Zbyszek Deka
17.87
Mała Kopa
09:2011:13
Sigma 10 25
Wojtek Majewski
15.99
Mała Kopa
08:4110:23
Tango M
Wojciech Dziedzic
4.65
Ciecień
14:2116:34
Buzz Z6 ML
Wojciech
2.23
Bukova horka
15:2415:28
Epsilon 7 28
Wojciech
2.23
Bukova horka
15:2415:28
Epsilon 7 28
Wojciech
2.23
Bukova horka
15:2415:28
Epsilon 7 28
Wojciech
2.23
Bukova horka
15:2415:28
Epsilon 7 28
Urszula Chodorow
16.81
Meduno - Monte Valinis
12:3715:20
Ion 6 XXS
Tomasz Paczkowski
1.93
Klin (Andrzejówka)
09:1109:23
Beat L
Tomasz Kuc
6.82
Śnieżnica
07:1908:16
CHILI 4 S
Stanisław Gwara
3.11
Rudnik
10:3110:50
Base 2 S
Sławek Gut
5.72
Klin (Andrzejówka)
08:2510:12
Artik L
Seba
16.67
Javorovy
10:3612:28
Venus SC L
Seba
3.49
Starogród
08:1809:00
Chili 3 M
Ryszard Jakiel
9.06
Klin (Andrzejówka)
08:2810:47
Delta 4 ML
Ryszard Ceglarek
7.25
Piła
10:5011:25
Tequila 4 M
Ryszard Ceglarek
3.04
Piła
10:0410:17
Tequila 4 M
Robert Osiński
51.04
Powiat inowrocławski
17:2219:03
Rafał Kwaśniewski
0.23
Dębina
14:3314:36
Rush 6 L
Piotr Zawadzki
29.71
Javorovy
07:5409:07
Base 2 ML
Piotr Szymański
21.05
Żar
09:0211:18
Chili 3 S
Piotr Skrzypczak
17.57
Tegelberg - Allgaeu
09:3612:04
Epsilon 7 28
Piotr Klarzyński
9.25
Klin (Andrzejówka)
08:2809:30
Mentor 5 S
Piotr Jasinski
13.70
Klin (Andrzejówka)
08:2710:53
Venus SC L
Paweł Ziółkowski
7.56
Mała Kopa
08:2409:15
Mentor 4 S
Otek
3.40
Klin (Andrzejówka)
10:5111:24
Rush 4 MS
Otek
6.30
Klin (Andrzejówka)
12:1313:13
Rush 4 MS
Orłowski Adrian
8.42
Żar
12:1813:17
Sigma 10 27
Michal Radzicki
59.94
Żar
08:0611:10
Bonanza 2 XS
Michał Jantas
2.09
Chełm (Grybów)
12:1212:28
Summit XC3 M
Michał
4.06
Javorovy
10:4411:04
Rook XL
Maya Pandey
0.83
Klin (Andrzejówka)
11:5812:00
Prion 4 XS
Maya Pandey
1.82
Klin (Andrzejówka)
09:4509:59
Prion 4 XS
Mateusz Szewc
2.68
Klin (Andrzejówka)
10:3910:50
Orca2 42
Mateusz Muras
16.95
Mała Czantoria
08:5411:09
Nova Ion 3 S
Mateusz Młynek
58.31
Michałków
07:4109:42
Iota 26
Mariusz Maj
42.73
Śnieżnica
08:4310:19
Artik 3 25
Mariusz Kozłowski
69.38
Vils
07:4613:31
Alpina 4 MS
Mariusz Górka
5.21
Ciecień
14:0315:59
BGD BASE ML
Marek Loose
8.62
Witrogoszcz-Kolonia
15:5116:46
Marcinos
6.99
Bukova horka
14:2715:44
Hook 4 25
Marcin Makuch
32.33
Leszno - Strzyżewice
08:3909:54
Sigma 11 24
Marcin Hańderek
6.96
Żar
09:3009:59
lotnia miękka masztowa
Maciej Krzesiński
170.53
Dobrzeń Wielki
07:3613:17
Zeolite GT ML
Łukasz Chalcarz
3.97
Ciecień
12:4913:37
Blacklight M
Łukasz Brach
81.18
Krushevo
08:1313:36
CHILI 4 M
Krzysztof Żelisko
12.02
Meduno - Monte Valinis
12:4713:44
Meru M
Krzysztof Martyna
106.21
Mała Kopa
08:2314:34
Opera M
Krzysztof Łomonkiewicz
106.19
leszczyński
07:3511:16
Sigma 11 26
Krzysztof Jagło
60.90
Dobrzeń Wielki
07:2009:25
Sigma 11 24