Niziolek Robert
222.55
Listulmarken
06:2915:16
Delta 2 ML
Mark Tučkovski
110.39
Girdžių seniūnija
07:0214:10
Peak 2 26
Łukasz Prokop
105.09
Fajsławice
07:1714:02
UP Trango XC 2 M
Marcin Łącki
50.40
Kobala
10:1313:44
Ellus 4 Xl
Krzysztof Siemczyk
46.17
Fajsławice
09:2510:53
Mystic 3 M
Tomek Piwonski
45.63
Plan Praz/ Brevent (Chamonix)
10:1712:53
Rush 4 L
Stanisław Sagan
36.35
Fajsławice
07:5210:01
Mentor 2 M
Piotr Besser
34.38
Konopki
08:3010:29
Aspen 5 26
Mikołaj Kocot
30.37
La Clusaz
12:2814:37
Mentor 2 Xs
Mariusz Lelko
28.89
Kobala
10:0112:40
Ellus 2 M
Magdalena Pawlak
27.86
Konopki
10:0811:53
Hook 3 23
Robert Szczur
27.63
Kobala
10:1711:45
Hook 2 27
Adam K
27.17
Konopki
08:2310:13
Nova Ion 3 XS
bora72
26.54
pucki
14:5816:02
Nucleon 29
Tomek Piwonski
25.00
Plan Praz/ Brevent (Chamonix)
07:1009:06
Rush 4 L
Krzycha
23.72
Emberger Alm
09:0110:54
Astral 7 28
Jacek Miłowski
23.30
Klin (Andrzejówka)
11:2813:51
Omega 7 28
Marcin Białobłocki
23.29
Klin (Andrzejówka)
11:2413:49
Sigma 8 27
Grzegorz Syska
22.12
Ebenalp (Appenzell- Wasserauen)
12:1014:45
Rise M
Martin Bibko
21.70
Klin (Andrzejówka)
10:4013:17
Venus 2 M
Rafal Cypcar
21.20
Newhaven Cliffs
08:3709:32
Iota 28
PrzemekKamon
20.82
Emberger Alm
08:3209:43
Bigolden 3 42
Marcin Ostrowski
20.60
Plan Praz/ Brevent (Chamonix)
10:2312:52
Rush 4 L
Jola Leoniak
20.20
Ratitovec
11:2912:51
Hook 3 23
Marcin Ostrowski
19.46
Plan Praz/ Brevent (Chamonix)
07:1209:07
Rush 4 L
Paweł Sułtan Warzybok
18.72
Konopki
09:1810:20
Nemo 2 Xl
Kamil Stępień
17.93
Hintermaurer Alm
10:2815:14
Mentor 4 M
Marek Borkowski
17.34
Bassano
08:4011:31
Delta 2 L
Marcin Białobłocki
16.46
Klin (Andrzejówka)
07:1810:40
Sigma 8 27
Daria Nowicka
15.00
Emberger Alm
09:5010:43
Epsilon 5 23
Mateusz Z
13.53
Vilters-Wangs
09:0410:28
Comet M
Jacek Miłowski
11.89
Klin (Andrzejówka)
07:2609:55
Omega 7 28
Marek Miłowski
11.39
Klin (Andrzejówka)
10:3112:41
Sigma 7 28
Katarzyna Trzeciak
10.85
Kobala
10:1410:57
Muse 3 24
Mirosław Łuczak
10.71
Klin (Andrzejówka)
10:1112:36
Factor 23
Marek Miłowski
10.14
Klin (Andrzejówka)
07:3110:00
Sigma 7 28
Tomasz Muszyński
9.78
Klin (Andrzejówka)
08:5510:14
Synergy 5 XL
Ryszard Jakiel
9.46
Klin (Andrzejówka)
07:4310:41
Hook L
Bogdan Kozłowski
7.84
Klin (Andrzejówka)
09:0711:48
Golden 2 30
Rafał Zagórny
7.76
Konopki
10:2111:11
Buzz z4 ML
Jakub Błądek
7.36
Klin (Andrzejówka)
12:5213:48
Tequila 4 S
Radek Kuchta
7.31
Biała Podlaska
09:1909:42
Rush 2 M
Robert Jacenko
6.45
Rudnik
16:1216:56
Sigma 7 31
Jakub Błądek
6.27
Klin (Andrzejówka)
09:1211:04
Tequila 4 S
Piter
5.02
Gdańsk
15:5716:07
Thrust Hp M
Radek Kuchta
4.96
Biała Podlaska
12:1012:23
Rush 2 M
Tomasz Muszyński
4.92
Klin (Andrzejówka)
11:4412:22
Synergy 5 XL
Tomasz Mielniczyn
4.54
Rudnik
11:1011:52
Swift L
Rafał Zagórny
3.14
Konopki
09:4009:55
Buzz z4 ML
Paweł Sułtan Warzybok
2.63
Konopki
08:3908:52
Nemo 2 Xl
Maciej Strzelecki
2.24
Łęki Kościelne
09:1309:16
Nemo 2 Xl
Radek Kuchta
1.44
Biała Podlaska
14:0714:11
Rush 2 M
Radek Kuchta
1.08
Biała Podlaska
13:3913:47
Rush 2 M
Radek Kuchta
0.95
Biała Podlaska
13:4913:56
Rush 2 M