Maciej Krzesiński
170.53
Dobrzeń Wielki
07:3613:17
Zeolite GT ML
Krzysztof Martyna
106.21
Mała Kopa
08:2314:34
Opera M
Krzysztof Łomonkiewicz
106.19
leszczyński
07:3511:16
Sigma 11 26
Krzysiek Telus
93.68
leszczyński
07:2910:46
Iota 26
Grzegorz Walaszek /walery/
83.27
Żar
08:1512:10
Mantra M7 ML
Łukasz Brach
81.18
Krushevo
08:1313:36
CHILI 4 M
Mariusz Kozłowski
69.38
Vils
07:4613:31
Alpina 4 MS
Krzysztof Jagło
60.90
Dobrzeń Wielki
07:2009:25
Sigma 11 24
Michal Radzicki
59.94
Żar
08:0611:10
Bonanza 2 XS
Mateusz Młynek
58.31
Michałków
07:4109:42
Iota 26
Robert Osiński
51.04
Powiat inowrocławski
17:2219:03
Andrzej Zieliński
47.55
Ciecień
08:1110:31
Sycross One XL
Mariusz Maj
42.73
Śnieżnica
08:4310:19
Artik 3 25
Marcin Makuch
32.33
Leszno - Strzyżewice
08:3909:54
Sigma 11 24
Iwo Banaś
32.23
Organyà
13:0615:43
Xchord M
Arkadiusz Graf
31.00
Nowa Wieś Lęborska
16:0817:08
Apco Lift 44
Piotr Zawadzki
29.71
Javorovy
07:5409:07
Base 2 ML
Arkadiusz Biernat
27.68
Śnieżnica
09:1910:27
Base 2 M
karol
26.70
Vils
07:4210:13
Nyos RS L
Artur Szczerbiak
23.81
Turza Śląska
15:5916:52
Nucleon 29
Adam Mucha
23.79
Śnieżnica
08:5409:57
Pasat 5 28
Piotr Szymański
21.05
Żar
09:0211:18
Chili 3 S
dawid kopiczko
20.22
Javorovy
10:1212:48
Bonanza 2 L
Dariusz Żywczak
20.15
Skawica
14:4616:44
Sigma 10 25
Zbyszek Deka
17.87
Mała Kopa
09:2011:13
Sigma 10 25
Piotr Skrzypczak
17.57
Tegelberg - Allgaeu
09:3612:04
Epsilon 7 28
Mateusz Muras
16.95
Mała Czantoria
08:5411:09
Nova Ion 3 S
Urszula Chodorow
16.81
Meduno - Monte Valinis
12:3715:20
Ion 6 XXS
Seba
16.67
Javorovy
10:3612:28
Venus SC L
karol
16.00
Tegelberg - Allgaeu
12:0212:41
Nyos RS L
Wojtek Majewski
15.99
Mała Kopa
08:4110:23
Tango M
Dawid Olszowy
13.84
Mała Czantoria
08:3709:32
Mantra M7 S
Piotr Jasinski
13.70
Klin (Andrzejówka)
08:2710:53
Venus SC L
Krzysztof Żelisko
12.02
Meduno - Monte Valinis
12:4713:44
Meru M
Daniel Cholewa
10.89
Ciecień
11:2313:23
Carrera M
Jakub Nowak
10.62
Lipowa
10:0610:56
Base 2 L
Piotr Klarzyński
9.25
Klin (Andrzejówka)
08:2809:30
Mentor 5 S
Ryszard Jakiel
9.06
Klin (Andrzejówka)
08:2810:47
Delta 4 ML
Marek Loose
8.62
Witrogoszcz-Kolonia
15:5116:46
Orłowski Adrian
8.42
Żar
12:1813:17
Sigma 10 27
Kamil Rybicki
8.29
Leszno - Strzyżewice
07:4808:36
Epsilon 9 24
Jacek Streich
8.18
Bukova horka
14:2815:54
Mentor 3 L
Dariusz Pałgan
7.85
Javorovy
08:4010:54
Rock 2 L
Paweł Ziółkowski
7.56
Mała Kopa
08:2409:15
Mentor 4 S
Ryszard Ceglarek
7.25
Piła
10:5011:25
Tequila 4 M
Marcinos
6.99
Bukova horka
14:2715:44
Hook 4 25
Marcin Hańderek
6.96
Żar
09:3009:59
lotnia miękka masztowa
Tomasz Kuc
6.82
Śnieżnica
07:1908:16
CHILI 4 S
Andrzej Koziej
6.73
Javorovy
10:4411:32
Aspen 4 28
Otek
6.30
Klin (Andrzejówka)
12:1313:13
Rush 4 MS
Sławek Gut
5.72
Klin (Andrzejówka)
08:2510:12
Artik L
Bartosz Pudłowski
5.46
Klin (Andrzejówka)
09:3710:23
King S
Mariusz Górka
5.21
Ciecień
14:0315:59
BGD BASE ML
Andrzej Kubicz
5.01
Ciecień
16:3017:42
Knight S
Dmitrii Zenkovich
4.79
Mała Czantoria
10:1210:45
Arcus 7 26
Gonzo
4.78
Untemberg
09:2110:32
Xi 25
Wojciech Dziedzic
4.65
Ciecień
14:2116:34
Buzz Z6 ML
Anna Mołdach
4.54
Klin (Andrzejówka)
10:2010:51
Ion 5 XXS
Aleksandra Jurasz
4.50
Żar
15:1015:40
Pawn S
Kamil Chruszcz
4.08
Javorovy
07:4708:04
Mescal 4 S
Michał
4.06
Javorovy
10:4411:04
Rook XL
Łukasz Chalcarz
3.97
Ciecień
12:4913:37
Blacklight M
Seba
3.49
Starogród
08:1809:00
Chili 3 M
Jakub Gagatek
3.42
Bukova horka
14:0915:43
Tequila 5 M
Otek
3.40
Klin (Andrzejówka)
10:5111:24
Rush 4 MS
Aleksandra Jurasz
3.30
Żar
12:2712:45
Pawn S
Stanisław Gwara
3.11
Rudnik
10:3110:50
Base 2 S
Ilona Knapik
3.09
Piła
11:2211:36
Hook 4 23
Ryszard Ceglarek
3.04
Piła
10:0410:17
Tequila 4 M
Mateusz Szewc
2.68
Klin (Andrzejówka)
10:3910:50
Orca2 42
Agnieszka Andryszczak
2.63
Bukova horka
14:2614:43
Tequila 4 XS
Anna Mołdach
2.61
Klin (Andrzejówka)
08:1208:45
Ion 5 XXS
Jakub Nowak
2.40
Lipowa
09:3409:38
Base 2 L
Krzysztof Drzycimski
2.28
Starogród
07:1908:03
Poison 3 Xl
Wojciech
2.23
Bukova horka
15:2415:28
Epsilon 7 28
Wojciech
2.23
Bukova horka
15:2415:28
Epsilon 7 28
Wojciech
2.23
Bukova horka
15:2415:28
Epsilon 7 28
Wojciech
2.23
Bukova horka
15:2415:28
Epsilon 7 28
Michał Jantas
2.09
Chełm (Grybów)
12:1212:28
Summit XC3 M
Tomasz Paczkowski
1.93
Klin (Andrzejówka)
09:1109:23
Beat L
Maya Pandey
1.82
Klin (Andrzejówka)
09:4509:59
Prion 4 XS
Krzysztof Drzycimski
1.68
Starogród
09:1509:21
Poison 3 Xl
Maya Pandey
0.83
Klin (Andrzejówka)
11:5812:00
Prion 4 XS
Rafał Kwaśniewski
0.23
Dębina
14:3314:36
Rush 6 L