Daniel Ogiński
2.48
Javorovy
08:3608:42
Daniel Ogiński
3.37
Javorovy
10:4711:10
OlafD
2.78
Javorovy
08:4808:58
OlafD
2.19
Javorovy
12:5513:00
Dominika Kasieczko
37.54
Larouco Norte
12:0514:57
ZENO S
Andrzej Kołodziejski
0.41
Jeżów Sudecki
14:2114:26
Wasp S
Andrzej Kołodziejski
0.43
Jeżów Sudecki
12:3212:34
Wasp S
Andrzej Kołodziejski
0.37
Jeżów Sudecki
12:5212:55
Wasp S
Andrzej Kołodziejski
0.63
Jeżów Sudecki
13:3213:34
Wasp S
Jacek Wojtaś
3.38
Skrzyczne
07:3807:50
Vega 2 S
Maciej Gąsiorek
63.64
Skrzyczne
07:2110:28
UP Trango XC 3 S/M
Rafał Pachulski
78.28
Konopki
09:2111:44
UP Trango XC 3 M
Mietek Grochmal
2.36
Chełm (Grybów)
11:3012:49
TRITON 2 L
Kinga Brzeszcz
4.59
Skrzyczne
08:4108:57
Tequila 4 XS
Szymon Kuhnert
61.55
Leszno - Strzyżewice
07:0910:10
Tequila 4 S
Norbert Wietecha
2.59
Śnieżnica
10:4010:45
Tequila 4 M
Michał Cieślik
13.55
Cerna Hora
08:0908:55
Synergy 5 L
Michał Cieślik
19.00
Wolowa Góra
11:1812:52
Synergy 5 L
Dawid Olszowy
3.23
Mała Czantoria
12:0012:07
Sprint 3 S
Tomek Zmarzły
4.00
Javorovy
11:0011:14
Sigma 9 27
Bogusław Kruczek
4.94
Chełm (Grybów)
08:5610:26
Sigma 8 27
Paweł Mergist
8.89
Trzęsacz
10:3211:36
Sigma 7 26
Krzysiek Telus
15.44
Miejsce
08:3809:26
Sigma 10 25
Zbyszek Deka
48.56
Mała Kopa
09:3514:14
Sigma 10 25
Maciej Pigulski
90.86
Cerna Hora
07:4212:46
Sigma 10 23
Łukasz Kulis
67.44
Borsk
08:5912:30
Rush 3 M
Marcin Pawłowski
43.38
Trzęsacz
07:0609:42
Rook M
Witold Ossera
10.96
Skrzyczne
09:1810:34
Rook 2 MS
AdamRook2
13.15
Skrzyczne
09:0610:54
Rook 2 ML
Adam Cee
66.46
Miejsce
08:0311:40
Queen M
Darecki-Starry
46.81
Cerna Hora
09:0912:11
Queen M
Sebastian Kontowicz
27.26
Skrzyczne
09:1112:14
Queen M
Mostek
17.62
Chełm (Grybów)
11:5613:15
Queen 2 MS
Mostek
11.34
Chełm (Grybów)
08:5210:38
Queen 2 MS
Dominik Kapica
20.62
Skrzyczne
09:4610:48
Queen 2 ML
Krzysztof Drzycimski
43.90
Borsk
08:3412:24
Poison 3 Xl
Adam Cholewski
5.61
Łąki
16:2316:37
Plus 28
Adam Cholewski
5.15
Łąki
15:1415:26
Plus 28
Anna Bysiecka
5.17
Skrzyczne
09:3610:46
Pioneer S
Jakub Mendys
1.42
Chełm (Grybów)
10:4110:47
Optic 26
Jakub Mendys
1.02
Chełm (Grybów)
09:0209:08
Optic 26
Daro
4.56
białostocki
08:4409:02
Optic 26
Przemek Jakubczyk
19.50
Javorovy
11:0613:28
Nova Ion 3 S
Mateusz Brzeszcz
19.24
Skrzyczne
08:3510:26
Nevada 2012 26
Tomasz Halka
2.64
Javorovy
08:3508:45
Mistral 7 XS
Magdalena Brzezińska
23.74
Borsk
10:0311:36
Mistral 7 XS
Tomasz Halka
13.85
Javorovy
11:3912:26
Mistral 7 XS
Tomek Kidawa
19.70
Javorovy
11:1712:48
Mistral 7 M
Bartosz Pawlak
16.79
Kamień
15:4216:34
Mistral 6 28
Grzegorz Nowak
30.81
Skrzyczne
08:5911:19
Mentor 5 M
Łukasz Kołodziejczak
104.38
Konopki
10:1714:19
Mentor 4 XS
AnT
9.46
Borowa
08:0808:40
Mentor 4 S
Mariusz Karaban
24.33
Borsk
08:0510:37
Mentor 4 M
Mariusz Cybiak
28.42
Cerna Hora
07:4609:36
Mentor 4 M
Krzysiek Ciach
24.41
Cerna Hora
07:4809:40
Mentor 4 M
Stork X
31.62
Cerna Hora
09:1710:52
Mentor 4 M
Michał Walkiewicz
3.43
Cerna Hora
08:5609:11
Mentor 3 M
Michał Walkiewicz
28.52
Cerna Hora
11:0113:31
Mentor 3 M
Alicja Siermantowska
1.97
Żar
11:1611:24
Mentor 2 Xs
Alicja Siermantowska
2.10
Żar
12:2712:38
Mentor 2 Xs
Alicja Siermantowska
2.18
Żar
14:3214:40
Mentor 2 Xs
Jasiek Wróbel
8.55
Żar
10:2912:12
Mentor 2 S
Jasiek Wróbel
2.10
Żar
08:2008:36
Mentor 2 S
Zdzisław Staniak
13.31
Skrzyczne
09:1710:25
Mentor 2 M
Wojtek Bykowski
50.48
Borsk
07:2011:21
Mantra 6 ML
Andrzej Binkowski
8.54
Świebodzice
13:2313:40
lotnia sztywna
Andrzej Binkowski
4.13
Świebodzice
11:0711:14
lotnia sztywna
Michal Glinski
16.18
Skrzyczne
07:5508:55
Lhotse L
Michal Glinski
24.24
Skrzyczne
10:4812:23
Lhotse L
Janusz Fuzowski
39.63
Skrzyczne
09:1311:18
King S
Krzysztof Martyna
26.32
Mała Kopa
09:3112:17
King M
Niedźwiedź
1.37
Chełm (Grybów)
11:3611:40
Kali 27
Krzysztof Stanisławski
43.78
Żar
10:5313:01
Iota 26
Jarek Jx TRYFLY.PL
9.44
Javorovy
10:2111:26
Iota 26
Dominik Urbaniak
60.29
Mała Kopa
08:5314:26
Iota 23
Ryszard Froń
3.17
Borsk
10:1510:22
Iota 2 27
Ryszard Froń
6.17
Borsk
06:4207:12
Iota 2 27
Ryszard Froń
4.42
Borsk
15:1315:26
Iota 2 27
Andrzej Galica
3.27
Skrzyczne
08:4609:03
Iota 2 27
Ryszard Froń
17.32
Borsk
11:0612:59
Iota 2 27
Ryszard Froń
4.38
Borsk
09:0609:21
Iota 2 27
Andrzej Galica
20.58
Skrzyczne
10:4812:05
Iota 2 27
Marek Kwasecki
55.76
Skrzyczne
08:3012:30
Iota 2 25
Artur Śliwa
22.14
Javorovy
10:2912:56
Iota 2 25
Grzegorz Olejnik
39.50
Mała Kopa
08:5314:27
Iota 2 25
Iwo Banaś
8.37
Piła
09:5610:35
Iota 2 23
Iwo Banaś
16.27
Piła
11:0813:43
Iota 2 23
Adam Rogowski
1.42
Żar
13:5614:02
Infinity 3 M
Adam Rogowski
4.49
Križe
11:1611:59
Infinity 3 M
Adam Rogowski
4.17
Żar
10:3410:51
Infinity 3 M
Adam Rogowski
1.65
Żar
12:5513:02
Infinity 3 M
Adam Rogowski
1.46
Żar
07:3507:41
Infinity 3 M
Tomasz Sermak
18.25
Żar
09:3111:48
Icepeak 7 Pro 23
Ilona Knapik
60.27
Borowa
08:5811:50
Hook 4 23
Tomasz Zieliński
18.26
Cerna Hora
10:3912:06
Hook 3 29
Krzysztof Kulesa
2.38
Borowa
12:0312:10
Hook 3 27
Krzysztof Kulesa
1.89
Borowa
10:0410:12
Hook 3 27
Janusz Sowa
3.54
Żar
10:3910:54
Hook 3 25
Janusz Sowa
2.16
Żar
13:3213:39
Hook 3 25
Małgośka Sulkowska
36.63
Cerna Hora
08:5612:02
Hook 3 23