kemoT
125.88
Chełm (Grybów)
07:3912:24
Sigma 10 25
Marcin Białobłocki
120.44
Cerna Hora
08:1213:54
Delta 2 ML
Maciej Pigulski
114.52
Cerna Hora
07:5213:24
Sigma 10 23
Mikołaj Kocot
114.05
Fiesch
07:1612:53
Zeolite S
Paweł Wysocki (szybki)
109.05
Cerna Hora
08:1412:57
Delta 2 ML
Mariusz Strzelczyk
79.73
Cerna Hora
07:2111:29
Sprint 3 M
Marcin Bortlik
69.63
Kobala
09:1313:03
Delta 3 L
Marcin
67.84
Kobala
09:1513:10
Mentor 5 L
Marcin
67.77
Kobala
09:1513:10
Mentor 5 L
Krzysztof Martyna
64.76
Mała Kopa
10:3514:31
Xchord ML
Szymon Kuhnert
58.06
Lijak
10:1514:17
Iota 2 25
Marek Furman
56.63
Kobala
09:1212:27
Aspen 4 26
Grzegorz Przybylski
54.73
Lijak
10:1915:57
Epsilon 9 26
Wojtek Kossuth
51.81
Kobala
09:5513:14
Delta 3 S
Jola Bryzek
50.80
Kobala
10:2213:27
Rush 5 S
Filip Porzucek
50.59
Mała Kopa
10:1613:28
Sigma 10 27
Wojciech Galica
50.20
Valdaora
09:2812:45
Summit XC4 M
Tooman
42.98
rybnicki
09:3311:49
Mentor 4 XS
Wojtek Majewski
42.76
Mała Kopa
11:5114:09
Summit XC4 M
Łukasz Brach
41.62
Chełm (Grybów)
11:3413:29
CHILI 4 M
Marek Miłowski
40.46
Cerna Hora
08:0710:27
Delta 3 ML
Mirek Olkowicz
40.09
Cerna Hora
10:4012:51
Delta 2 ML
Krzysztof Matuszyk
34.73
Skrzyczne
10:0312:20
Iota 2 29
GrzegoSz
34.13
Kobala
10:1713:23
Rush 4 ML
Marcin G.
31.73
Col Rodella
11:4313:33
Delta 2 MS
Małgorzata Błędowska
30.13
Żar
08:5910:58
Rush 5 XS
Szymon Niemczyk
25.40
Javorovy
09:5712:07
Chili 3 M
Dawid Olszowy
23.86
Javorovy
09:5711:57
Alpina 3 MS
Wojciech Pomierski
22.28
Borsk
07:3210:34
Mantra 6 L
Marek Samojeden
20.28
Lijak
11:2413:24
Aspen 4 28
Dominik Kochan
19.10
Lijak
12:0313:42
Bolero 5S
Stork X
18.80
Cerna Hora
08:1909:20
Sector M
Anna Mołdach
18.79
Cerna Hora
08:1909:20
Prion 4 XS
Marek Nowacki
18.50
Cerna Hora
09:0511:24
Mentor 6 M
Łukasz Brach
18.15
Chełm (Grybów)
08:0609:12
CHILI 4 M
Waldemar Laskowski
16.98
Chełm (Grybów)
07:5509:09
Rush 5 MS
Mirek Olkowicz
15.27
Cerna Hora
08:2609:12
Delta 2 ML
Wojtek Bykowski
15.20
Borsk
08:5510:17
Mantra 6 ML
Jacek Wojtaś
15.13
Kobala
10:2911:21
Vega 2 S
Szymon Kuhnert
14.69
Kovk
14:3815:29
Iota 2 25
Piotr Jasinski
14.32
Cerna Hora
08:2209:04
Vega 5 L
Joanna Reinert
13.26
Skrzyczne
11:5413:18
Rush 5 XS
Dominik Kochan
12.70
Kovk
16:0316:50
Bolero 5S
Sławomir Pyżalski
12.47
Chełm (Grybów)
10:2211:38
Wojciech Ochyra
11.75
Piła
08:5811:30
Makalu 4 M
Andrzej Kołodziejski
11.44
Cerna Hora
09:3010:43
Mentor 4 S
Wojtek Bykowski
10.87
Borsk
07:2308:34
Mantra 6 ML
Grzegorz Buraczewski
10.07
Piła
09:5811:04
Nevada 2012 28
eltomek
9.66
Węgrzce Wielkie
14:1815:52
Tequila 5 S
Zbyszek B
9.45
Borsk
09:0509:47
Tequila 4 M