Jakub Rydel
53.24
Bassano
08:3412:11
Delta 2 ML
Jarosław Hadaczek
52.81
Klonówka
10:0011:57
Mentor 5 S
Adrian Pedrycz
51.09
Klonówka
09:0211:50
Cure M
Alan Lisowiec
48.30
Klonówka
08:3312:00
Peak 2 28
Mateusz Bątorek
44.32
Bassano
08:0612:31
Rise 3 M
Łukasz Kołodziejczak
39.06
Bassano
08:0913:39
Alpina 3 S
Maciej Januchta
33.56
Klonówka
09:0611:22
Carrera L
Marek Oniszko
32.49
Solfjellstua
08:1910:43
Mantra M7 L
Iwo Banaś
29.00
Kobala
10:2512:38
Mantra M7 S
Przemysław Czerwiński
28.97
Kobala
10:2013:03
Mentor 6 L
Alicja Heise
27.85
Emberger Alm
10:0413:48
Makalu 4 XS
Marcin Kalamat
27.67
Garb Pińczowski
10:0211:13
XCRacer M
Joanna Kocot
27.63
Obrež Kalnički
10:3512:41
Alpina 3 S
Dominik Kapica
27.47
Obrež Kalnički
10:3712:33
Ace XS
Ryszard Jakiel
25.14
Col Rodella
08:4211:43
Mentor 5 S
Piotr Świderski
24.58
Lendak
07:3612:01
Rook 2 MS
Anna Bysiecka
23.58
Col Rodella
09:1713:40
Punk XS
Mariusz Kozłowski
23.53
Col Rodella
09:1213:43
Swift 5 MS
KRZYSZTOF MAKOWSKI
21.77
Mieroszów
10:2111:46
Sigma 10 25
Bogdan Leja
21.26
Mieroszów
09:1411:46
Carrera L
Paweł Wysocki (szybki)
20.65
Mieroszów
10:2611:50
Delta 2 ML
GRZERO
19.43
Podobin
07:3608:36
Carrera M
Witold Gilarski
19.32
Col Rodella
09:3812:30
Elan 2 28
Marcin Białobłocki
17.82
Mieroszów
06:0708:13
Delta 2 ML
Patrycja Sakwerda
17.24
Col Rodella
10:4212:41
Atlas 2 XS
Mariusz Dawidczyk
16.80
pucki
14:5015:41
Apco Lift 40
Jacek Zakrzewski
16.15
Kobala
10:3311:26
Maestro L
Paweł Koenigsberg
15.98
Bassano
06:5708:08
Rush 3 S
Andrzej Koziej
15.13
Niška Banja
10:3612:51
Cayenne 4 XL
Jakub Mendys
14.59
Col Rodella
09:1911:56
Swift 5 MS
Andrzej Kołodziejski
13.85
Col Rodella
08:5511:15
Mentor 4 S
Andrzej Kołodziejski
13.81
Col Rodella
08:5511:15
Mentor 4 S
Patrycja Sakwerda
13.69
Col Rodella
08:2409:17
Atlas 2 XS
tadeusz szmigiel
13.02
Col Rodella
08:3209:31
Arak M
Paweł Wysocki (szybki)
13.00
Mieroszów
06:2607:40
Delta 2 ML
Kamila Bomba
12.24
Bassano
11:3413:24
Epsilon 9 26
Jarosław Janus
11.22
Niška Banja
11:5212:55
Boomerang 11 M
Krzysztof Mazur
11.06
Podobin
09:2109:52
Spectra M
Igor Byrski
10.80
Bassano
08:5410:30
Mentor 3 S
Rafał Nocoń
10.69
Niška Banja
11:4313:02
Mystic 24
Grzegorz Wawrzkiewicz
10.22
Mszana S
08:4011:32
Mantra 6 L
Paweł Lis
10.05
Mszana S
09:0413:10
Factor 2 L
Ewa Adamiec
9.40
Bassano
11:1613:01
Epsilon 9 24
Piotr Gliniak
9.35
Lendak
07:4212:21
Nemo 4 28
Artur Pawlak
9.20
Col Rodella
09:3611:12
Xi 27
Igor Byrski
9.19
Bassano
11:4713:04
Mentor 3 S
Jarosław Sałek
9.03
Bassano
11:0212:43
Sprint 3 S
Marcin Hańderek
8.18
Bassano
08:3710:54
Golden 3 28
Daniel Wojstanowicz
8.14
Kobala
10:4811:41
Mojo L
Andrzej Januchta
8.12
Klonówka
08:4611:09
Cure L