Grzegorz Walaszek /walery/
4.90
Żar
09:1010:01
Mantra M7 ML
Grzegorz Walaszek /walery/
19.08
Żar
11:2813:04
Mantra M7 ML
ko-mar 58
6.89
Żar
09:2710:16
CHILI 4 XS
Piotr Bogdał
2.30
Żar
09:4909:57
Buzz Z5 L
ko-mar 58
2.57
Żar
11:4811:57
CHILI 4 XS
Julek Matras
3.09
Śnieżnica
11:5912:11
Illusion 33
Krzysztof Mikolajczyk
4.36
Śnieżnica
11:5212:03
Nova Ion 3 M
Małgorzata Błędowska
27.32
Śnieżnica
09:1910:26
Rush 5 XS
Szymon Struś
9.64
Śnieżnica
09:2510:30
Mentor 4 S
Rafał Aleksandrowicz
3.34
Śnieżnica
07:4008:06
Pandion L
Jakub Zborowski
3.68
Śnieżnica
12:0912:24
Iota 26
Krzysztof Mikolajczyk
3.67
Śnieżnica
08:2508:43
Nova Ion 3 M
Gonzo
12.94
Śnieżnica
09:2810:00
Xi 25
Rafał Kubica
16.08
Skrzyczne
10:2711:49
Scooter M
Łukasz Janda
20.75
Skrzyczne
10:4411:52
Bonanza 2 M
Jakub Angielski
6.64
Revine Lago
08:4409:13
Pluto 3 SM
Jakub Angielski
4.79
Revine Lago
12:2913:01
Pluto 3 SM
Wojtek Majewski
22.21
Mała Kopa
08:5110:36
Tango M
Sławomir Zawojek
4.79
Mała Kopa
09:2109:33
Mentor 4 L
Zbyszek Deka
10.21
Mała Kopa
09:2010:24
Sigma 10 25
Paweł Ruszkiewicz
16.18
Mała Kopa
08:5010:21
Delta 4 S
Jarosław Osmólski
3.53
Javorovy
10:5611:06
Vega 5 S
Piotr Zawadzki
5.09
Javorovy
08:0908:44
Base 2 ML
Kamil Chruszcz
3.48
Javorovy
08:1108:36
Mescal 4 S
Tooman
4.13
Javorovy
08:1708:38
Base 2 M
Dawid Plinta
6.19
Javorovy
09:3710:28
Knight ML
Grzegorz Fedrizzi
6.90
Javorovy
09:4010:27
Sector S
Tomek Zmarzły
3.92
Javorovy
10:0110:13
Delta 3 L
Piotr Zawadzki
3.98
Javorovy
10:0910:40
Base 2 ML
Kamil Chruszcz
1.84
Javorovy
10:3210:38
Mescal 4 S
Aleksandra Jurasz
2.30
Javorovy
11:4311:56
Pawn S
Aleksandra Jurasz
2.20
Javorovy
14:2114:38
Pawn S
Piotr Starczowski
4.17
Frydman
12:5613:46
GTO 2 M
Marek Furman
14.30
Czantoria
12:0213:53
Aspen 4 26
Marek Furman
11.22
Czantoria
10:0211:51
Aspen 4 26
Łukasz Olszewski
4.93
Costalunga
11:3612:59
Cosmos L
Grzegorz Przybylski
6.42
Costalunga
11:4813:03
Epsilon 9 26
Orczyk
4.50
Costalunga
13:3414:58
Nemo 4 23
Piotr Kowalski
6.95
Costalunga
11:2912:48
Sigma 11 28
Dorota Orczewska
4.43
Costalunga
11:3412:57
Nemo 4 23
Wojciech Dziedzic
6.75
Ciecień
08:1909:18
Buzz Z6 ML
Andrzej Kubicz
3.06
Ciecień
09:4610:01
Knight S
Arkadiusz Biernat
2.80
Ciecień
09:3309:50
Base 2 M
Waldemar Laskowski
7.92
Chełm (Grybów)
08:5010:58
Rush 5 MS
Krzysztof Siemczyk
3.86
Chełm (Grybów)
09:1511:32
Mystic 3 M
Bogdan Leja
21.17
Cerna Hora
09:1711:17
Explorer L
Krzysiek Ciach
12.95
Cerna Hora
10:0512:08
Mentor 5 M
Bartosz Migalski
13.49
Cerna Hora
08:1310:21
Ion 5 S
Daniel Rozmus
12.36
Cerna Hora
09:5511:17
Hook 4 25
Andrzej Zieliński
8.48
Bukova horka
11:4313:28
Sycross One XL