Lukasz Sieminski
180.22
Speikboden
06:3516:06
Mentor 6 M
Marek Perkowski
169.25
Speikboden
07:0015:02
Mantra M7 L
Michał Adamczuk
167.68
Speikboden
06:5615:43
Rook 3 ML
Michał Gierlach
161.85
Skrzyczne
07:1313:43
Enzo 3 M
Krzycha
123.41
Piła
07:5913:21
Peak 27
Anna Piskozub
121.21
Speikboden
07:1815:29
Alpina 4 XS
Michał Skrzypczak
114.98
Speikboden
07:1615:18
Xi 27
Wojtek Kossuth
110.12
Kobala
09:3115:01
Delta 3 S
hydraulik
107.30
Kobala
01:3006:41
Fusion S
Krzysztof Martyna
106.60
Mała Kopa
08:4214:18
Opera M
Mateusz Kieliszek
102.25
Kobala
08:4313:31
Arak S
Łukasz Czyżewski
96.92
Skrzyczne
08:2012:49
Delta 3 XL
Wojtek Majewski
93.89
Mała Kopa
08:4314:06
Tango M
Kamil Stępień
75.02
Kössen
08:1414:03
Fusion M
Pawlos
69.24
Cerna Hora
10:0713:26
Rook 3 MS
Robert Wincencik
63.92
Krushevo
08:5212:14
Base 2 ML
Maciej Pigulski
63.01
Grone
09:1513:41
Sigma 11 22
Grzegorz Fiema
61.99
Żar
08:1211:21
ZENO MS
Łukasz Brach
61.36
Sofia City Province
07:1409:41
CHILI 4 M
Janusz Wojtyniak
54.02
Cerna Hora
10:0312:30
Fusion L
Tomasz Kocemba
53.30
Żar
08:5813:27
Rush S
Darek Klimas
51.83
Szczebel
08:2312:22
Eden 6 24
Andrzej "Bąbel" Walczak
51.62
Lijak
13:3815:46
Iota 2 27
Krzysztof Orłowski
49.73
Mała Kopa
08:4611:23
Tango L
Jacek Antecki
46.19
Łęki Kościelne
09:2113:48
Rush 6 ML
Stanisław Kurczab
43.60
Dolní Morava
11:4314:03
Tango S
Seba
42.97
Skrzyczne
08:1010:37
Venus SC L
Marcin Ślęzak
42.74
Piła
09:2212:14
Delta 2 XL
Paweł Wysocki (szybki)
42.41
Cerna Hora
09:5713:58
Tango M
Arkadiusz Sabat
41.49
Laworta
09:2212:23
Omega XAlps 2 23
Wojciech Głowacki
39.71
Montmin Coche-Cabane
10:1614:15
Cure M
Łukasz Janda
37.70
Skrzyczne
09:0611:39
Bonanza 2 M
Grzegorz Nowak
35.94
Skrzyczne
08:3210:57
Alpina 4 L
Robert Osiński
34.28
Biała Podlaska
17:1618:31
Andrzej Koziej
33.30
Skrzyczne
08:4811:13
Fusion L
Artur Szczerbiak
33.02
Racibórz
15:1216:46
Nucleon 29
Anna Mołdach
30.61
Cerna Hora
09:2811:36
Ion 5 XXS
Rafał Kwaśniewski
30.60
Łęki Kościelne
09:2513:44
Rush 6 L
Mateusz Brzeszcz
28.44
Skrzyczne
09:0611:03
Sector S
rafal lipa
23.71
Mała Kopa
09:0710:48
Kangri L
Tomek Zmarzły
23.53
Skrzyczne
08:2009:52
Mentor 5 M
Wojciech Maksimik
21.61
Lijak
13:4915:11
Hook 4 25
Mateusz Jakubowski
19.85
Kobala
13:1515:00
Universal 1.1 28
Szczepan Wolny
18.97
Skrzyczne
10:4412:03
Delta 3 S
Kamil Rybicki
18.64
Lijak
13:2714:47
Epsilon 9 24
Małgorzata Błędowska
13.96
Sale Marasino
10:5713:28
Rush 5 XS
Piotr Sułowski
13.93
Skrzyczne
08:5210:03
Leaf-light M
Rafał Zagórny
13.52
Kobala
13:2614:42
Arak M
Sandra Szczepańska
12.66
Kobala
13:3014:35
Buzz Z6 S
Piotr Szymański
11.83
Żar
08:4911:09
Chili 3 S