Adriana Wandzel
2.54
Żar
10:4210:51
BGD BASE M
Leonia Zając
6.10
Żar
08:2709:06
Ion 5 XXS
Arkadiusz Marucha
11.21
Żar
08:2609:13
Sigma 10 25
Piotr Szymański
20.03
Żar
08:2609:41
Chili 3 S
Andrzej Szuwarski
6.14
Żar
11:3612:33
Cure L
Agnieszka Nawrot
3.97
Żar
11:1012:03
Atlas 2 S
Patrycja Sakwerda
4.08
Żar
11:0311:43
Atlas 2 XS
Magdalena Pawlak
5.95
Żar
11:0212:38
Artik 5 22
Arkadiusz Marucha
61.89
Żar
11:0213:51
Sigma 10 25
Adriana Wandzel
0.43
Żar
10:5811:05
BGD BASE M
Igor Byrski
6.18
Żar
10:5612:14
Mentor 3 S
Leonia Zając
13.86
Żar
10:4711:26
Ion 5 XXS
Robert Szecel
9.53
Żar
08:2309:02
Sigma 10 25
Ralf
3.81
Żar
10:2510:40
Escort 2 41
Chester
20.99
Żar
08:4710:11
Rook 2 MS
Marek Dmochowski
25.96
Żar
08:4610:43
Rook 2 S
Jarosław Warzecha
18.66
Żar
08:4609:40
Aspen 5 26
Sławomir Wysocki
7.80
Żar
08:4109:24
Iota 23
OlafD
2.28
Żar
08:4008:51
Patrycja Sakwerda
2.62
Żar
08:2908:40
Atlas 2 XS
Marcin Makuch
10.73
Żar
08:2809:38
Iota 2 25
Igor Byrski
10.97
Żar
08:2309:21
Mentor 3 S
Maciek Stanisławski
2.35
Żar
15:3915:56
Golden 4 30
Krzysztof Łomonkiewicz
4.97
Żar
09:3010:03
Iota 2 27
Szymon Kuhnert
23.87
Żar
09:2413:08
Iota 2 25
Andrzej Szuwarski
2.33
Żar
09:2009:25
Cure L
Marcin Chudziak
1.80
Żar
09:1809:24
Atlas 2 L
Anna Bysiecka
6.24
Żar
11:4312:47
Punk XS
Pawel Szemla
2.77
Żar
09:1509:27
Epsilon 9 26
Krzycha
53.51
Żar
09:0911:18
Artik 5 28
Michal Radzicki
39.54
Żar
08:5911:17
Lynx M
Zofia Radzicka
15.10
Żar
08:5809:54
BGD BASE S
Jola Bryzek
15.07
Żar
08:5709:48
Rush 5 S
Błażej
75.76
Żar
08:0111:06
ZENO MS
ko-mar 58
6.55
Żar
08:5710:11
CHILI 4 XS
Grzegorz Przybylski
2.67
Żar
11:3812:31
Alpha 6 26
Krzysztof Schmidt
27.96
Żar
08:0509:18
ZENO L
Marcin Hańderek
18.06
Żar
08:0509:40
Golden 3 28
Piotr Staszak
11.35
Żar
08:5110:09
Delta 3 ML
Anna Bysiecka
5.51
Żar
08:5009:51
Punk XS
Adriana Wandzel
3.07
Żar
08:5009:10
BGD BASE M
Adriana Wandzel
3.05
Żar
08:5009:10
BGD BASE M
Mateusz Gajczewski
22.37
Żar
08:1509:37
Queen 2 MS
Chester
28.42
Żar
08:4710:32
Rook 2 MS
Chester
28.42
Żar
08:4710:32
Rook 2 MS
Szymon Niemczyk
51.48
Urmella
10:0914:21
Chili 3 M
Drow
12.01
Stranik
10:0810:50
Tequila 5 S
Marcin Kempny
2.68
Stranik
08:5309:04
Alpina 3 ML
tadeusz szmigiel
27.21
Speikboden
09:3711:57
Arak M
Stanisław Gwara
33.90
Speikboden
09:3612:51
Geo 5 MS
Michał Skrzypczak
53.15
Speikboden
09:1612:38
Epsilon 7 28
Maciej Targoni
29.14
Speikboden
09:3211:05
Ion 5 S
Marcin Kawula
46.10
Speikboden
09:3912:51
Delta 3 ML
Waldemar Laskowski
14.53
Słubica
07:3109:13
Rush 5 MS
Maciej Perz
52.44
Słubica
07:2810:50
Mantra 6 MS
Andrzej Zieliński
69.78
Słubica
07:4013:03
Sycross One XL
Łukasz Brach
28.54
Słubica
08:0409:54
CHILI 4 M
Jakub Gagatek
5.19
Słubica
08:5209:37
Anakis 3 L
Maciej Gonciarz
11.41
Słubica
08:5810:26
Bigolden 3 39
Michal Grabos
13.47
Seythenex
08:3210:12
Alpina 3 L
Andrzej Zając
88.41
Schmittenhoehe - Zell Am See
06:2912:34
Coden Pro 20
Andrzej Poręba
12.43
Schmittenhoehe - Zell Am See
07:1009:29
Tequila 5 M
Andrzej Zając
80.86
Schmittenhoehe - Zell Am See
06:2911:59
Coden Pro 20
Arkadiusz Garbacz
32.94
Ponnay
08:4111:04
Elan 33
Joanna Kocot
63.07
Pińczów
08:3410:39
Alpina 3 S
Michał Pahl
2.14
Pińczów
07:3007:39
Nemo 4 28
Michał Pahl
22.02
Pińczów
09:3710:26
Nemo 4 28
Michał Pahl
1.59
Pińczów
08:0008:06
Nemo 4 28
Tomek Wirski
104.28
Pińczów
08:5712:27
Aspen 2 28
Mariusz Macias
66.43
Montmin Coche-Cabane
09:5215:32
Queen 2 MS
Marcin Perczak
61.83
Montmin Coche-Cabane
09:4914:21
King S
Paweł Urbaniak
27.03
Montmin Coche-Cabane
12:0613:42
Epsilon 9 26
Mariusz Bąk
2.51
Mieroszów
06:0006:18
Epic M
Mariusz Bąk
1.82
Mieroszów
05:3005:43
Epic M
Andrzej Domaradzki
13.37
Lesko
15:2916:19
Ascent 2 L
Iwo Banaś
15.66
Kössen
11:3913:00
Mantra M7 S
Michal Glinski
97.25
Kobala
09:2514:11
Cayenne M
Grzegorz Piechuła
0.02
Kobala
09:2709:28
Iota 2 29
Paweł Myszak
4.82
Klonówka
13:1214:16
Mentor 2 M
Mariusz Zaborek
29.95
Klonówka
08:2211:40
Synergy 3 L
Andrzej Januchta
27.29
Klonówka
09:4411:17
Cure L
Przemek Bandrowski
3.40
Klonówka
10:5711:22
Sigma 7 31
Artur Starzec
5.72
Klonówka
12:3015:08
Mentor 4 S
Alan Lisowiec
53.45
Klonówka
07:3210:18
Peak 2 28
Marek Basiak
11.59
Klonówka
07:4808:38
Peak 25
Robert Kłos
3.34
Klonówka
11:4012:20
Sport 4 M
Maciej Januchta
22.92
Klonówka
09:5611:16
Carrera L
Andrzej Januchta
4.64
Klonówka
13:1014:13
Cure L
Adriana Wandzel
0.23
Jaworzynka
11:0211:06
BGD BASE M
Adriana Wandzel
5.75
Jaworzynka
09:2909:45
BGD BASE M
Adriana Wandzel
5.75
Jaworzynka
09:2909:45
BGD BASE M
Adriana Wandzel
0.23
Jaworzynka
11:0211:06
BGD BASE M
Adriana Wandzel
5.71
Jaworzynka
11:1211:27
BGD BASE M
Seba
9.21
Javorovy
12:2712:47
Carrera L
Rafał Nocoń
4.06
Javorovy
08:4509:22
Mystic 24
Jarosław Janus
11.22
Javorovy
12:2813:25
Boomerang 11 M
Dawid Olszowy
10.56
Javorovy
10:5711:28
Alpina 3 MS
Andrzej Koziej
4.43
Javorovy
12:4413:23
Cayenne 4 XL
Jerzy Gryckiewicz
5.86
Javorovy
12:4713:32
Atlas L
Marek Furman
4.64
Javorovy
10:0311:27
Aspen 4 26