Justyna Piwowarska
3.80
Bassano
13:5814:22
Justyna Piwowarska
3.43
Bassano
14:5915:17
Mariusz Witlański
51.78
Laworta
09:4912:40
Zeolite GT S
Seba
26.94
Skrzyczne
08:5410:28
Venus SC L
Damian Grabowski
38.26
Borawe
12:4414:39
Universal 1.1 28
Jaroslaw Zygmunt Wieczorek
105.96
Emberger Alm
14:2020:17
Trango X-Race S/M
Andrzej Poręba
11.97
Bassano
14:1115:31
Tequila 5 M
Andrzej Poręba
22.80
Bassano
05:4308:49
Tequila 5 M
Filip Byrdy
2.37
Żar
12:5713:12
Tequila 4 M
Marcin Makuch
8.23
Łęki Kościelne
12:0213:11
Sigma 11 24
Marcin Makuch
2.44
Łęki Kościelne
11:4511:58
Sigma 11 24
Marcin Makuch
6.58
Łęki Kościelne
10:5811:21
Sigma 11 24
Janusz (Jasiu) Winiarczyk
12.58
Żar
10:4212:25
Sigma 10 27
KRZYSZTOF MAKOWSKI
75.88
Mieroszów
10:0714:01
Sigma 10 25
Tomasz Kocemba
18.93
Żar
10:5113:36
Rush S
Pawlos
18.13
Mieroszów
10:5413:24
Rook 3 MS
Marcin Raszka
7.20
Skrzyczne
10:4711:24
Rook 2 MS
Grzegorz Fedrizzi
12.64
Javorovy
11:0312:17
Queen 2 ML
Maya Pandey
1.52
Mieroszów
13:1413:35
Prion 4 XS
Maya Pandey
0.79
Mieroszów
11:0611:08
Prion 4 XS
Maya Pandey
0.53
Mieroszów
14:2214:23
Prion 4 XS
Maya Pandey
1.14
Mieroszów
13:1413:35
Prion 4 XS
Maya Pandey
2.04
Mieroszów
09:0409:31
Prion 4 XS
Rafał Aleksandrowicz
5.08
Szczebel
10:1210:29
Pandion L
Arkadiusz Sabat
43.12
Laworta
08:3313:01
Omega XAlps 2 23
karol
44.25
Monte Panarotta
08:4810:44
Nyos RS L
Mateusz Muras
5.73
Skrzyczne
10:0910:29
Nova Ion 3 S
Mateusz Muras
3.38
Skrzyczne
09:0109:10
Nova Ion 3 S
Heniek Marian
59.71
Żywiec
14:2216:23
Moscito 29
Ryszard Zdęba
4.76
Mieroszów
08:3208:59
Mistral 7 L
Przemysław Czerwiński
17.23
Szczebel
07:0008:21
Mentor 6 L
Grzegorz Goraj
77.58
Kobala
07:3411:45
Mentor 5 S
Krzysztof Śliż
11.36
Mała Czantoria
10:3211:22
Mentor 4 S
Rafał Samsonowicz
9.40
białostocki
14:0414:14
Mentor 4 S
Rafał Samsonowicz
9.37
Jurowce-Kolonia
11:4412:12
Mentor 4 S
Grzegorz Walaszek /walery/
23.07
Skrzyczne
09:0210:21
Mantra M7 ML
Mariusz Kogut
18.29
Kobala
08:0509:24
Knight S
Marcin Wróblewski
5.61
Żar
10:4811:19
Knight ML
Bartosz Pudłowski
17.34
Mieroszów
09:4211:45
King S
Bartosz Pudłowski
7.68
Mieroszów
13:5715:00
King S
JG.
12.48
Bassano
13:3015:32
Kibo 2 M
Daniel Wojstanowicz
0.76
Mieroszów
11:3211:38
Iota 26
Urszula Chodorow
11.05
Meduno - Monte Valinis
06:4807:45
Ion 6 XXS
Urszula Chodorow
10.66
Meduno - Monte Valinis
14:5216:31
Ion 6 XXS
Marcin Ż
55.27
Kobala
08:5413:06
Ion 5 L
Klement
39.95
Kobala
09:2212:31
Ion 5 L
Marcin Ż
4.59
Sabotin
14:4314:47
Ion 5 L
Piotr Starczowski
59.93
Skalnate Pleso
08:4413:20
GTO 2 M
Zbigniew Ziarko
15.23
Municipiul Săcele
09:0710:45
Golden 4 26
Arkadiusz Antosz
3.89
Bassano
04:5005:01
Epsilon 9 26
Arkadiusz Antosz
9.88
Bassano
14:1415:46
Epsilon 9 26
Arkadiusz Antosz
6.84
Bassano
08:0008:36
Epsilon 9 26
MirAs
41.85
Żywiec
14:1815:29
Dudek Universal 25.5
Paweł Koenigsberg
64.14
Mieroszów
08:5512:16
Delta 2 MS
Michał Woźny
2.83
Łęki Kościelne
08:1108:21
Chili 5 M
Michał Woźny
2.29
Łęki Kościelne
09:4909:54
Chili 5 M
Bogdan Leja
20.72
Mieroszów
11:0213:51
Chili 5 M
Michał Woźny
4.05
Łęki Kościelne
08:4709:17
Chili 5 M
Grzegorz Hali
12.37
Mieroszów
09:5711:59
CHILI 4 S
Łukasz Brach
55.11
Krushevo
07:5611:11
CHILI 4 M
Piotr Szymański
16.73
Żar
09:5612:26
Chili 3 S
Robert Wincencik
6.02
Krushevo
10:4211:14
Buzz Z6 ML
Przemysław Wrzosek
5.50
Vogar
11:2011:41
Bonanza 2 L
Andrzej Koziej
31.76
Skrzyczne
09:1011:24
Aspen 4 28
Mariusz Strzelczyk
23.03
Michałków
08:1709:06
Artik 6 25
Piotr Gliniak
26.38
Skalnate Pleso
09:3212:20
Arak M
Mariusz Kozłowski
42.26
Monte Panarotta
08:4410:40
Alpina 4 MS