Krzysztof Pedrycz
96.33
Krajno-Zagórze
10:3114:01
Trango Xc M
Paweł Wysocki (szybki)
70.17
Dzikowiec
08:5511:39
Tango M
Błażej
64.84
Krushevo
07:2111:42
Enzo 3 S
Szymon Kuhnert
61.20
Leszno - Strzyżewice
07:3309:36
Sigma 10 25
Grzegorz Wierzba
57.31
Szczebel
07:0010:26
Sector XS
hydraulik
56.28
Szczebel
00:5102:53
Fusion S
Cezary Karol Szymkiewicz
41.86
Krushevo
07:3810:58
Cure L
Krzysztof Żelisko
41.58
Krushevo
06:4009:41
Sphera RS L
Marek Dmochowski
41.28
Krushevo
07:4310:53
Delta 4 MS
Joanna Kocot
40.64
Krushevo
07:3610:56
Delta 4 S
Marcin Wirski
40.32
Krushevo
07:4811:35
Artik 6 25
Igor Popik
40.28
Krushevo
07:4012:20
Guru L
Dawid Król
35.72
Krushevo
07:4910:42
Xchord ML
Michał Dudziński
34.99
Krushevo
07:3610:28
Bonanza 2 S
Murzyn Roman
29.60
Krushevo
07:4910:17
Alpina 4 L
Wojciech Kocot
27.80
Krushevo
07:4010:21
Delta 4 MS
Stanisław Sagan
25.28
Krushevo
08:0810:07
Mentor 5 M
Waldemar Janiszewski
24.63
Krushevo
07:2209:33
Cure 2 L
Mateusz Brzeszcz
20.45
Krushevo
08:0809:35
Sector S
Arkadiusz Biernat
19.91
Śnieżnica
08:3209:44
Base 2 M
Marcin Mita
19.40
Leszno - Strzyżewice
16:5517:49
Dudek Universal 28
Marcin Hańderek
18.60
Skrzyczne
07:4209:19
lotnia miękka masztowa
Marek Furman
18.39
Javorovy
09:0609:52
Aspen 4 26
Jacek Zakrzewski
17.89
Krushevo
08:0909:44
Sigma 10 27
Karol Witkowski
16.96
Srebrna Góra
08:1410:05
Maestro ML
Michał Mildner
14.83
Javorovy
09:0609:41
Delta 3 MS
Krzysztof Martyna
14.24
Krushevo
08:0308:46
Opera M
Jarosław Osmólski
12.87
Sopot
05:0406:24
Vega 5 S
Janusz (Jasiu) Winiarczyk
12.52
Krushevo
09:2810:14
Sigma 10 27
Michał Pahl
11.72
Szczebel
08:1908:51
Delta 4 ML
Marcin G.
11.42
Provincia di Trento
08:5209:54
Delta 2 MS
Artur Starzec
10.44
Szczebel
08:5809:59
Mentor 4 S
Marcin Ślęzak
9.12
Provincia di Trento
08:5209:46
Delta 2 XL
Wojciech Dziedzic
8.22
Szczebel
12:4215:12
Buzz Z6 ML
Przemysław Wierzbicki
7.77
Jezierzyce
14:5915:35
Snake XX 22
Bogdan Leja
7.61
Srebrna Góra
08:4209:47
Carrera L
Rafał Aleksandrowicz
7.43
Szczebel
08:2709:13
Pandion L
Robert Roko
7.09
Szczebel
11:0313:21
Atlas 2 L
Rafał Samsonowicz
6.65
Bassano
09:3510:04
Mentor 4 S
Mariusz Zaborek
6.62
Krajno-Zagórze
07:3407:59
Lotus L
Asia Klimas
6.42
Szczebel
10:4911:24
Illusion 22
Daniel Wojstanowicz
6.28
Krushevo
08:3408:52
Iota 26
RomekS
6.14
Srebrna Góra
11:1912:18
Optic 28
Marcin Korepta
5.87
Szczebel
11:2911:42
Mescal 4 M
Anna Zezula
5.19
Krushevo
08:0708:22
Swift 5 S
Asia Klimas
5.18
Szczebel
08:3609:11
Illusion 22
Przemysław Wierzbicki
5.05
Jezierzyce
15:4716:01
Snake XX 22
Jacek Miłowski
5.04
Chełm (Grybów)
12:0613:30
Cure ML
Anna Zezula
4.94
Krushevo
10:5111:07
Swift 5 S
Ilona Knapik
4.78
Krushevo
08:4609:06
Hook 4 23