Lukasz Sieminski
249.32
Lajnar
05:5215:04
Mentor 6 M
Przemysław Wrzosek
163.94
Vogel
06:5513:59
Bonanza 2 L
Piotr Góźdź
146.53
Łęki Kościelne
08:1313:58
Colt 2 30
Marcin
138.57
Kobala
08:1214:41
Mentor 5 L
hydraulik
134.92
Kobala
00:3006:59
Fusion S
Wojtek Kossuth
128.13
Kobala
08:3215:02
Delta 3 S
Mateusz Gajczewski
127.13
Skrzyczne
07:2312:45
Peak 25
Marek Perkowski
123.45
Speikboden
07:4513:43
Mantra M7 L
Anna Piskozub
121.90
Speikboden
07:1813:46
Alpina 4 XS
Marcin Wrona
115.31
Skrzyczne
07:5113:54
ZENO ML
Rafał Zagórny
99.90
Kobala
08:4912:34
Arak M
Krzysztof Martyna
99.43
Mała Kopa
09:3514:17
Opera M
Rafał Kubica
97.74
Skrzyczne
07:1613:17
Scooter M
Marcin Duszyński
93.03
Donovaly
07:4814:18
LM6 MS
eltomek
89.69
Kukowo
13:3116:08
Solo 24
Wojciech Wojciechowski
75.90
Kobala
10:4814:05
Atis 3 L
Piotr Gliniak
75.50
Donovaly
09:2513:58
Arak M
Szczepan Wolny
74.21
Skrzyczne
08:1713:15
Delta 3 S
Bogusław Zdrowak
74.06
Kubińska Hola
07:5912:20
Xchord ML
Pawlos
73.11
Cerna Hora
08:4913:45
Rook 3 MS
Tomasz Kocemba
58.06
Kubińska Hola
08:3811:57
Rush S
Marek Furman
54.51
Kubińska Hola
08:3111:38
Aspen 4 26
Grzegorz Nowak
51.49
Kubińska Hola
08:1011:18
Alpina 4 L
KRZYSZTOF MAKOWSKI
48.95
Dolní Morava
09:5812:29
Sigma 10 25
Wojciech Głowacki
47.42
Montmin Coche-Cabane
10:0812:42
Cure M
Grzegorz Hali
46.06
Cerna Hora
08:5912:47
CHILI 4 S
Ryszard Jakiel
45.41
Cerna Hora
08:4012:03
Delta 4 ML
święty
42.77
Borsk
08:5210:30
Sigma 10 25
Łukasz Brach
40.80
Sofia City Province
08:0309:42
CHILI 4 M
Grzegorz Wierzba
40.24
Szczebel
08:5511:53
Sector XS
Mateusz Jakubowski
39.98
Kobala
08:5010:59
Universal 1.1 28
Małgorzata Błędowska
38.90
Gemona - Mt.Cuarnan
10:0612:04
Rush 5 XS
Marcin Hańderek
34.04
Kubińska Hola
08:0510:20
Summit XC4 M
Tomasz Egzmont
33.71
Krushevo
08:1312:08
Artik 5 24
Sylwester Dudek
31.97
Kubińska Hola
08:2110:44
Iota 2 25
Szymon Kuhnert
31.39
Lijak
14:0616:11
Sigma 10 25
Darek Klimas
31.19
Szczebel
08:0910:06
Eden 6 24
Sandra Szczepańska
27.97
Kobala
08:5611:00
Buzz Z6 S
Wojtek Hulboj
25.32
Skrzyczne
08:1410:04
Savage M
Mateusz Brzeszcz
23.09
Kubińska Hola
08:3710:03
Sector S
Zbigniew Ziarko
22.62
Żar
08:4010:49
Golden 4 26
Paweł Dołomisiewicz
21.20
Donovaly
09:0611:21
Funky S
Jakub Mamelka
19.65
Selsley Common
09:5811:11
Rook 3 ML
eltomek
19.01
Kukowo
01:0801:53
Solo 24
Mateusz Kieliszek
18.93
Kobala
12:0013:13
Arak S
Kazimierz Anielak
18.12
Łęki Kościelne
10:4711:30
Astral 6 26
Jarosław Józik
17.79
Krzesanica
09:2611:36
Cayenne 4 XS
Stanisław Kurczab
17.56
Dolní Morava
10:1111:38
Tango S
Piotr Świderski
15.25
Skrzętla
08:0910:00
Rook 2 MS
Robert Wincencik
14.79
Krushevo
09:0010:19
Base 2 ML