2021-06-16

Jesteś tutaj

Pilot Pkt Startowisko Landing site Skrzydło Link
1 Jarosław Hadaczek 126.44  SIKobala Tolmin, Słowenia Mentor 5 S przeglądaj
2 Łukasz Brach 119.26  ITSpeikboden Lutago, Włochy CHILI 4 M przeglądaj
3 tadeusz szmigiel 113.98  PLSzczebel Raková, Słowacja Arak M przeglądaj
4 Jakub Stępczyński 98.60  SIKobala Tolmin, Słowenia Delta 3 ML przeglądaj
5 Arkadiusz Marucha 92.42  ITGemona - Mt.Cuarnan Lusevera, Włochy Sigma 10 25 przeglądaj
6 Grzegorz Dudka 86.54  ITGemona - Mt.Cuarnan Culau, Włochy Aspen 5 28 przeglądaj
7 Krzycha
85.71  ITGemona - Mt.Cuarnan Bordano, Włochy Artik 5 28 przeglądaj
8 Ala 75.00  ATSchmittenhoehe - Zell Am See Aufhausen, Austria CHILI 4 XXS przeglądaj
9 Piotr Karolak 72.62  ITGemona - Mt.Cuarnan Nimis, Włochy Allegro M przeglądaj
10 Bartosz Pudłowski 70.28  ITGemona - Mt.Cuarnan Bordano, Włochy Peak 23 przeglądaj
11 MaQ 68.78  ITBassano Colombara, Włochy Iota 2 25 przeglądaj
12 Marcin Chorzępa 68.52  PLPiła Powiat choszczeński, Polska Delta 2 MS przeglądaj
13 Michał Pahl 68.34  SIKobala Tolmin, Słowenia Iota 28 przeglądaj
14 Jacek Respondek 64.13  ITGemona - Mt.Cuarnan Kobarid, Słowenia CHILI 4 M przeglądaj
15 Marek Dmochowski 62.25  ITGemona - Mt.Cuarnan Bordano, Włochy Rook 2 S przeglądaj
16 Andrzej Trebenda 61.36  PLSkrzyczne Wilamowice, Polska TRITON 2 S przeglądaj
17 Rafał Peciak - RALF 59.50  ITGemona - Mt.Cuarnan Bordano, Włochy Mantra M7 XL przeglądaj
18 Igor Popik 58.94  ITGemona - Mt.Cuarnan Bordano, Włochy Meru M przeglądaj
19 Krzysztof Orłowski 58.91  ITGemona - Mt.Cuarnan Bordano, Włochy Tango L przeglądaj
20 Joanna Kocot
58.74  ITGemona - Mt.Cuarnan Bordano, Włochy Delta 4 S przeglądaj
21 Michał Dudziński 58.21  ITGemona - Mt.Cuarnan Bordano, Włochy Bonanza 2 S przeglądaj
22 Przemysław Czerwiński 58.07  ITGemona - Mt.Cuarnan Bordano, Włochy Mentor 6 L przeglądaj
23 Krzysztof Martyna 58.02  ITGemona - Mt.Cuarnan Bordano, Włochy Xchord ML przeglądaj
24 Krzysztof Schmidt 57.92  ITGemona - Mt.Cuarnan Bordano, Włochy Enzo 3 L przeglądaj
25 Marcin Wirski 57.84  ITGemona - Mt.Cuarnan Bordano, Włochy Artik 6 25 przeglądaj
26 Krzysztof Siwek 56.54  ITGemona - Mt.Cuarnan Gemona, Włochy Artik 6 25 przeglądaj
27 Mateusz Siatka 55.69  ITGemona - Mt.Cuarnan Isola, Włochy Alpina 4 L przeglądaj
28 Tomasz Foryś 54.45  ITGemona - Mt.Cuarnan Bordano, Włochy Rush 3 M przeglądaj
29 Mateusz Gajczewski 52.02  SIKobala Tolmin, Słowenia Queen 2 MS przeglądaj
30 Dawid Krajewski 52.02  SIKobala Tolmin, Słowenia Trango X-Race S/M przeglądaj
31 Krzysztof Mazur 48.07  ITGemona - Mt.Cuarnan Nimis, Włochy Spectra M przeglądaj
32 Wojciech Kocot
43.11  ITGemona - Mt.Cuarnan Majano, Włochy Maestro M przeglądaj
33 Marek Furman 42.14  CZJavorovy Trojanovice, Czechy Aspen 4 26 przeglądaj
34 falconwro 41.40  PLwrocławski Mirosławice, Polska Apco Lift 42 przeglądaj
35 Grzegorz Wierzba 40.79  PLSzczebel Sieniawa, Polska Sector XS przeglądaj
36 Mateusz Brzeszcz 38.85  PLSkrzyczne Horní Lomná, Czechy Sector S przeglądaj
37 Iwo Banaś 38.18  ITGemona - Mt.Cuarnan Flagogna, Włochy Mantra M7 S przeglądaj
38 PrzemekKamon 36.96  ITGemona - Mt.Cuarnan Ragogna, Włochy Omega XAlps 2 24 przeglądaj
39 Grzegorz Fabijaniak 36.46  ITGemona - Mt.Cuarnan Majano, Włochy Bonanza 2 M przeglądaj
40 Mateusz Erelis 36.13  SILijak Šempas, Słowenia lotnia miękka bezmasztowa przeglądaj
41 Jarosław Józik 31.76  PLSkrzyczne Cisownica, Polska Cayenne 4 XS przeglądaj
42 Anna Zezula 31.06  ITGemona - Mt.Cuarnan Majano, Włochy Swift 5 S przeglądaj
43 Marcin Duszyński 30.53  SIStol Breginj, Słowenia LM6 MS przeglądaj
44 Anna Mołdach 29.94  SIStol Srpenica, Słowenia Ion 5 XXS przeglądaj
45 Maciej Bucho 29.55  ITGemona - Mt.Cuarnan Bordano, Włochy Sector M przeglądaj
46 Robert Dadak 29.47  PLSkrzyczne Wisła, Polska Cayenne 4 M przeglądaj
47 Jacek Antecki 27.63  PLSkrzyczne Wisła, Polska Golden 4 26 przeglądaj
48 Laguna 27.08  ITBassano Campese, Włochy Iota 2 25 przeglądaj
49 Andrzej Koziej 21.42  CZJavorovy Třinec, Czechy Aspen 4 28 przeglądaj
50 Zofia Radzicka 20.07  ITGemona - Mt.Cuarnan Bordano, Włochy BGD BASE S przeglądaj
51 Mariusz Strzelczyk 19.02  PLMichałków Powiat ostrowski, Polska Sprint 3 M przeglądaj
52 Witek B. 18.85  SKKohut Jakubova Voľa, Słowacja Epsilon 7 28 przeglądaj
53 Artur Pawlak 18.72  PLSkrzyczne Godziszka, Polska Rush 5 L przeglądaj
54 Orłowski Adrian 17.55  PLLaworta Ustjanowa Górna, Polska Sigma 10 27 przeglądaj
55 Kinga Brzeszcz 16.71  PLSkrzyczne Wisła, Polska Tequila 4 XS przeglądaj
56 Leonia Zając 16.68  ITGemona - Mt.Cuarnan Bordano, Włochy Beat S przeglądaj
57 Monika Mysliwiec 16.37  PLCergowa Podkarpackie, Polska Rook 3 MS przeglądaj
58 Marcin Raszka 16.01  PLSkrzyczne Buczkowice, Polska Rook 2 MS przeglądaj
59 Agnieszka Andryszczak 14.83  SKKohut Jakubova Voľa, Słowacja Tequila 4 XS przeglądaj
60 Arkadiusz Antosz 13.73  ITBassano Borso del Grappa, Włochy Epsilon 9 26 przeglądaj
61 Rafał Kwaśniewski 13.41  PLSkrzyczne Lipowa, Polska BGD BASE ML przeglądaj
62 Piotr Kuźmicz 12.68  PLSkrzyczne Lipowa, Polska Sir Edmund 23 przeglądaj
63 Robert Biaduń 11.82  PLLeszno - Strzyżewice leszczyński, Polska Classic L przeglądaj
64 Jerzy Adamczyk 11.66  SKKohut Jakubova Voľa, Słowacja CHILI 4 M przeglądaj
65 Klement 11.37  CZJavorovy Třinec, Czechy Ion 5 L przeglądaj
66 andrzej bernadek 10.25  SKKohut Jakubova Voľa, Słowacja CHILI 4 S przeglądaj
67 Robert Ciupka 9.92  PLWęgrzce Wielkie Wieliczka, Polska Synthesis 29 przeglądaj
68 Tomasz Pyś 9.90  PLSzczebel Krzeczów, Polska Epsilon 8 27 przeglądaj
69 JG. 9.84  ITBassano Borso del Grappa, Włochy Kibo 2 M przeglądaj
70 Grzegorz Otręba 9.71  PLSkrzyczne Szczyrk, Polska Knight MS przeglądaj
71 Waldemar Laskowski 9.58  PLWapno Mszana, Polska Rush 5 MS przeglądaj
72 Jacek Zakrzewski 9.38  ITGemona - Mt.Cuarnan Gemona, Włochy Maestro L przeglądaj
73 Jacek Antecki 8.40  PLSkrzyczne Szczyrk, Polska Golden 4 26 przeglądaj
74 Wacław Warda 8.37  PLWapno krośnieński, Polska Summit XC4 M przeglądaj
75 Dorota Borucka 7.35  PLSzczebel Małopolskie, Polska Rook 2 S przeglądaj
76 Tomasz Pyś 6.80  PLSzczebel Małopolskie, Polska Epsilon 8 27 przeglądaj
77 Piotr Łuczkowski 6.46  PLŚnieżnica Kasina Wielka, Polska Iota 2 27 przeglądaj
78 Mateusz Mamala 6.19  PLSzczebel Mszana Dolna, Polska Golden 24 przeglądaj
79 Mateusz Muras 6.06  PLSkrzyczne Szczyrk, Polska Nova Ion 3 S przeglądaj
80 Rafał Kwaśniewski 5.70  PLSkrzyczne Szczyrk, Polska BGD BASE ML przeglądaj
81 Marcin Michalec 5.20  FRRanspach Oderen, Francja Brak skrzydła przeglądaj
82 Michał Jantas 5.18  PLWapno Iwla, Polska Summit XC3 M przeglądaj
83 Laguna 4.95  ITBassano Borso del Grappa, Włochy Iota 2 25 przeglądaj
84 Robert Ciupka 4.88  PLWęgrzce Wielkie Wieliczka, Polska Arriba 2 XXS przeglądaj
85 Mateusz Muras 4.52  PLSkrzyczne Lipowa, Polska Nova Ion 3 S przeglądaj
86 Marcin Michalec 4.00  FRRanspach Oderen, Francja Ion 5 S przeglądaj
87 Norbert Wietecha 3.78  PLCergowa Jasionka, Polska Tequila 4 M przeglądaj
88 Michał Jantas 3.04  PLWapno Iwla, Polska Summit XC3 M przeglądaj
89 Mateusz Mamala 2.97  PLSzczebel Kasinka Mała, Polska Golden 3 24 przeglądaj
90 Andrzej Kołodziejski 2.58  PLStóg Izerski Świeradów-Zdrój, Polska Mentor 4 S przeglądaj
91 Robert Biaduń 2.54  PLLeszno - Strzyżewice leszczyński, Polska Classic L przeglądaj
92 Arkadiusz Zachara 2.54  SILijak Šempas, Słowenia Brak skrzydła przeglądaj
93 Arkadiusz Zachara 2.53  SILijak Šempas, Słowenia Brak skrzydła przeglądaj
94 Andrzej Kołodziejski 2.05  PLJelenia Góra Jelenia Góra, Polska Mentor 4 S przeglądaj