OlafD
8.70
Emberger Alm
09:5910:31
Witold Raś
23.70
Cergowa
09:2011:41
Piotr Klarzyński
19.45
Czermna
07:5108:57
Lech Garus
0.73
Sequals
12:0712:08
Piotr Klarzyński
2.45
Mieroszów
14:0215:03
OlafD
8.68
Emberger Alm
09:5910:31
Błażej
41.13
Skrzyczne
07:1909:24
ZENO MS
Pawel Bedynski
69.01
Skrzyczne
07:0214:12
ZENO L
Dariusz Chrobak
122.56
Śnieżnica
07:0012:44
XCRacer M
Krzysztof Martyna
30.21
Kozakov
08:2509:29
Xchord ML
Grześ Chicago
73.16
Lánov
09:3911:55
Xchord M
Grześ Chicago
104.08
Kozakov
08:0811:55
Xchord M
Krzysztof Orłowski
45.61
Kozakov
08:0209:57
Xchord L
Kamil Sedziak
6.16
Montmin Coche-Cabane
13:4714:00
Wasp M
Kamil Sedziak
15.54
Montmin Coche-Cabane
10:0910:56
Wasp M
Marcin Gorayski
219.96
Kozakov
08:0314:09
Venus SC L
Grzegorz Pawłowski
10.29
Mieroszów
06:5107:34
Vega 5 M
Piotr Jasinski
32.11
Mieroszów
07:5510:16
Vega 5 L
Grzegorz Fedrizzi
22.24
Mała Czantoria
08:4511:54
Vega 4 M
Łukasz Barcewicz
17.68
Bassano
08:4910:06
Tequila 5 M
Zbyszek Wrona
3.07
Śnieżnica
12:4612:54
Tequila 5 L
Mateusz Partyka
1.96
Żar
10:1310:19
Tequila 4 M
Mateusz Partyka
1.82
Żar
11:5012:07
Tequila 4 M
Piotr Kowalski
6.14
Czermna
08:3710:07
Tequila 3 L
Tomasz Raś
12.40
Pyskowice
14:4815:33
Synthesis 25
Jakub Mendys
8.14
Śnieżnica
10:5111:26
Swift 5 MS
Mariusz Kozłowski
12.20
Śnieżnica
09:5911:24
Swift 5 MS
Dawid Krajewski
18.84
Kozakov
08:1409:35
Summit XC4 S/M
Wojtek Majewski
60.71
Kozakov
09:0612:38
Summit XC4 M
Heniek Marian
13.41
Skrzyczne
09:0710:10
Summit XC3 M
Wojciech Gierak
4.89
Mieroszów
08:3109:55
Summit 3 Xs
Krzysztof Mazur
19.71
Śnieżnica
09:2210:39
Spectra M
Robert Dadak
10.01
Skrzyczne
09:2309:56
Sora 41
Aleš Lundiak
42.65
Czermna
08:2310:30
Sigma 9 25
Arkadiusz Marucha
15.55
Skrzyczne
07:5208:47
Sigma 10 25
KRZYSZTOF MAKOWSKI
88.71
Czermna
08:0111:37
Sigma 10 25
Robert Szecel
19.23
Skrzyczne
07:0808:27
Sigma 10 25
Krzysztof Jagło
53.41
Komprachcice
07:2612:13
Sigma 10 25
Łukasz Prokop
51.79
Wola Mysłowska
08:2011:26
Sigma 10 25
KRZYSZTOF MAKOWSKI
4.63
Powiat nyski
14:1614:19
Sigma 10 25
Robert Szecel
3.18
Żar
12:5713:07
Sigma 10 25
Maciej Pigulski
38.44
Czermna
06:5709:57
Sigma 10 23
Grzegorz Wierzba
13.05
Śnieżnica
10:1111:15
Sector XS
Rafał Kubica
56.09
Skrzyczne
07:2210:45
Scooter M
Joanna Reinert
23.35
Bassano
07:2309:19
Rush 5 XS
Małgorzata Błędowska
8.16
Śnieżnica
11:0711:56
Rush 5 XS
Jola Bryzek
25.66
Skrzyczne
07:3409:57
Rush 5 S
Waldemar Laskowski
16.60
Chełm (Grybów)
07:3608:38
Rush 5 MS
Otek
3.42
Czermna
08:3508:46
Rush 4 MS
Pawlos
22.93
Mieroszów
06:3107:54
Rush 4 MS