2017-07-30

Jesteś tutaj

Pilot Pkt Startowisko Landing site Skrzydło Link
1 Grzegorz Sprawka 101.39  MKKrushevo Komuna e Krushevës, Macedonia (BJRM) Artik 3 27 przeglądaj
2 Marcin Wilczak 93.77  MKKrushevo , Macedonia (BJRM) Cayenne 4 M przeglądaj
3 Marek Kwasecki 80.33  MKKrushevo Komuna e Krushevës, Macedonia (BJRM) Epsilon 7 26 przeglądaj
4 Krzysztof Ziółkowski 66.22  MKKrushevo Golemo Konjari, Macedonia (BJRM) Coden 25.5 przeglądaj
5 Maciej Pigulski 65.86  MKKrushevo Golemo Konjari, Macedonia (BJRM) CHILI 4 XS przeglądaj
6 Leszek Ziolkowski 62.94  MKKrushevo Golemo Konjari, Macedonia (BJRM) Boomerang 10 L przeglądaj
7 Karol Prokorym 61.37  PLPiła Czarne, Polska Cayenne 5 XS przeglądaj
8 Dominika Kasieczko 61.34  MKKrushevo Golemo Konjari, Macedonia (BJRM) Mantra 6 MS przeglądaj
9 Grzegorz Nowak
61.33  SILijak Dobravlje, Słowenia Mistral 7 M przeglądaj
10 Andrzej Trebenda 60.39  SILijak Lokavec, Słowenia TRITON 2 S przeglądaj
11 Michał Janowski 60.24  MKKrushevo Golemo Konjari, Macedonia (BJRM) Sigma 10 25 przeglądaj
12 Michał Zawadzki 59.10  MKKrushevo , Macedonia (BJRM) Sigma 10 25 przeglądaj
13 Krzysztof Stanisławski 58.80  SILijak Potoče, Słowenia Mentor 3 XS przeglądaj
14 Krzysztof Caputa 57.28  MKKrushevo Municipality of Prilep, Macedonia (BJRM) CHILI 4 S przeglądaj
15 Arkadiusz Ślusarczyk
57.26  MKKrushevo Golemo Konjari, Macedonia (BJRM) Cure M przeglądaj
16 Tomasz Trębiński
57.06  MKKrushevo Golemo Konjari, Macedonia (BJRM) CHILI 4 XS przeglądaj
17 Ilona Knapik 56.04  PLKonopki Surowe, Polska Hook 4 23 przeglądaj
18 Paweł Ruszkiewicz 53.31  MKKrushevo Municipality of Prilep, Macedonia (BJRM) CHILI 4 XXS przeglądaj
19 Jarosław Hadaczek 51.93  SILijak Budanje, Słowenia Rush 3 M przeglądaj
20 Andrzej Skwarczyński 51.37  PLKonopki przasnyski, Polska Aspen 5 28 przeglądaj
21 Łukasz Stolarski 47.21  MKKrushevo Belo Pole, Macedonia (BJRM) Tequila 4 S przeglądaj
22 Krzysztof Krężel 46.75  PLKonopki Olszewka, Polska Mentor 3 S przeglądaj
23 Bartek Stuchlik 43.49  SKStranik żywiecki, Polska Delta M przeglądaj
24 Wacław Warda 42.53  MKKrushevo Novoselani, Macedonia (BJRM) Cayenne 4 M przeglądaj
25 Piotr Starczowski 42.41  SKLendak Lendak, Słowacja GTO 2 M przeglądaj
26 Marcin Wrona 41.14  SKLendak Lendak, Słowacja Mantra 6 ML przeglądaj
27 Andrzej Koziej 38.30  SKStranik Oščadnica, Słowacja Aspen 4 28 przeglądaj
28 Rafał Samsonowicz 36.82  PLbiałostocki sokólski, Polska Mentor 4 S przeglądaj
29 Piotr Świderski 32.37  SKLendak Lendak, Słowacja Rook 2 MS przeglądaj
30 Leszek Ignaszak 32.00  SILijak Šmihel, Słowenia Summit XC3 M przeglądaj
31 Anna Anka 29.65  MKKrushevo , Macedonia (BJRM) CHILI 4 S przeglądaj
32 Piotr Waśkiel 27.89  PLbiałostocki Studzianki, Polska Optic 28 przeglądaj
33 Paweł Wysocki (szybki) 26.99  PL Mieroszów wałbrzyski, Polska Sigma 8 27 przeglądaj
34 KRZYSZTOF MAKOWSKI 24.80  PL Mieroszów Mieroszów, Polska Cayenne 5 XS przeglądaj
35 Paweł Myszak 24.60  SILijak Šmihel, Słowenia Mentor 2 M przeglądaj
36 Marcin Białobłocki 21.32  PL Mieroszów Mieroszów, Polska Queen M przeglądaj
37 Piotrek 20.50  SILijak Šmihel, Słowenia Rook 2 MS przeglądaj
38 Dariusz Mordarski 18.58  SILijak Šmihel, Słowenia BGD BASE L przeglądaj
39 Rafał Brzeziński 17.41  SILijak Šmihel, Słowenia Ion 4 L przeglądaj
40 Piotr Mazurek 16.53  SILijak Cesta, Słowenia Mentor 2 M przeglądaj
41 Leszek Sułek 16.15  SILijak Šmihel, Słowenia Buzz z4 XL przeglądaj
42 Ryszard Ceglarek 15.85  SILijak Šmihel, Słowenia Tequila 4 M przeglądaj
43 Monika Dudkiewicz 15.65  SILijak Cesta, Słowenia Epsilon 7 26 przeglądaj
44 Łukasz Zakrzewski 15.40  PLbiałostocki Jurowce, Polska Optic 26 przeglądaj
45 Marcin Chorzępa 15.37  SILijak Šmihel, Słowenia Delta 2 MS przeglądaj
46 Paweł Wysocki (szybki) 15.31  PL Mieroszów Mieroszów, Polska Sigma 8 27 przeglądaj
47 Maciej Bąk 14.87  SILijak Šmihel, Słowenia Chili 3 S przeglądaj
48 Ralf 14.43  SILijak Šmihel, Słowenia Cure L przeglądaj
49 Andrzej 14.18  PL Mieroszów Mieroszów, Polska lotnia sztywna przeglądaj
50 Piotr Malaca 14.10  SILijak Vitovlje, Słowenia Mentor 3 L przeglądaj
51 Adam Miszczak 12.95  SKStranik Teplička nad Váhom, Słowacja Rook S przeglądaj
52 Michał Częścik 11.82  MKKrushevo Krivogashtani, Macedonia (BJRM) Alpha 6 31 przeglądaj
53 Konrad Stefański 11.40  SKLendak Lendak, Słowacja SKYMAN HEARTBEAT 25 przeglądaj
54 Damian suski 11.02  SILijak Šmihel, Słowenia Mentor 3 M przeglądaj
55 Gonzo 10.70  SILijak Šmihel, Słowenia Chili 3 M przeglądaj
56 Marcin Białobłocki 10.67  PL Mieroszów Mieroszów, Polska Queen M przeglądaj
57 Kaśka G. 10.38  SILijak Šmihel, Słowenia Epic S przeglądaj
58 Wojciech Chomicz 10.37  SKStranik Teplička nad Váhom, Słowacja Hook 3 25 przeglądaj
59 Darek Miękuszewski 10.28  SKLendak Lendak, Słowacja Mystic 3 ML przeglądaj
60 Witold Kawa 10.17  SKStranik Teplička nad Váhom, Słowacja Discovery 5 M przeglądaj
61 Witek Ladziński 10.06  PLDziały Korczyna, Polska Vega S przeglądaj
62 Mateusz Z 9.48  CHSchwyz Rickenbach bei Schwyz, Szwajcaria Mentor 4 S przeglądaj
63 Krzysztof Pedrycz 9.44  PLKlonówka Bęczków, Polska Trango Xc M przeglądaj
64 Adrian Pedrycz 9.32  PLKlonówka Masłów Pierwszy, Polska U sport S przeglądaj
65 Grzegorz Mitko 9.28  SKStranik Kotrčiná Lúčka, Słowacja Trango Xc Sm przeglądaj
66 Andrzej Galica 9.17  SILijak Šmihel, Słowenia Golden 4 28 przeglądaj
67 Ireneusz Mitko 8.93  SKStranik Kotrčiná Lúčka, Słowacja Effect 2 Xl przeglądaj
68 Arkadiusz Zygmunt 8.88  SKStranik Teplička nad Váhom, Słowacja Mystic 3 M przeglądaj
69 Adam Tarnowski 8.79  SILijak Šmihel, Słowenia Epsilon 8 29 przeglądaj
70 Artur Szczerbiak 8.75  SKStranik Teplička nad Váhom, Słowacja Artik 4 29 przeglądaj
71 Marcin Siekierski 7.62  SILijak Šmihel, Słowenia Iota 28 przeglądaj
72 Paweł Maczel 7.30  SILijak Šmihel, Słowenia Epsilon 6 28 przeglądaj
73 Witold 7.28  PLŻar Międzybrodzie Żywieckie, Polska Rook 2 MS przeglądaj
74 Jacek Streich 7.17  SKLendak Lendak, Słowacja Mentor 3 L przeglądaj
75 Piotr Bramberger 6.97  HUTokaj Rakamaz, Węgry VOLT M przeglądaj
76 Darecki-Starry 6.82  PL Mieroszów Meziměstí, Czechy Queen M przeglądaj
77 Wojciech Galica 6.69  SKLendak Lendak, Słowacja Tequila 4 L przeglądaj
78 Andrzej Januchta 6.61  PLKlonówka Masłów Pierwszy, Polska Sigma 8 29 przeglądaj
79 Mateusz Jakubowski 6.58  SILijak Šmihel, Słowenia Golden 3 26 przeglądaj
80 Łukasz Serafin
6.30  PL Mieroszów Mieroszów, Polska Summit XC3 S przeglądaj
81 Paweł Myszak 6.12  SILijak Šmihel, Słowenia Mentor 2 M przeglądaj
82 Krzysztof Pedrycz 6.06  PLKlonówka Masłów Pierwszy, Polska Trango Xc M przeglądaj
83 Piotr Garbarz 6.04  PLMszana S Mszana, Polska Sigma 8 27 przeglądaj
84 Dariusz Mordarski 5.90  SILijak Šmihel, Słowenia BGD BASE L przeglądaj
85 Paweł Bielański 5.78  PLŻar Międzybrodzie Żywieckie, Polska Mentor 2 M przeglądaj
86 AdamRook2 5.68  PLŻar Międzybrodzie Żywieckie, Polska Rook 2 ML przeglądaj
87 Piotr Mazurek 5.57  SILijak Ozeljan, Słowenia Mentor 2 M przeglądaj
88 Łukasz Stolarski 5.49  MKKrushevo , Macedonia (BJRM) Tequila 4 S przeglądaj
89 Krzysztof Mazur 5.42  SKLendak Lendak, Słowacja Nova Ion 3 S przeglądaj
90 Michał Częścik 5.41  MKKrushevo Municipality of Krushevo, Macedonia (BJRM) Alpha 6 31 przeglądaj
91 HURAK 5.29  PLBarkweda Barkweda, Polska Powerplay Sting 160 przeglądaj
92 Dariusz Culak 5.23  PLBezmiechowa leski, Polska Volt 2 M przeglądaj
93 Arkadiusz Antosz 5.18  SKLendak Lendak, Słowacja Epsilon 7 28 przeglądaj
94 Marcin Kawula 5.17  PLBezmiechowa leski, Polska BGD BASE ML przeglądaj
95 Baśka 5.03  SKLendak Lendak, Słowacja Nevada 22 przeglądaj
96 Jacek Streich 5.02  SKLendak Vysoké Tatry, Słowacja Mentor 3 L przeglądaj
97 Adrian Pedrycz 5.01  PLKlonówka Masłów Pierwszy, Polska U sport S przeglądaj
98 Krzysiek Święcicki 4.96  PLŻar Międzybrodzie Żywieckie, Polska Falcon 2009 27 przeglądaj
99 Paweł Dołomisiewicz 4.84  PLFajsławice Zosin, Polska Emotion S przeglądaj
100 Jacek Zakrzewski 4.80  PLŻar Międzybrodzie Żywieckie, Polska Sigma 10 25 przeglądaj
101 Adrian Pedrycz 4.60  PLKlonówka Masłów Pierwszy, Polska U sport S przeglądaj
102 Marcinos 4.58  SKLendak Lendak, Słowacja Sport 2 M przeglądaj
103 Marek Cichoń 4.50  PLŻar Międzybrodzie Żywieckie, Polska Rush 3 L przeglądaj
104 Andrzej Galica 4.46  SILijak Šmihel, Słowenia Golden 4 28 przeglądaj
105 Orłowski Adrian 4.45  PLBezmiechowa leski, Polska U Cross L przeglądaj
106 Artur Śliwa 4.26  SILijak Šmihel, Słowenia CHILI 4 S przeglądaj
107 Paweł Ziółkowski 4.26  PL Mieroszów Mieroszów, Polska Buzz Z L przeglądaj
108 Piotrek 4.21  SILijak Šmihel, Słowenia Rook 2 MS przeglądaj
109 Grzegorz Wierzba 4.18  PLŻar Międzybrodzie Żywieckie, Polska Sigma 8 25 przeglądaj
110 Krzysztof Kajda 4.02  PLŻar Międzybrodzie Żywieckie, Polska Rise S przeglądaj
111 Marcin Chorzępa 3.98  SILijak Šmihel, Słowenia Delta 2 MS przeglądaj
112 Monika Dudkiewicz 3.95  SILijak Šmihel, Słowenia Epsilon 7 26 przeglądaj
113 Wojciech Galica 3.90  SKSkalnate Pleso Vysoké Tatry, Słowacja Tequila 4 L przeglądaj
114 Stanisław Sokołowski 3.83  PLbiałostocki białostocki, Polska Optic 28 przeglądaj
115 Michal Radzicki 3.71  PLŻar Międzybrodzie Żywieckie, Polska Cure ML przeglądaj
116 Marek Furman 3.64  SILijak Šmihel, Słowenia Aspen 4 26 przeglądaj
117 Grzegorz Piechuła 3.55  SILijak Loke, Słowenia Iota 30 przeglądaj
118 Seba 3.53  PLŻar Międzybrodzie Żywieckie, Polska Mentor 2 M przeglądaj
119 An 3.42  PLbiałostocki białostocki, Polska Tequila 3 Xs przeglądaj
120 Jacek Zakrzewski 3.36  PLŻar Międzybrodzie Żywieckie, Polska Sigma 10 25 przeglądaj
121 An 3.21  PLbiałostocki białostocki, Polska Tequila 3 Xs przeglądaj
122 Piotr Bramberger 3.16  HUTokaj Tarcal, Węgry VOLT M przeglądaj
123 Marcin Robaszkiewicz 3.10  PLBezmiechowa leski, Polska VOLT SM przeglądaj
124 Krzysztof Szmuc 3.07  PLMszana S Mszana, Polska Mentor 2 M przeglądaj
125 Tomasz Mielniczyn 2.99  PL Mieroszów Mieroszów, Polska Buzz z4 XL przeglądaj
126 zbrozlo 2.99  SILijak Šempas, Słowenia Vita 2 L przeglądaj
127 Szymon Kuhnert 2.92  PLŻar Międzybrodzie Żywieckie, Polska Tequila 4 S przeglądaj
128 Mateusz Jakubowski 2.77  SILijak Šmihel, Słowenia Golden 3 26 przeglądaj
129 Adam Miszczak 2.73  SKStranik Teplička nad Váhom, Słowacja Rook S przeglądaj
130 Tomasz Halka 2.45  PLŻar Międzybrodzie Żywieckie, Polska Mistral 7 XS przeglądaj
131 Piotr Czopor 2.36  PLBezmiechowa leski, Polska Chili 3 XS przeglądaj
132 Krzysztof Kajda 2.30  PLŻar Międzybrodzie Żywieckie, Polska Rise S przeglądaj
133 Rafał Reinert
2.21  PLNowe Marzy Nowe Marzy, Polska Sigma 10 27 przeglądaj
134 SKIBA 2.11  PLŻar Międzybrodzie Bialskie, Polska Kantega XC 2 M przeglądaj
135 Maciej Banasik 2.07  PLpiotrkowski Dalków, Polska Kantega Xc L przeglądaj
136 Orłowski Adrian 1.93  PLBezmiechowa leski, Polska U Cross L przeglądaj
137 Krzysiek Święcicki 1.69  PLŻar Międzybrodzie Żywieckie, Polska Falcon 2009 27 przeglądaj
138 Krzysiek Święcicki 1.66  PLŻar Międzybrodzie Żywieckie, Polska Falcon 2009 27 przeglądaj
139 Krzysztof Schmidt 1.60  PLŻar Międzybrodzie Żywieckie, Polska Kangaroo 3 - przeglądaj
140 Orłowski Adrian 1.60  PLBezmiechowa leski, Polska U Cross L przeglądaj
141 Krzysztof Schmidt 1.54  PLŻar Międzybrodzie Żywieckie, Polska Kangaroo 3 - przeglądaj
142 Maciej Banasik 1.30  PLpiotrkowski Dalków, Polska Kantega Xc L przeglądaj
143 Maciej Banasik 1.16  PLpiotrkowski Dalków, Polska Kantega Xc L przeglądaj
144 Dariusz Pałgan 1.15  PLPodobin Podobin, Polska Garuda Xl przeglądaj
145 Maciej Banasik 1.05  PLpiotrkowski Dalków, Polska Kantega Xc L przeglądaj
146 Jacek Rojkowski 0.98  PLKoniaków Koniaków, Polska Blacklight S przeglądaj
147 Leszek Szymański 0.90  PLNowe Marzy Nowe Marzy, Polska Mentor 2 Xs przeglądaj
148 Leszek Szymański 0.89  PLNowe Marzy Nowe Marzy, Polska Mentor 2 Xs przeglądaj
149 Robert Wincencik
0.88  PLNowe Marzy Nowe Marzy, Polska Aspen 4 26 przeglądaj
150 Maciej Banasik 0.78  PLpiotrkowski Dalków, Polska Kantega Xc L przeglądaj
151 Leszek Szymański 0.76  Mentor 2 Xs przeglądaj
152 Mariusz Bartyzel 0.00  SILijak Grgar, Słowenia Brak skrzydła przeglądaj