OlafD
3.42
Łęki Kościelne
11:1611:24
Michal Glinski
1.92
Borowa
07:2607:31
Xi 27
Michal Glinski
123.69
Borowa
07:5111:50
Xi 27
Dariusz Chrobak
45.26
Śnieżnica
07:2710:12
XCRacer M
Piotr Jasinski
9.56
wałbrzyski
08:0309:55
Vega 5 L
Grzegorz Fedrizzi
3.53
Mała Czantoria
07:4407:59
Vega 4 M
Mietek Grochmal
16.64
Kobala
11:4413:43
TRITON 2 L
Mateusz Bulczak
33.38
Nowa Wieś Lęborska
15:2616:40
Thrust Hp S
Marcin Mazurek
4.16
Skrzyczne
09:2209:32
Tequila L
Małgorzata Myk
8.69
Lijak
12:3513:49
Tequila 5 XS
Zbyszek B
3.74
Borowa
08:0708:20
Tequila 4 M
Maciej Wojtyś
2.20
Łęki Kościelne
14:5214:57
Tequila 3 L
Maciej Wojtyś
2.38
Łęki Kościelne
13:4513:54
Tequila 3 L
Artur Bednarczyk
63.99
Fajsławice
09:4611:49
Takoo 3 42
Jakub Mendys
35.43
Kachetia
05:3106:48
Swift 5 MS
Jerzy Gajda
8.69
Łężany
10:1710:58
Summit XC4 S/M
Łukasz Serafin
6.18
Mieroszów
09:2610:16
Summit XC3 S
Łukasz Serafin
2.70
Mieroszów
11:0811:34
Summit XC3 S
Dawid Olszowy
6.52
Mała Czantoria
11:3612:15
Sprint 3 S
Dawid Olszowy
0.56
Mała Czantoria
10:2210:27
Sprint 3 S
czazal
26.04
pucki
14:3415:58
Speedster 26
Krzysztof Mazur
23.73
Śnieżnica
07:4809:24
Spectra M
Marek Iwko
6.70
Javorovy
08:0209:42
Sigma 8 29
Lesław Wirbuł
1.52
Kozakov
10:1010:24
Sigma 8 27
Joanna Reinert
22.56
Rejon majmiński
06:3908:19
Rush 5 XS
Pawlos
0.23
Mieroszów
06:5206:54
Rush 4 MS
Pawlos
50.77
Mieroszów
09:0611:51
Rush 4 MS
Pawlos
50.79
Mieroszów
10:0612:51
Rush 4 MS
Piotr Świderski
16.38
Lijak
13:4415:16
Rook 2 MS
Chester
5.31
Montmin Coche-Cabane
07:3407:44
Rook 2 MS
Chester
6.42
Montmin Coche-Cabane
10:1810:31
Rook 2 MS
Maciek Zalewski
97.43
Czermna
10:1013:53
Rook 2 MS
Marcin Raszka
2.31
Żar
10:4710:53
Rook 2 MS
Dariusz Pałgan
3.25
Javorovy
07:2007:45
Rock 2 L
Dariusz Pałgan
3.77
Javorovy
09:2709:41
Rock 2 L
Dariusz Pałgan
2.45
Javorovy
12:2912:36
Rock 2 L
Dariusz Pałgan
0.07
Javorovy
07:4607:47
Rock 2 L
Bartosz Janikowski
7.07
Łęki Kościelne
11:4212:01
Roadster L
Mateusz Bątorek
49.24
Borowa
08:1409:55
Rise 3 M
Robert Piotrowski
2.61
Piła
09:1409:28
Riot ML
Bartłomiej Galanty
12.39
Śnieżnica
07:4609:27
Queen 2 MS
Adam Grzech
159.24
Paczków
07:4012:53
Queen 2 ML
WojtasFX
5.57
Javorovy
08:2108:46
Q-Light L
Krzysztof Drzycimski
2.40
Starogród
09:2709:52
Poison 3 Xl
Adam Mucha
4.23
Śnieżnica
09:3309:59
Pasat 5 28
Wojciech Przybecki
18.95
Lijak
13:1214:59
Optic 24
Robert Osiński
32.10
Inowrocław
15:5316:46
Nucleon 27
Patrycja Sakwerda
2.06
Kozakov
10:0110:17
Nova Ion 3 XS
Michał Tworek
2.98
Mała Czantoria
09:4909:57
Nova Ion 3 M
Mateusz Brzeszcz
12.51
Skrzyczne
09:1910:18
Nevada 2012 26
Adriana Wandzel
1.48
Żar
10:5010:54
Nemo M
Mateusz Kieliszek
2.57
Lijak
13:4213:50
Nemo 4 25
Mateusz Kieliszek
2.33
Lijak
15:0215:09
Nemo 4 25
Rafał Nocoń
1.57
Mała Czantoria
08:3908:42
Mystic 24
Sandra Szczepańska
4.89
Lijak
13:4514:25
Mojo S
Igor Popik
228.94
Borowa
07:0513:43
Meru M
Ryszard Jakiel
2.75
Czermna
10:2410:43
Mentor 5 S
Krzysiek Ciach
24.85
Cerna Hora
11:1912:42
Mentor 5 M
Stanisław Sagan
77.72
Fajsławice
09:5312:48
Mentor 5 M
Marcin
21.47
Lijak
11:3812:50
Mentor 5 L
Mateusz Z
8.63
Baldern (Uetliberg)
06:4007:43
Mentor 4 S
SKIBA
3.19
Starogród
09:1510:04
Mentor 4 S
Jakub Rybka
5.86
Starogród
11:0511:26
Mentor 4 M
Jakub Rybka
1.95
Starogród
10:2310:32
Mentor 4 M
Nawrocki Michał
78.08
Fajsławice
10:0512:29
Mentor 4 M
Mariusz Cybiak
8.98
Cerna Hora
11:0613:09
Mentor 4 M
Jakub Rybka
2.06
Starogród
08:5309:09
Mentor 4 M
Stork X
24.78
Czermna
10:0611:18
Mentor 4 M
Jakub Rybka
1.87
Starogród
09:2609:42
Mentor 4 M
Michał Walkiewicz
3.41
Łęki Kościelne
10:5110:59
Mentor 3 M
Piotr Malaca
21.78
Borowa
08:4409:40
Mentor 3 L
Andrzej Olechowicz
2.83
Śnieżnica
11:3311:39
Mentor 2 S
Andrzej Olechowicz
2.93
Ciecień
08:5009:02
Mentor 2 S
Marcinos
3.06
Javorovy
12:1912:35
Mentor 2 M
Michał Janowski
58.09
Łężany
09:3012:12
Mantra M7 ML
Pawel Bedynski
286.71
Borowa
07:1315:19
Mantra M7 L
Tomek Mysliwiec
31.94
Kombornia
14:2415:02
Mantra 6 ML
Tomek Mysliwiec
37.44
Łężany
10:5812:37
Mantra 6 ML
Zbigniew Kawa
40.22
Łężany
10:0112:19
Mantra 4 L
Michal Radzicki
2.98
Javorovy
12:3212:48
Lynx M
Andrzej Binkowski
5.10
Świebodzice
16:2916:38
lotnia sztywna
Andrzej Binkowski
8.06
Świebodzice
14:3914:56
lotnia sztywna
Mateusz Borowy
29.79
Babia Góra
08:5910:46
LM6 S
Marcin Duszyński
11.01
Kössen
09:1810:32
LM6 MS
Marcin Duszyński
11.00
Kössen
09:1810:34
LM6 MS
zw
2.55
Mieroszów
08:5409:20
Knight MS
zw
1.61
Mieroszów
12:2012:24
Knight MS
Dawid Król
13.56
Mieroszów
08:5509:53
King M
Maciej Banasik
4.29
Łęki Kościelne
09:3509:46
Kantega Xc L
Michał Kocot
17.63
Ciecień
08:3910:08
Iota 26
Łukasz Prokop
155.81
Borowa
07:0011:43
Iota 2 25
Jakub Zborowski
2.98
Śnieżnica
09:4209:50
Ion 2 S
Tomasz Mielniczyn
5.97
Mieroszów
09:2510:17
Ikuma 29
Mateusz Petrów
3.58
Mieroszów
11:4712:13
Ikuma 27
Ilona Knapik
57.86
Borowa
07:4709:53
Hook 4 23
Grzegorz Szweda
4.29
Javorovy
08:4409:35
Hook 3 27
jack
9.51
Mieroszów
09:3112:11
Hook 3 27
Adrian Jastrzębski
16.42
Lijak
12:5814:18
Hook 3 25
Wojciech Dreszler
0.63
Starogród
10:5310:55
Golden 3 28
Wojciech Dreszler
0.66
Starogród
08:4108:43
Golden 3 28