Wojciech Galica
1.56
Podobin
07:4307:54
Summit XC4 M
Wojciech
2.21
Kamenicky hrad
13:4215:16
Epsilon 7 26
Tomek Mysliwiec
93.45
Roztoki
09:5113:31
Mantra 6 ML
Tomasz Kudaszewicz
8.18
białostocki
09:4510:35
Colt 2 23
Tomasz Kudaszewicz
12.93
białostocki
06:5008:05
Colt 2 23
Tomasz Halka
1.07
Żar
09:5109:56
Mistral 7 XS
Tomasz Halka
1.29
Żar
11:5111:58
Mistral 7 XS
Szrama
1.44
Nowe Marzy
06:3006:37
Rush 3 Xl
Szrama
0.06
Nowe Marzy
07:2007:22
Rush 3 Xl
Szrama
7.08
Nowe Marzy
07:2708:25
Rush 3 Xl
Stanisław Sagan
74.96
Fajsławice
07:0411:23
Mentor 5 M
Ryszard Froń
16.18
Babadag (Oludeniz)
09:5010:55
Iota 2 27
Ryszard Froń
8.43
Babadag (Oludeniz)
05:2906:31
Iota 2 27
Rafał Samsonowicz
11.11
białostocki
08:2309:05
Mentor 4 S
Radosław Ambroziak
3.14
białostocki
07:2007:26
Nemo 4 31
Radosław Ambroziak
4.12
białostocki
09:0809:52
Nemo 4 31
Przemek Gromek
26.20
białostocki
08:0310:18
Nemo 4 28
Piotr Staszak
14.91
Babadag (Oludeniz)
07:3809:15
Cayenne 4 S
Paweł Dołomisiewicz
9.61
Fajsławice
09:5711:10
Nova Ion 3 S
Paweł Dołomisiewicz
6.59
Fajsławice
11:1111:24
Nova Ion 3 S
Niziolek Robert
193.20
Listulmarken
07:4414:33
Mantra M7 ML
Mietek Grochmal
8.02
Mszana S
12:3913:42
TRITON 2 L
Michał Janowski
89.44
Roztoki
09:5213:21
Mantra M7 ML
Mateusz Siatka
40.27
Ćwilin
07:2910:04
Alpina 2 L
Mateusz Gajczewski
5.83
Żar
07:5108:31
Queen 2 MS
Marek Miłowski
41.30
Mieroszów
07:2709:30
Delta 3 ML
Marcin Szczęsny
4.22
Nowe Marzy
11:2811:49
Buzz Z5 L
Marcin Szczęsny
3.99
Nowe Marzy
09:5411:04
Buzz Z5 L
Marcinos
7.51
Babadag (Oludeniz)
03:0803:32
Mentor 2 M
Marcin Bortlik
52.34
Milenov
07:3409:07
Delta 3 L
Łukasz Janda
23.16
Stranik
06:5807:47
Blacklight L
Łukasz Czyżewski
52.98
Milenov
07:4009:09
Cayenne 4 XL
kszyh
49.37
białostocki
07:3010:39
Ascent 4 M
Kamil Sedziak
5.90
Babadag (Oludeniz)
04:2704:43
Wasp M
Jerzy Adamczyk
3.78
Kamenicky hrad
12:4314:02
Ion 2 L
Jakub Zborowski
2.79
Križe
13:1713:24
Ion 2 S
Jakub Zborowski
3.04
Križe
06:3406:42
Ion 2 S
Jakub Zborowski
3.36
Križe
08:5609:15
Ion 2 S
Jakub Rybka
7.78
Nowe Marzy
09:0710:13
Mentor 4 M
Jakub Rybka
8.17
Nowe Marzy
07:1708:40
Mentor 4 M
Jakub Bączkowski
2.47
Mszana S
12:2312:50
Summit Xc 2 S
Jacek Szost
3.67
Kamenicky hrad
13:3714:58
Rook S
Jacek Streich
2.99
Kamenicky hrad
09:1409:48
Mentor 3 L
Jacek Streich
0.69
Kamenicky hrad
08:5709:05
Mentor 3 L
Iwo Banaś
15.83
Tenerife - Taucho
12:0613:41
Iota 2 23
Daro
0.59
białostocki
09:2809:29
Optic 26
Daro
2.44
białostocki
07:0207:10
Optic 26
Daro
4.09
białostocki
08:1308:25
Optic 26
Daro
6.44
białostocki
09:3510:10
Optic 26
Daniel Kędzierski
42.24
Svatoňovice
08:4110:01
Cayenne 4 S
Bogdan Leja
4.58
Mieroszów
06:2807:14
Carrera L
Baczek
43.83
Sarnów
12:2313:27
Speedster 30
Andrzej Zieliński
5.08
Kamenicky hrad
10:5411:37
Buzz z4 XL
Andrzej Trebenda
23.88
Stranik
06:5707:50
TRITON 2 S
andrzej bernadek
3.45
Kamenicky hrad
12:4414:08
Mentor 2 M