2021-04-01

Jesteś tutaj

Pilot Pkt Startowisko Landing site Skrzydło Link
1 Roman Murzyn 136.03  PLCiecień Blizne, Polska Alpina 4 L przeglądaj
2 Jan Rentowski
121.88  PLCiecień Niżna Łąka, Polska Trango X-Race L przeglądaj
3 Grzegorz Jamróz 119.11  PLCiecień Odrzykoń, Polska UP Trango XC 3 L przeglądaj
4 Michał Gierlach 117.08  ITMalga Celado (u Spajka) Arsiè, Włochy Zeolite GT MS przeglądaj
5 Paweł Szczepanek 107.88  PLCiecień Osobnica, Polska Leopard S przeglądaj
6 Błażej 88.04  PLŻar Kamienica, Polska ZENO MS przeglądaj
7 Ralf 80.31  PLŻar Lubomierz, Polska Mantra M7 XL przeglądaj
8 Marcin Kalamat
74.12  PLCiecień Szymbark, Polska Sigma 10 25 przeglądaj
9 Jan Struś 50.10  PLCiecień Paszyn, Polska Trango X-Race M przeglądaj
10 Janusz Pałka 27.46  PLCiecień Mordarka, Polska Alpina M przeglądaj
11 Przemysław Czerwiński 26.72  SILijak Šempas, Słowenia Mentor 6 L przeglądaj
12 Baśka 22.57  SILijak Šempas, Słowenia Ion 6 XXS przeglądaj
13 Robert Roko 21.87  PLCiecień Łososina Górna, Polska Atlas 2 L przeglądaj
14 Tomek Stoch 20.84  PLCiecień Zamieście, Polska Iota 26 przeglądaj
15 Grzegorz Kopyto 19.62  PLŻabnica Jeleśnia, Polska King S przeglądaj
16 Marcin Białobłocki 18.67  PLKlin (Andrzejówka) Rybnica Leśna, Polska Delta 2 ML przeglądaj
17 Janusz Wojtyniak 18.28  PLKlin (Andrzejówka) Rybnica Leśna, Polska Artik 4 29 przeglądaj
18 Piotr Klarzyński 17.57  PLKlin (Andrzejówka) Rybnica Leśna, Polska Mentor 5 S przeglądaj
19 Krzysztof Cieślinski
17.12  ITBassano Borso del Grappa, Włochy Knight ML przeglądaj
20 Bogdan 16.45  PLKlin (Andrzejówka) Rybnica Leśna, Polska Bonanza 2 L przeglądaj
21 Łukasz Kulis 16.05  PLChłapowo Władysławowo, Polska Rush 3 M przeglądaj
22 Andrzej Kołodziejski 15.03  PLKlin (Andrzejówka) Rybnica Leśna, Polska Yon M przeglądaj
23 Tomasz Muszyński 14.16  PLKlin (Andrzejówka) Powiat wałbrzyski, Polska Carrera L przeglądaj
24 Krzysiek Ciach 14.01  PLKlin (Andrzejówka) Rybnica Leśna, Polska Mentor 5 M przeglądaj
25 Bogdan Kozłowski 13.62  PLKlin (Andrzejówka) Rybnica Leśna, Polska Cure L przeglądaj
26 Piotr Jasiński 10.75  PLKlin (Andrzejówka) Rybnica Leśna, Polska Vega 5 L przeglądaj
27 Michał Skrzypczak 8.45  PLCiecień Wiśniowa, Polska Epsilon 7 28 przeglądaj
28 Marek Oniszko 7.02  NOGjettum Kolsås, Norwegia Delta 2 L przeglądaj
29 Rafal Lipa 5.64  NOGjettum Kolsås, Norwegia Kangri L przeglądaj
30 Jeż Leszek 2.47  PLMichałków Powiat ostrowski, Polska Optic 26 przeglądaj
31 Marcin Hańderek 2.12  PLŻar Międzybrodzie Żywieckie, Polska lotnia miękka masztowa przeglądaj
32 Maciej Targoni 0.96  ESCabo de Santa Pola Santa Pola, Hiszpania Echo M przeglądaj