Błażej
29.83
Żar
08:5510:08
Enzo 3 S
Paweł Kumorek
55.28
Żar
08:4511:53
Icepeak 8 22
Marek Loose
13.29
Witrogoszcz-Kolonia
16:0216:40
Szymon Struś
15.46
Weng
08:3409:59
Mentor 4 S
Artur Szczerbiak
43.69
Turza Śląska
02:2904:02
Nucleon 29
Seba
56.37
Skrzyczne
07:5011:58
Venus SC L
Piotr Syc
15.26
Skrzyczne
11:3713:02
Xi 25
Łukasz Janda
4.86
Skrzyczne
09:1109:31
Bonanza 2 M
Jarosław Janus
22.19
Skrzyczne
08:0709:10
Boomerang 11 M
Marek Furman
25.38
Skrzyczne
08:2109:47
Aspen 4 26
Marcin Raszka
9.37
Skrzyczne
10:2911:29
Rook 2 MS
Jarosław Józik
101.11
Skrzyczne
08:2913:08
Cayenne 4 Xs
Andrzej Koziej
15.23
Skrzyczne
08:3309:55
Fusion L
Krzysztof Cieślinski
3.73
Revine Lago
13:4814:00
Knight ML
Marcin Ślęzak
47.62
Piła
08:2310:28
Delta 2 XL
Marcin Siekierski
63.09
Piła
08:5612:03
Iota 2 27
Marcin G.
60.51
Piła
08:1312:17
Delta 2 MS
Maciej Bąk
51.35
Piła
08:3612:25
CHILI 4 S
Jakub Borucki
22.91
Monte Grappa
09:2011:16
Rook 2 ML
Jakub Nowak
5.31
Krushevo
07:2707:55
Base 2 L
MirAs
5.20
Krushevo
09:5810:22
Rook 2 MS
Jakub Nowak
3.54
Krushevo
06:3106:41
Base 2 L
MirAs
4.56
Krushevo
06:3206:57
Rook 2 MS
Mateusz Mamala
4.20
Krushevo
06:5907:12
Golden 3 24
Marcin Wróblewski
6.22
Krushevo
07:3708:04
Knight ML
MirAs
9.49
Krushevo
08:2209:03
Rook 2 MS
Aleksandra Jurasz
4.60
Krushevo
08:3408:55
Pawn S
Mateusz Mamala
4.15
Krushevo
12:1212:28
Golden 3 24
Mateusz Mamala
6.04
Krushevo
08:4309:37
Golden 3 24
Jakub Nowak
10.98
Krushevo
12:0912:57
Base 2 L
Jakub Nowak
15.33
Krushevo
09:1411:11
Base 2 L
Marcin Wróblewski
7.68
Krushevo
09:1710:23
Knight ML
MirAs
9.21
Krushevo
11:1712:21
Rook 2 MS
Aleksandra Jurasz
13.70
Krushevo
10:2814:54
Pawn S
Przemysław Wierzbicki
10.69
Jezierzyce
15:5416:23
Snake XX 22
Robert Dadak
7.16
Javorovy
08:3809:18
Delta 4 ML
Marek Cichoń
5.10
Javorovy
13:3614:19
Base Light ML
Adam Nikolin
2.70
Javorovy
11:3211:39
Golden 4 26
Grzegorz Fedrizzi
10.33
Javorovy
10:0311:36
Sector S
Marek Iwko
4.11
Javorovy
08:4409:22
Delta 4 XL
Marek Cichoń
2.80
Javorovy
11:5912:09
BGD BASE ML
Robert Dadak
3.39
Javorovy
11:4411:57
Delta 4 ML
Kamil Stępień
78.44
Emberger Alm
08:2413:20
Fusion M
Dawid Król
90.17
Dolní Morava
08:5312:58
Xchord ML
Robert Szecel
51.09
Dolní Morava
09:3112:02
Sigma 10 25
Maciej Krzesiński
65.60
Dobrzeń Wielki
08:0513:10
Bonanza 2 M
HURAK
8.74
Deszczno
03:4104:00
Powerplay Sting 160
Michał Pahl
5.98
Ciecień
08:3909:06
Delta 4 ML
Michał Jantas
7.64
Chełm (Grybów)
08:3408:58
Summit XC3 M
Krzysztof Kulesa
2.40
Cerna Hora
10:2910:38
Hook 3 27