Sławomir Pyżalski
12.47
Chełm (Grybów)
10:2211:38
Mikołaj Kocot
114.05
Fiesch
07:1612:53
Zeolite S
Krzysztof Martyna
64.76
Mała Kopa
10:3514:31
Xchord ML
Piotr Jasinski
7.18
Cerna Hora
10:5311:32
Vega 5 L
Piotr Jasinski
14.32
Cerna Hora
08:2209:04
Vega 5 L
Jacek Wojtaś
15.13
Kobala
10:2911:21
Vega 2 S
eltomek
9.66
Węgrzce Wielkie
14:1815:52
Tequila 5 S
Łukasz Barcewicz
4.52
Bassano
14:5815:12
Tequila 5 M
Zbyszek Wrona
2.19
Żar
12:3412:41
Tequila 5 L
Zbyszek B
9.45
Borsk
09:0509:47
Tequila 4 M
Andrzej Zieliński
7.95
Ciecień
08:1809:32
Sycross One XL
Wojciech Galica
50.20
Valdaora
09:2812:45
Summit XC4 M
Wojtek Majewski
42.76
Mała Kopa
11:5114:09
Summit XC4 M
Mariusz Strzelczyk
79.73
Cerna Hora
07:2111:29
Sprint 3 M
Piotr Kuźmicz
2.37
Javorovy
07:5908:04
Sir Edmund 23
Piotr Kuźmicz
3.07
Javorovy
10:0410:14
Sir Edmund 23
Darek Parczewski
2.08
Żar
09:0809:15
Sigma 8 27
Darek Parczewski
2.14
Żar
12:3112:39
Sigma 8 27
Filip Porzucek
50.59
Mała Kopa
10:1613:28
Sigma 10 27
kemoT
125.88
Chełm (Grybów)
07:3912:24
Sigma 10 25
Maciej Pigulski
114.52
Cerna Hora
07:5213:24
Sigma 10 23
Stork X
18.80
Cerna Hora
08:1909:20
Sector M
Joanna Reinert
13.26
Skrzyczne
11:5413:18
Rush 5 XS
Małgorzata Błędowska
30.13
Żar
08:5910:58
Rush 5 XS
Jola Bryzek
50.80
Kobala
10:2213:27
Rush 5 S
Waldemar Laskowski
16.98
Chełm (Grybów)
07:5509:09
Rush 5 MS
Waldemar Laskowski
5.85
Chełm (Grybów)
11:1012:23
Rush 5 MS
GrzegoSz
34.13
Kobala
10:1713:23
Rush 4 ML
Adam Kubiczek
2.86
Mała Czantoria
09:0609:14
Rise 2 M
Adam Kubiczek
2.58
Javorovy
11:0611:19
Rise 2 M
Anna Mołdach
18.79
Cerna Hora
08:1909:20
Prion 4 XS
Michał Jantas
2.79
Chełm (Grybów)
07:1209:21
Pawn L
Michał Jantas
2.49
Chełm (Grybów)
11:1012:16
Pawn L
Marcin Kosior
1.85
Dolní Morava
12:5513:01
Nyos RS L
Marcin Kosior
2.28
Dolní Morava
10:5711:07
Nyos RS L
Grzegorz Buraczewski
10.07
Piła
09:5811:04
Nevada 2012 28
Marek Nowacki
18.50
Cerna Hora
09:0511:24
Mentor 6 M
Marcin
67.84
Kobala
09:1513:10
Mentor 5 L
Marcin
67.77
Kobala
09:1513:10
Mentor 5 L
Tooman
42.98
rybnicki
09:3311:49
Mentor 4 XS
Andrzej Kołodziejski
11.44
Cerna Hora
09:3010:43
Mentor 4 S
Andrzej Kołodziejski
7.48
Cerna Hora
13:1915:08
Mentor 4 S
Wojtek Bykowski
15.20
Borsk
08:5510:17
Mantra 6 ML
Wojtek Bykowski
10.87
Borsk
07:2308:34
Mantra 6 ML
Wojciech Pomierski
22.28
Borsk
07:3210:34
Mantra 6 L
Wojciech Ochyra
11.75
Piła
08:5811:30
Makalu 4 M
Krzysztof Matuszyk
34.73
Skrzyczne
10:0312:20
Iota 2 29
Krzysztof Obloza
7.96
Emberger Alm
10:1610:40
Iota 2 27
Szymon Kuhnert
14.69
Kovk
14:3815:29
Iota 2 25
Szymon Kuhnert
58.06
Lijak
10:1514:17
Iota 2 25
Slavo Mir
2.55
Borowa
09:2909:51
Ion 5 M
Slavo Mir
2.01
Borowa
08:1108:19
Ion 5 M
Slavo Mir
2.50
Borowa
08:3608:45
Ion 5 M
Maciej Wojtyś
3.01
Borowa
10:5811:19
Ion 5 M
Marcinos
1.19
Gliwice
15:2215:25
Hook 4 25
Marcinos
1.21
Gliwice
14:5414:57
Hook 4 25
Marcinos
1.42
Gliwice
16:0616:09
Hook 4 25
Marcinos
1.36
Gliwice
15:5615:59
Hook 4 25
Marcinos
0.79
Gliwice
13:4913:51
Hook 4 25
Marcinos
1.20
Gliwice
14:1114:14
Hook 4 25
Marcinos
1.07
Gliwice
14:3114:33
Hook 4 25
Marcinos
1.31
Gliwice
15:4515:48
Hook 4 25
Lesław Wirbuł
3.15
Rudnik
12:4513:01
Funky L
Ralf
3.76
Javorovy
10:2410:42
Escort 2 41
Slawomir Bartosz
6.39
Meduno - Monte Valinis
12:4113:30
Epsilon 9 28
Slawomir Bartosz
6.72
Meduno - Monte Valinis
08:1808:49
Epsilon 9 28
Grzegorz Przybylski
54.73
Lijak
10:1915:57
Epsilon 9 26
Wojciech
2.58
Chełm (Grybów)
14:0714:47
Epsilon 7 28
Kaśka G.
4.75
Cerna Hora
09:0209:41
Epic S
Krzysztof Łakomicki
8.46
Meduno - Monte Valinis
08:2809:19
Dudek Nemo XX 31
Krzysztof Łakomicki
6.66
Meduno - Monte Valinis
10:5511:18
Dudek Nemo XX 31
Wojtek Kossuth
51.81
Kobala
09:5513:14
Delta 3 S
Marek Miłowski
40.46
Cerna Hora
08:0710:27
Delta 3 ML
Marcin Bortlik
69.63
Kobala
09:1313:03
Delta 3 L
Marcin G.
31.73
Col Rodella
11:4313:33
Delta 2 MS
Marcin Białobłocki
120.44
Cerna Hora
08:1213:54
Delta 2 ML
Paweł Wysocki (szybki)
109.05
Cerna Hora
08:1412:57
Delta 2 ML
Mirek Olkowicz
15.27
Cerna Hora
08:2609:12
Delta 2 ML
Mirek Olkowicz
40.09
Cerna Hora
10:4012:51
Delta 2 ML
Karol Manijak
5.59
Cerna Hora
09:4310:38
Cyber TE S
Wojciech Głowacki
1.93
Żar
10:2010:26
Cure M
andrzej bernadek
3.81
Chełm (Grybów)
13:5514:54
CHILI 4 S
Łukasz Brach
18.15
Chełm (Grybów)
08:0609:12
CHILI 4 M
Łukasz Brach
41.62
Chełm (Grybów)
11:3413:29
CHILI 4 M
Sławomir Suchy
3.84
Javorovy
12:0512:28
Chili 3 M
Szymon Niemczyk
25.40
Javorovy
09:5712:07
Chili 3 M
Bogdan Leja
6.62
Meduno - Monte Valinis
08:5209:14
Carrera L
Bogdan Leja
5.80
Meduno - Monte Valinis
12:3513:21
Carrera L
Mateusz Maśluszczak
8.05
Cerna Hora
08:0210:00
Buzz M
Andrzej Paradowski
5.30
Meduno - Monte Valinis
11:1111:23
Bolero 6 L
Dominik Kochan
19.10
Lijak
12:0313:42
Bolero 5S
Dominik Kochan
12.70
Kovk
16:0316:50
Bolero 5S
Rafał Kwaśniewski
2.21
Borowa
09:3909:52
BGD BASE ML
Rafał Kwaśniewski
2.11
Borowa
10:5310:58
BGD BASE ML
Patrycja Sakwerda
3.47
Cerna Hora
11:2911:49
Atlas 2 XS
Marek Samojeden
20.28
Lijak
11:2413:24
Aspen 4 28
Marek Furman
56.63
Kobala
09:1212:27
Aspen 4 26
Dawid Olszowy
23.86
Javorovy
09:5711:57
Alpina 3 MS