Marek Loose
29.09
Witrogoszcz-Kolonia
14:4716:03
Grzegorz Sygut
1.13
Sobowice
05:5105:54
Dawid Król
130.16
Srebrna Góra
06:5610:23
Xchord ML
Krzysztof Orłowski
57.34
Třebihošť
07:5709:41
Tango L
Szymon Kuhnert
168.57
Piła
07:2913:44
Sigma 11 24
Małgorzata Błędowska
17.07
Bassano
12:4214:19
Rush 5 XS
zw
15.07
Srebrna Góra
07:3310:39
Rook 3 MS
Wojciech Wolak
3.26
Borsk
09:3709:49
Rook 3 ML
Hadek
103.86
Konopki
10:2513:40
Rook 2 S
Łukasz Kaczmarek
90.77
Piła
08:5112:29
Rise 3 M
Kacper Kowalski
122.23
Borsk
06:4013:05
Queen 2 ML
Maya Pandey
1.76
Srebrna Góra
09:1809:45
Prion 4 XS
Maya Pandey
2.31
Srebrna Góra
10:5911:55
Prion 4 XS
Tomasz Bojanowski
16.42
Borsk
08:4410:17
Optic 24
Tomasz Bojanowski
10.95
Borsk
11:3412:56
Optic 24
Krzysztof Martyna
56.85
Třebihošť
08:0509:31
Opera M
Marcin Stępień
2.05
Srebrna Góra
11:1311:31
Nova Ion 3 XS
Marcin Stępień
3.37
Srebrna Góra
07:5808:25
Nova Ion 3 XS
Lukasz Sieminski
248.16
Konopki
07:3214:42
Mentor 6 M
Piotr Klarzyński
52.19
Srebrna Góra
07:1508:47
Mentor 5 S
Rafał Samsonowicz
36.43
Powiat moniecki
09:4811:50
Mentor 4 S
Radosław Świerczyński
133.66
Konopki
07:1011:50
Knight ML
Bartosz Migalski
14.69
Srebrna Góra
10:5313:23
Ion 5 S
MR
12.70
Srebrna Góra
07:4508:32
Ikuma 27
Mateusz Petrów
41.87
Srebrna Góra
07:4510:28
Ikuma 27
Daniel Rozmus
65.65
Srebrna Góra
07:3610:37
Hook 4 25
Tomasz Zieliński
4.27
Srebrna Góra
07:3410:34
Hook 3 29
Adam Grzech
220.13
Srebrna Góra
06:4113:26
Fusion ML
Adam Grzech
4.68
Hostomice
13:1013:15
Fusion ML
Janusz Wojtyniak
111.53
Dzikowiec
10:5614:06
Fusion L
Łukasz Janda
6.57
Skrzyczne
01:3702:31
Fuse 2 37
Marcin Bortlik
60.08
Baborów
07:1709:02
Delta 4 L
Leszek Grodkowski
59.96
Borsk
08:4112:30
Delta 2 MS
Marcin Chorzępa
132.87
Piła
08:0313:50
Delta 2 MS
Marek Borkowski
10.51
Schmittenhoehe - Zell Am See
10:1911:06
Delta 2 L
Bogdan Leja
16.75
Srebrna Góra
09:2811:17
Chili 5 M
Piotr Lemańczyk
48.97
Borsk
07:5711:03
Chili 5 M
Mikołaj Stańczak
8.15
Konopki
07:4708:13
Cayenne 4 L
Wojtek Cukrowski
33.15
Piła
08:4309:55
Buzz Z6 L
Grzegorz Szafrański
63.28
Piła
08:1210:03
Boomerang 10 M
Natalia Wróblewska
28.32
KRĘPA - EPSK - Aeroklub Słupski
09:1711:41
Base 2 XS
Natalia Wróblewska
28.33
KRĘPA - EPSK - Aeroklub Słupski
09:1711:41
Base 2 XS
Robert Piotrowski
4.55
Piła
13:1713:26
Base 2 ML
Robert Piotrowski
20.88
Piła
13:3615:06
Base 2 ML
Robert Piotrowski
4.72
Piła
13:0113:13
Base 2 ML
Szrama
76.84
Piła
08:1912:03
Astral 7 28
Marek Furman
14.44
Javorovy
09:0411:16
Aspen 4 26
Dariusz
87.34
Piła
08:3412:13
Artik L
Piotr Karolak
262.26
Konopki
07:0614:53
Artik 6 25
Mariusz Strzelczyk
53.59
Michałków
08:2910:09
Artik 6 25