Łukasz Prokop
238.59
Antholz
05:3515:45
Sigma 10 25
Lukasz Sieminski
231.40
Antholz
05:3415:47
Mentor 5 M
Iwo Banaś
202.84
Antholz
06:0114:48
Mantra M7 S
Przemysław Potocki
183.74
Antholz
05:4113:55
Queen 2 MS
Michał Dudziński
182.26
Antholz
05:5414:13
Bonanza 2 S
Marcin Chorzępa
180.22
Antholz
06:1615:39
Delta 2 MS
Adrian Orłowski
178.66
Antholz
05:5413:54
Rush 5 ML
Łukasz Soboń
172.41
Antholz
06:2714:57
Artik 4 25
Janusz Fuzowski
163.15
Speikboden
08:1814:57
Ace XS
Janusz Fuzowski
163.15
Speikboden
08:1814:57
D-light S
Janusz Fuzowski
163.10
Speikboden
08:1815:15
Ace XS
Janusz Fuzowski
163.03
Speikboden
08:1814:57
D-light S
Michał Adamczuk
162.09
Antholz
06:5415:04
Step M
Karol Prokorym
161.87
Antholz
05:5112:56
Queen 2 MS
Grzegorz Fabijaniak
155.02
Speikboden
08:3215:46
Bonanza 2 M
Tomasz Szczepański
153.12
Speikboden
08:2615:55
Explorer S
Marek Dmochowski
147.27
Antholz
06:3514:53
Rook 2 S
Rafal Obora
141.67
Waterford
10:1617:10
Mantra M7 ML
Paweł Wysocki (szybki)
132.63
Cerna Hora
08:2714:29
Delta 2 ML
Marek Perkowski
132.06
Speikboden
07:5715:08
Artik 5 26
Dominik Kapica
127.82
Emberger Alm
08:1714:08
Ace XS
Przemek Jakubczyk
115.82
Emberger Alm
07:5913:18
Nyos RS M
Przemek Jakubczyk
115.77
Emberger Alm
08:0013:18
Nyos RS M
Anna Piskozub
113.38
Speikboden
07:3615:04
Delta 3 XS
Joanna Kocot
102.55
Emberger Alm
08:1014:09
Alpina 3 S
Wojciech Pomierski
98.67
Speikboden
07:5412:50
Queen 2 ML
Grzegorz Kopyto
90.93
Skrzyczne
09:3814:05
King S
Marcin G.
79.63
Speikboden
10:1913:35
Delta 2 MS
Andrzej Piwowar
78.62
Martin
08:0912:33
Delta 2 ML
Jakub Zduńczyk
78.08
Konopki
07:5212:08
Mentor 5 S
Maciej Krzesiński
76.71
Dobrzeń Wielki
07:2210:45
Bonanza 2 M
Cezary Karol Szymkiewicz
75.38
Speikboden
10:2315:11
Cure L
Wojciech Kocot
74.04
Skrzętla
08:5311:12
Maestro M
Marcin Białobłocki
72.27
Cerna Hora
08:2912:38
Delta 2 ML
Robert Kudrys
67.75
Emberger Alm
08:0811:15
Marcin Makuch
67.45
Łęki Kościelne
09:2512:29
Iota 2 25
Jarosław Sałek
66.36
Łęki Kościelne
11:0713:58
Sprint 3 S
Mariusz Strzelczyk
60.84
Michałków
08:0512:03
Sprint 3 M
Szymon Struś
59.45
Borsk
08:5611:18
Mentor 4 S
Jacek Ryłko
59.24
Łęki Kościelne
11:3413:47
Optic 28
Marcin
59.19
Emberger Alm
08:1811:23
Mentor 5 L
Maciek Zalewski
58.27
Emberger Alm
09:0812:09
Rook 2 MS
Marcin Ślęzak
58.24
Emberger Alm
09:0213:07
Delta 2 XL
Andrzej Zieliński
56.22
Martin
08:2411:50
Sycross One XL
Marcin Wirski
55.74
Szczebel
07:1510:11
Queen 2 ML
Jeż Leszek
52.76
Łęki Kościelne
08:3810:38
Optic 26
Maciej Piwowar
51.70
Martin
08:1310:39
Peak 3 27
Plastek
50.86
Skrzętla
08:4010:26
Carrera L
Dawid Krajewski
49.64
Ager
09:2811:42
Summit XC4 S/M
Krzysztof Schmidt
48.62
Piloni
08:3812:02
Enzo 3 L