Leszek Ziolkowski
308.67
Açu
09:3217:43
Icepeak 26
Krzysztof Martyna
163.94
Tacima
08:1912:56
Opera M
Michał Dudziński
79.20
Bassano
08:0912:52
Bonanza 2 S
Marek Dmochowski
72.52
Bassano
08:1512:55
Delta 4 MS
Pawel Bedynski
58.25
Podobin
08:5111:13
ZENO L
Błażej
54.80
Bassano
08:1011:07
Enzo 3 S
Robert Dąbrowa
52.99
Bassano
07:3611:15
Sigma 11 24
Radosław Świerczyński
48.52
Bassano
08:0712:27
Knight ML
Robert Dadak
48.10
Bassano
08:4412:19
Delta 4 ML
Łyskawa
40.90
Bassano
10:4215:14
Rush 5 L
Janusz (Jasiu) Winiarczyk
34.28
Bassano
08:5611:46
Sigma 10 27
TOMEK STOCH
33.22
Bassano
07:3511:22
Iota 26
Paweł Wysocki (szybki)
31.98
Col Rodella
09:1211:52
Tango M
Ryszard Jakiel
31.27
Col Rodella
09:3812:03
Delta 4 ML
Jarosław Osmólski
30.69
Bassano
08:5011:20
Pandion M
Dominik Nedoszytko
27.10
Col Rodella
08:2610:38
X-Alps 3 S
Mariusz Strzelczyk
24.03
Col Rodella
08:0410:36
Artik 6 25
Mazi
18.28
Bassano
10:2611:52
Mentor 4 S
Michal Radzicki
14.57
Lendak
09:0612:17
Bonanza 2 XS
Dziobak
11.71
Babadag (Oludeniz)
06:3807:16
Hook 5 24
Dziobak
11.52
Babadag (Oludeniz)
12:4613:58
Hook 5 24
Mazi
10.10
Bassano
12:3513:49
Mentor 4 S
Tooman
8.70
Czermna
09:5611:34
Base 2 M
Marcin Kosior
8.46
Czermna
09:0610:23
Artik 4 29
Sylwester Dudek
8.10
Lendak
10:5812:29
Iota 2 25
RomekS
7.33
Czermna
08:4810:52
Optic 28
Jacek Szost
6.63
Kamenicky hrad
11:5512:49
Funky S
Mazi
6.30
Bassano
08:0908:29
Mentor 4 S
Sylwester Dudek
5.98
Lendak
08:5910:27
Iota 2 25
Agnieszka Andryszczak
5.95
Lendak
09:0309:41
Tequila 4 XS
Piotr Starczowski
5.82
Lendak
08:3709:25
GTO 2 M
Wojciech Bednarski
5.70
Klonówka
08:0510:35
Peak 2 28
Wojciech
5.70
Lendak
10:5411:18
Rise M
Mateusz Muras
5.50
Stranik
07:2708:56
Nova Ion 3 S
Adam Mucha
5.33
Ciecień
10:0110:33
Pasat 5 28
Tooman
4.77
Mieroszów
06:4607:41
Base 2 M
Mariusz Górka
4.63
Ciecień
09:5910:28
BGD BASE ML
Karol Sitarz
4.35
Klonówka
07:4108:34
Artik 6 23
Karol Sitarz
4.30
Klonówka
09:4111:01
Artik 6 23
Wojciech
4.13
Lendak
09:0309:35
Rise M
Bogdan Leja
4.04
Mieroszów
09:0609:34
Explorer L
Łukasz Chalcarz
4.03
Ciecień
11:5312:37
Blacklight M
Bartosz Pudłowski
3.87
Mieroszów
08:5809:38
King S
Jakub Gagatek
3.66
Lendak
07:4109:46
Tequila 5 M
Piotr Kowalski
3.29
Stranik
10:3911:22
Sigma 11 28
Mariusz Górka
3.21
Ciecień
12:3712:50
BGD BASE ML
Miro Miecz
3.21
Mieroszów
09:1109:29
Punk M
Jakub Zborowski
3.02
Ciecień
10:2110:29
Iota 26
Mateusz Muras
2.79
Stranik
11:2712:34
Nova Ion 3 S
Agnieszka Andryszczak
2.73
Lendak
10:5611:31
Tequila 4 XS