Marek Loose
8.62
Witrogoszcz-Kolonia
15:5116:46
Robert Osiński
51.04
Powiat inowrocławski
17:2219:03
Maciej Krzesiński
170.53
Dobrzeń Wielki
07:3613:17
Zeolite GT ML
Gonzo
4.78
Untemberg
09:2110:32
Xi 25
Iwo Banaś
32.23
Organyà
13:0615:43
Xchord M
Piotr Jasinski
13.70
Klin (Andrzejówka)
08:2710:53
Venus SC L
Seba
16.67
Javorovy
10:3612:28
Venus SC L
Jakub Gagatek
3.42
Bukova horka
14:0915:43
Tequila 5 M
Agnieszka Andryszczak
2.63
Bukova horka
14:2614:43
Tequila 4 XS
Ryszard Ceglarek
7.25
Piła
10:5011:25
Tequila 4 M
Ryszard Ceglarek
3.04
Piła
10:0410:17
Tequila 4 M
Wojtek Majewski
15.99
Mała Kopa
08:4110:23
Tango M
Andrzej Zieliński
47.55
Ciecień
08:1110:31
Sycross One XL
Michał Jantas
2.09
Chełm (Grybów)
12:1212:28
Summit XC3 M
Krzysztof Łomonkiewicz
106.19
leszczyński
07:3511:16
Sigma 11 26
Marcin Makuch
32.33
Leszno - Strzyżewice
08:3909:54
Sigma 11 24
Krzysztof Jagło
60.90
Dobrzeń Wielki
07:2009:25
Sigma 11 24
Orłowski Adrian
8.42
Żar
12:1813:17
Sigma 10 27
Dariusz Żywczak
20.15
Skawica
14:4616:44
Sigma 10 25
Zbyszek Deka
17.87
Mała Kopa
09:2011:13
Sigma 10 25
Rafał Kwaśniewski
0.23
Dębina
14:3314:36
Rush 6 L
Otek
6.30
Klin (Andrzejówka)
12:1313:13
Rush 4 MS
Otek
3.40
Klin (Andrzejówka)
10:5111:24
Rush 4 MS
Michał
4.06
Javorovy
10:4411:04
Rook XL
Dariusz Pałgan
7.85
Javorovy
08:4010:54
Rock 2 L
Maya Pandey
0.83
Klin (Andrzejówka)
11:5812:00
Prion 4 XS
Maya Pandey
1.82
Klin (Andrzejówka)
09:4509:59
Prion 4 XS
Krzysztof Drzycimski
2.28
Starogród
07:1908:03
Poison 3 Xl
Krzysztof Drzycimski
1.68
Starogród
09:1509:21
Poison 3 Xl
Aleksandra Jurasz
4.50
Żar
15:1015:40
Pawn S
Aleksandra Jurasz
3.30
Żar
12:2712:45
Pawn S
Adam Mucha
23.79
Śnieżnica
08:5409:57
Pasat 5 28
Mateusz Szewc
2.68
Klin (Andrzejówka)
10:3910:50
Orca2 42
Krzysztof Martyna
106.21
Mała Kopa
08:2314:34
Opera M
karol
16.00
Tegelberg - Allgaeu
12:0212:41
Nyos RS L
karol
26.70
Vils
07:4210:13
Nyos RS L
Artur Szczerbiak
23.81
Turza Śląska
15:5916:52
Nucleon 29
Mateusz Muras
16.95
Mała Czantoria
08:5411:09
Nova Ion 3 S
Kamil Chruszcz
4.08
Javorovy
07:4708:04
Mescal 4 S
Krzysztof Żelisko
12.02
Meduno - Monte Valinis
12:4713:44
Meru M
Piotr Klarzyński
9.25
Klin (Andrzejówka)
08:2809:30
Mentor 5 S
Paweł Ziółkowski
7.56
Mała Kopa
08:2409:15
Mentor 4 S
Jacek Streich
8.18
Bukova horka
14:2815:54
Mentor 3 L
Dawid Olszowy
13.84
Mała Czantoria
08:3709:32
Mantra M7 S
Grzegorz Walaszek /walery/
83.27
Żar
08:1512:10
Mantra M7 ML
Marcin Hańderek
6.96
Żar
09:3009:59
lotnia miękka masztowa
Andrzej Kubicz
5.01
Ciecień
16:3017:42
Knight S
Bartosz Pudłowski
5.46
Klin (Andrzejówka)
09:3710:23
King S
Krzysiek Telus
93.68
leszczyński
07:2910:46
Iota 26
Mateusz Młynek
58.31
Michałków
07:4109:42
Iota 26