radekf1981
33.13
Alantos seniūnija
10:0611:34
Vega 2 L
Marcin Duszyński
32.90
Alantos seniūnija
10:1511:40
Rush 3 S
Kazimierz Anielak
32.41
Fajsławice
09:2811:14
Astral 6 26
Piotr Garbarz
31.72
Czarna Kopa
07:4712:29
Sigma 7 28
Tomasz Konieczny
31.52
Skrzyczne
10:1512:05
Scorpion 4 29
Krzysztof Stanisławski
31.15
Żar
09:2512:15
Mentor 3 XS
Adam K
29.96
Konopki
09:1010:55
Nova Ion 3 XS
Mariusz Krasowski
29.74
Skrzyczne
09:0811:13
Mentor 2 M
Witek Ladziński
29.69
Czarna Kopa
07:4811:23
Cayenne 3 S
Martin Bibko
28.71
Cerna Hora
11:4513:41
Venus 2 M
Joanna Jasek
25.20
Skrzyczne
09:5011:13
Rush 3 S
Jacek Wojtaś
25.18
Skrzyczne
09:5711:19
Vega 2 S
Mrowiec Kamil
24.02
Skrzyczne
10:4311:45
Cayenne 4 XL
Marcin Gorayski
21.48
Cerna Hora
07:4208:42
Coden 25.5
Jarosław Osmólski
20.32
Skrzyczne
08:5811:28
Vega 2 S
Jarosław Józik
19.55
Przełęcz między kopami
08:1111:09
Cayenne 4 XS
czazal
19.30
pucki
15:3516:36
Synthesis 29
Darek Chomik
18.97
Laszki
07:4513:04
Peak 2 24
Paweł Bielański
18.91
Skrzyczne
10:4211:34
Mentor 2 M
Zenon Karolewicz
18.81
Gemeinde Tannheim
09:0010:36
Trango Xc Sm
Urszula Rzepecka
18.56
Alantos seniūnija
11:3012:19
Mistral 7 XS
Kuba Jasek
18.13
Skrzyczne
10:0511:17
Scorpion 4 27
Jacek Ryłko
17.59
Łęki Kościelne
12:3313:51
Optic 28
Dawid Król
17.45
Cerna Hora
11:4912:41
Delta L
Pawel Chwiej
17.25
Śnieżnica
11:1412:36
Summit Xc 2 M
Kasia Wołek
17.20
Śnieżnica
09:1410:05
Kantega XC 2 S
Paweł Kośmider
16.52
Śnieżnica
09:2710:33
Epsilon 6 26
Wojciech Biliński
16.45
Cerna Hora
11:3812:37
Sigma 8 27
xcmichal
16.36
Fiesch
06:2707:45
Mentor 4 S
Wojciech Wawak
15.92
Żar
09:4411:12
Rush 4 ML
Darecki-Starry
15.03
Cerna Hora
11:1112:41
Synergy 5 L
Ciup3k
14.96
Śnieżnica
11:0213:15
U Cross M
Jarosław Hadaczek
14.86
Emberger Alm
08:3509:33
Rush 3 M
Krzysztof Schmidt
13.88
Cerna Hora
11:3113:36
Mantra 6 L
Grzegorz Kopyto
13.17
Przełęcz między kopami
09:0410:54
Mystic 3 M
Dorota Borucka
12.89
Śnieżnica
11:3712:53
Hook 3 23
Rafał Samsonowicz
12.87
Żar
10:1311:00
Ion 2 S
Krzysztof Martyna
12.05
Cerna Hora
11:5312:39
Lotus L
Grzegorz Świdziński
11.93
Skrzyczne
13:3814:43
Chili 3 S
Artur Szczerbiak
11.76
Cerna Hora
11:1813:17
Sigma 8 29
Agata Kowalska
11.75
Czarna Kopa
07:3909:20
Hook 3 23
Arkadiusz Marucha
10.83
Żar
10:4612:20
Chili 3 S
Marek Perkowski
10.42
Cerna Hora
11:2813:01
Delta 2 L
Darek Miękuszewski
10.34
Skrzyczne
10:1311:17
Mystic 3 ML
bartek wrzesniowski
10.22
Gemeinde Tannheim
09:4511:18
Atlas M
Ralf
9.41
Cerna Hora
11:3212:50
Sigma 7 31
Anna Piskozub
9.22
Cerna Hora
11:2712:36
Hook 3 21
Piotr Bramberger
8.73
Gimba mnt.
08:0209:12
VOLT M
Marcin Duszyński
7.77
Alantos seniūnija
09:1909:36
Rush 3 S
Marcin Waloszek
7.72
Śnieżnica
11:1712:03
Mentor 2 S