Hofgastein
10:2612:46
Zeolite GT S
Heniek Marian
45.32
Żywiec
15:2616:41
Moscito 29
Gonzo
43.09
Emberger Alm
07:5910:39
Xi 25
Seba
42.13
Kobala
08:3711:18
Venus SC L
Szymon Niemczyk
25.76
Czantoria
07:3810:42
Chili 3 M
Anna Mołdach
23.49
Kobala
08:5910:07
Ion 5 XXS
ko-mar 58
22.20
Skrzyczne
09:1511:42
CHILI 4 XS
JG.
19.74
Bassano
08:4810:33
Kibo 2 M
Przemysław Wierzbicki
17.98
słupski
15:3416:08
Snake XX 22
hydraulik
16.65
Żar
02:1804:51
Fusion S
Leszek Szymański
16.59
Cerna Hora
09:0212:24
Comet 3 S
Krzycha
16.12
Skrzyczne
08:1411:20
Peak 27
Filip Byrdy
15.87
Skrzyczne
08:4809:57
Tequila 4 M
Artur Krężel
15.35
Skrzyczne
10:4011:53
Chili 5 XS
Marek Nowacki
14.07
Cerna Hora
08:4811:01
Mentor 6 M
Arkadiusz Biernat
13.35
Śnieżnica
07:3108:35
Base 2 M
Łukasz Stolcman
13.02
Kobala
09:5512:00
Ion 6 XS
Zofia Jujka
12.77
Lijak
07:3508:44
Arak XXS
Dawid Olszowy
12.73
Javorovy
08:4710:24
Mantra M7 S
Sylwiusz Pachel
12.60
Lijak
07:5109:18
LM6 MS
Piotr Syc
11.16
Skrzyczne
11:1311:53
Xi 25
Piotr Szymański
10.71
Żar
11:1412:44
Chili 3 S
Paweł Bielański
10.51
Śnieżnica
11:0112:18
Mentor 4 M
Marcin Raszka
10.15
Skrzyczne
12:3713:29
Rook 2 MS
Klement
9.32
Cerna Hora
10:2811:57
Ion 5 L
Mateusz Młynek
9.16
Michałków
07:1708:12
Iota 26
dawid kopiczko
8.31
Kopalnia
09:3510:33
Bonanza 2 L
Jerzy Gryckiewicz
7.60
Lijak
09:1610:17
Atlas L
Marek Loose
6.38
Witrogoszcz-Kolonia
16:2216:54
Jacek Streich
6.18
Bukova horka
14:4115:40
Mentor 3 L
Jerzy Adamczyk
5.92
Bukova horka
13:0215:38
CHILI 4 M
Łukasz Stolcman
5.54
Kobala
16:0416:24
Ion 6 XS
Łukasz Hoffmann
5.37
Żar
12:2512:42
Knight MS
Piotr Szymański
5.18
Żar
09:4510:04
Chili 3 S
Wojciech Głowacki
4.72
Skrzyczne
12:4813:11
Cure M