Marek Loose
3.55
Witrogoszcz-Kolonia
15:5316:05
Robert Osiński
34.28
Biała Podlaska
17:1618:31
Marek Loose
2.15
Witrogoszcz-Kolonia
16:3516:47
Marek Loose
2.21
Witrogoszcz-Kolonia
15:2715:36
Grzegorz Fiema
61.99
Żar
08:1211:21
ZENO MS
Michał Skrzypczak
114.98
Speikboden
07:1615:18
Xi 27
Seba
42.97
Skrzyczne
08:1010:37
Venus SC L
Jarosław Osmólski
8.50
Skrzyczne
07:0507:35
Vega 5 S
Mateusz Jakubowski
19.85
Kobala
13:1515:00
Universal 1.1 28
Mateusz Jakubowski
4.34
Kobala
10:0110:15
Universal 1.1 28
Filip Byrdy
4.07
Skrzyczne
12:0412:20
Tequila 4 M
Stanisław Kurczab
43.60
Dolní Morava
11:4314:03
Tango S
Paweł Wysocki (szybki)
42.41
Cerna Hora
09:5713:58
Tango M
Wojtek Majewski
93.89
Mała Kopa
08:4314:06
Tango M
Krzysztof Orłowski
49.73
Mała Kopa
08:4611:23
Tango L
Maciej Pigulski
63.01
Grone
09:1513:41
Sigma 11 22
Mateusz Brzeszcz
28.44
Skrzyczne
09:0611:03
Sector S
Tomasz Kocemba
53.30
Żar
08:5813:27
Rush S
Jacek Antecki
46.19
Łęki Kościelne
09:2113:48
Rush 6 ML
Rafał Kwaśniewski
30.60
Łęki Kościelne
09:2513:44
Rush 6 L
Małgorzata Błędowska
13.96
Sale Marasino
10:5713:28
Rush 5 XS
Pawlos
69.24
Cerna Hora
10:0713:26
Rook 3 MS
Michał Adamczuk
167.68
Speikboden
06:5615:43
Rook 3 ML
Marcin Raszka
3.78
Skrzyczne
12:3512:49
Rook 2 MS
Krzycha
123.41
Piła
07:5913:21
Peak 27
Aleksandra Jurasz
4.10
Skrzyczne
16:2716:45
Pawn S
Rafał Aleksandrowicz
4.04
Szczebel
10:3210:39
Pandion L
Paweł Koenigsberg
0.49
Mieroszów
11:1211:14
Orca 41
Krzysztof Martyna
106.60
Mała Kopa
08:4214:18
Opera M
Arkadiusz Sabat
41.49
Laworta
09:2212:23
Omega XAlps 2 23
Artur Szczerbiak
33.02
Racibórz
15:1216:46
Nucleon 29
Lukasz Sieminski
180.22
Speikboden
06:3516:06
Mentor 6 M
Tomek Zmarzły
8.81
Milówka
10:2410:52
Mentor 5 M
Tomek Zmarzły
23.53
Skrzyczne
08:2009:52
Mentor 5 M
Marek Perkowski
169.25
Speikboden
07:0015:02
Mantra M7 L
Piotr Sułowski
13.93
Skrzyczne
08:5210:03
Leaf-light M
Łukasz Hoffmann
4.51
Skrzyczne
09:5510:05
Knight MS
rafal lipa
23.71
Mała Kopa
09:0710:48
Kangri L
Daniel Wojstanowicz
8.70
Cerna Hora
09:0109:39
Iota 26
Andrzej "Bąbel" Walczak
51.62
Lijak
13:3815:46
Iota 2 27
Sylwester Dudek
2.72
Zuberzec
08:4208:49
Iota 2 25
Sylwester Dudek
11.43
Kubińska Hola
12:2813:05
Iota 2 25
Baśka
7.50
Śnieżnica
09:4010:44
Ion 6 XXS
Anna Mołdach
30.61
Cerna Hora
09:2811:36
Ion 5 XXS
Mateusz Olejnik
7.71
Kobala
13:4014:21
Ion 5 S
Mateusz Olejnik
4.33
Kobala
11:0411:12
Ion 5 S
Asia Klimas
3.84
Szczebel
09:0409:12
Illusion 22
Wojciech Maksimik
21.61
Lijak
13:4915:11
Hook 4 25
Wojciech Maksimik
2.99
Lijak
12:1712:25
Hook 4 25
hydraulik
107.30
Kobala
01:3006:41
Fusion S