Waldemar Janiszewski
103.25
Borsk
09:1213:02
Cure 2 L
kemoT
69.58
Cergowa
07:3611:40
Sigma 11 24
Przemysław Czerwiński
55.42
Krushevo
08:0210:47
Mentor 6 L
Maciej Januchta
43.45
Szczebel
08:0411:19
Iota 2 27
Krzysztof Matuszyk
29.93
Montmin Coche-Cabane
10:4413:14
Sigma 11 28
Rafał Zagórny
29.59
Montmin Coche-Cabane
13:5315:15
Arak M
Andrzej Zieliński
29.50
Skrzętla
08:3810:38
Sycross One XL
Darek Klimas
29.44
Szczebel
08:5811:21
Eden 6 24
Leszek Grzenkowicz
27.17
Ponnay
10:2214:52
Hook 4 27
Rafał Zagórny
25.18
Ponnay
09:5812:00
Arak M
TOMEK STOCH
23.77
Szczebel
08:5010:43
Iota 26
Anna Bysiecka
22.42
Kobala
09:2011:27
Punk XS
Krzysztof Mazur
21.61
Szczebel
08:1209:55
Enzo 3 M
Jarosław Chmielewski
19.32
Col Rodella
08:4010:29
Delta 2 XS
Piotr Zawadzki
18.20
Skrzyczne
08:4710:11
Base 2 ML
Artur Kucner
17.35
Montmin Coche-Cabane
13:3514:47
Arak L
Mateusz Olejnik
16.98
Ponnay
10:1713:14
Ion 5 S
Aleksandra Łucja Jaworska
15.49
Montmin Coche-Cabane
13:5814:54
Ion 5 XXS
Artur Kucner
14.82
Ponnay
10:1812:05
Arak L
Mateusz Muras
14.43
Skrzyczne
07:3809:36
Nova Ion 3 S
Mariusz Górka
13.58
Szczebel
09:5112:19
BGD BASE ML
Jacek Zakrzewski
13.12
Krushevo
08:1609:31
Sigma 10 27
Tomasz Paczkowski
12.90
Ponnay
09:5811:37
Beat L
Michał Mildner
12.48
Skrzyczne
08:3410:28
Delta 3 MS
Mariusz Kłos
11.90
Szczebel
07:1808:07
Rush 5 ML
Sandra Szczepańska
11.00
Montmin Coche-Cabane
16:0016:40
Buzz Z6 S
Marek Jur
10.55
Ponnay
10:0211:46
Mojo 4 M
Marek Furman
10.41
Czantoria
10:0311:11
Aspen 4 26
Marek Jur
10.04
Montmin Coche-Cabane
13:3614:24
Mojo 4 M
Tomasz Paczkowski
9.70
Montmin Coche-Cabane
13:3214:07
Beat L
Zbyszek Wrona
9.43
Szczebel
09:2211:24
Base 2 L
Sandra Szczepańska
9.10
Ponnay
12:0914:00
Buzz Z6 S
Łukasz Janda
8.66
Skrzyczne
08:2609:00
Bonanza 2 M
Marcin Raszka
8.49
Skrzyczne
09:1812:32
Rook 2 MS
Piotr Bogdał
8.05
Skrzyczne
13:1113:47
Buzz Z5 L
Łukasz Janda
7.88
Skrzyczne
10:4611:28
Bonanza 2 M
Michał Mildner
7.58
Skrzyczne
12:4813:12
Delta 3 MS
Rafał Aleksandrowicz
7.17
Szczebel
08:1710:06
Pandion L
Wojciech Dziedzic
6.87
Szczebel
12:3014:27
Buzz Z6 ML
Andrzej Bochenek
6.70
Wapno
12:0412:53
Rush 4 ML
Bogusław Kruczek
6.44
Wapno
10:1411:12
Elan 2 26
Bogusław Kruczek
6.44
Wapno
10:1411:12
Elan 2 26
Michał Jantas
6.02
Cergowa
09:4210:03
Summit XC3 M
Aleksandra Łucja Jaworska
5.97
Ponnay
10:1411:57
Ion 5 XXS
Filip Byrdy
5.88
Skrzyczne
12:1913:27
Tequila 4 M
Rafał Samsonowicz
5.75
Dobki
12:1612:40
Mentor 4 S
Maya Pandey
5.46
Krushevo
12:0712:32
Prion 4 XS
Michał Jantas
4.13
Wapno
11:1311:48
Summit XC3 M
Tomasz Gatnikiewicz
3.50
Srebrna Góra
11:5812:52
Dudek Nemo XX 28
Rafał Samsonowicz
3.13
Dobki
09:4810:00
Mentor 4 S