Jakub Rybka
5.92
Starogród
09:2410:05
Rush 4 ML
Adam Mucha
5.88
Ciecień
11:1012:50
Pasat 5 28
Marcin Raszka
5.79
Skrzyczne
11:2812:39
Rook 2 MS
Andrzej Koziej
5.78
Javorovy
10:5311:25
Cayenne 4 XL
Bogusław Kruczek
5.70
Chełm (Grybów)
09:5711:21
Elan 2 26
Marek Basiak
5.64
Ciecień
09:1410:29
Peak 25
Przemek Gromek
5.43
Żmij
08:4609:40
Nemo 4 28
Zbyszek Wrona
5.40
Ciecień
10:5213:28
Tequila 5 L
Tomek Kowalczyk
5.40
Czermna
10:4512:03
Xchord M
Michał Tworek
5.38
Mała Czantoria
09:5210:21
Nova Ion 3 M
Paweł Ruszkiewicz
5.34
Kozakov
09:4011:01
CHILI 4 XXS
Bogdan Jasiński
5.20
Piła
14:3414:48
Mantra M7 S
Hadek
5.20
Skrzyczne
11:5413:16
Rook 2 S
Krzysztof Tarnopolski
4.88
Chełm (Grybów)
11:2313:43
Mentor 2 M
Robert Skalski
4.76
Ciecień
09:3610:29
Queen L
Tomasz Pyś
4.71
Ciecień
09:5112:58
Epsilon 8 27
Krzycha
4.70
Łosia Góra
06:0807:28
Lotus XL
Jarosław Hadaczek
4.43
Skrzyczne
09:0709:21
Mentor 5 S
Artur Kucner
4.39
Ponnay
08:4609:40
Atmus One L
Krzysztof Cieślinski
4.21
Ponnay
08:5109:42
Knight ML
Monika Mysliwiec
4.16
Chełm (Grybów)
10:1611:22
Mentor 2 Xs
Krzysztof Siemczyk
4.10
Chełm (Grybów)
09:5913:33
Mystic 3 M
Jarosław Pawelczuk
3.88
Ciecień
09:4712:18
Chili S
Adriana Wandzel
3.73
Costalunga
10:0610:29
BGD BASE M
Mariusz Bartyzel
3.65
Skrzyczne
08:5809:52
Rook 2 MS
Paweł Myszak
3.62
Skrzyczne
09:0609:19
Mentor 4 M
Waldemar Laskowski
3.56
Chełm (Grybów)
10:2911:42
Rush 5 MS
Andrzej Kołodziejski
3.42
Kozakov
10:1510:52
Mentor 4 S
Michał Jantas
3.40
Chełm (Grybów)
09:5011:50
Pawn L
Iwo Banaś
3.27
Piła
13:4813:56
Mantra M7 S
Leonia Zając
3.21
Bassano
13:4813:57
Ion 5 XXS
Justyna
3.15
Śnieżnica
10:2110:36
Nemo 4 23
Adam Kubiczek
2.68
Żar
09:4409:51
Rise 2 M
Marek Cichoń
2.68
Śnieżnica
10:2410:35
BGD BASE ML
Krzysztof Ziętara
2.67
Ciecień
08:2808:41
Epsilon 8 27
Grzegorz Fedrizzi
2.58
Mała Czantoria
08:4909:00
Mystic 3 M
Wojciech Dziedzic
2.54
Ciecień
07:5408:02
Alpha 6 28
Agnieszka Nawrot
2.49
Kozakov
10:0410:36
Atlas 2 S
Dawid Olszowy
2.48
Mała Czantoria
08:4808:54
Alpina 3 MS
Hadek
2.45
Skrzyczne
09:0009:07
Rook 2 S
Anna Mołdach
2.45
Czermna
10:5911:08
Prion 4 XS
Zbyszek B
2.42
Kozakov
10:2910:39
Tequila 4 M
Wojciech
2.35
Chełm (Grybów)
11:1913:23
Epsilon 7 28
Bucz
2.26
Żmij
08:5209:34
Sprint Xs
Mati
2.07
Stranik
10:0410:12
Dudek Nemo XX 25
Rafał Nocoń
1.98
Mała Czantoria
09:0109:06
Alpina 3 MS
Zbyszek B
1.54
Kozakov
11:4511:52
Tequila 4 M
Mati
1.13
Stranik
12:5212:55
Dudek Nemo XX 25
Dominik Kapica
0.30
Bassano
14:0514:09
Ace XS