Jarosław Józik
101.11
Skrzyczne
08:2913:08
Cayenne 4 Xs
Alicja Heise
92.83
Cerna Hora
09:1814:08
CHILI 4 XXS
Dawid Król
90.17
Dolní Morava
08:5312:58
Xchord ML
Maciej Cieślik
81.83
Cerna Hora
09:0512:48
Artik 4 27
Pawlos
78.83
Cerna Hora
09:2013:00
Rook 3 MS
Kamil Stępień
78.44
Emberger Alm
08:2413:20
Fusion M
Maciej Krzesiński
65.60
Dobrzeń Wielki
08:0513:10
Bonanza 2 M
Marcin Siekierski
63.09
Piła
08:5612:03
Iota 2 27
Marcin G.
60.51
Piła
08:1312:17
Delta 2 MS
Ryszard Jakiel
60.31
Cerna Hora
09:1112:39
Delta 4 ML
Seba
56.37
Skrzyczne
07:5011:58
Venus SC L
Paweł Kumorek
55.28
Żar
08:4511:53
Icepeak 8 22
Maciej Bąk
51.35
Piła
08:3612:25
CHILI 4 S
Robert Szecel
51.09
Dolní Morava
09:3112:02
Sigma 10 25
Marcin Ślęzak
47.62
Piła
08:2310:28
Delta 2 XL
Bogdan Leja
44.65
Cerna Hora
09:2311:59
Chili 5 M
Artur Szczerbiak
43.69
Turza Śląska
02:2904:02
Nucleon 29
Igor Popik
42.94
Bassano
09:4311:56
Guru L
Damian Grabowski
30.52
Borawe
10:4412:06
Universal 1.1 28
Błażej
29.83
Żar
08:5510:08
Enzo 3 S
Daniel Wojstanowicz
27.49
Cerna Hora
09:5711:44
Iota 26
Marek Furman
25.38
Skrzyczne
08:2109:47
Aspen 4 26
Krzysztof Cieślinski
23.96
Bassano
08:1210:12
Knight ML
Klement
23.80
Cerna Hora
09:1810:45
Ion 5 L
Jakub Borucki
22.91
Monte Grappa
09:2011:16
Rook 2 ML
Jarosław Janus
22.19
Skrzyczne
08:0709:10
Boomerang 11 M
Paweł Koenigsberg
18.26
Baborów
09:0710:50
Delta 2 MS
Artur Szczerbiak
16.10
Bełsznica
15:2916:13
Nucleon 29
Leszek Grodkowski
15.74
Borsk
09:4010:53
Magnum 2 38
Szymon Struś
15.46
Weng
08:3409:59
Mentor 4 S
Jakub Nowak
15.33
Krushevo
09:1411:11
Base 2 L
Piotr Syc
15.26
Skrzyczne
11:3713:02
Xi 25
Andrzej Koziej
15.23
Skrzyczne
08:3309:55
Fusion L
Paweł Zawistowski
14.20
Bassano
10:1511:37
Knight ML
Aleksandra Jurasz
13.70
Krushevo
10:2814:54
Pawn S
Marek Loose
13.29
Witrogoszcz-Kolonia
16:0216:40
Jakub Nowak
10.98
Krushevo
12:0912:57
Base 2 L
Przemysław Wierzbicki
10.69
Jezierzyce
15:5416:23
Snake XX 22
Grzegorz Fedrizzi
10.33
Javorovy
10:0311:36
Sector S
MirAs
9.49
Krushevo
08:2209:03
Rook 2 MS
Marcin Raszka
9.37
Skrzyczne
10:2911:29
Rook 2 MS
Otek
9.30
Cerna Hora
12:1113:00
Rush 4 MS
MirAs
9.21
Krushevo
11:1712:21
Rook 2 MS
HURAK
8.74
Deszczno
03:4104:00
Powerplay Sting 160
Marcin Wróblewski
7.68
Krushevo
09:1710:23
Knight ML
Michał Jantas
7.64
Chełm (Grybów)
08:3408:58
Summit XC3 M
Damian Grabowski
7.18
Borawe
12:5313:17
Universal 1.1 28
Robert Dadak
7.16
Javorovy
08:3809:18
Delta 4 ML
Marcin Wróblewski
6.22
Krushevo
07:3708:04
Knight ML
Mateusz Mamala
6.04
Krushevo
08:4309:37
Golden 3 24