2021-06-16

Jesteś tutaj

Pilot Pkt Startowisko Landing site Skrzydło Link
1 Jarosław Hadaczek 126.44  SIKobala Tolmin, Słowenia Mentor 5 S przeglądaj
2 Łukasz Brach 119.26  ITSpeikboden Lutago, Włochy CHILI 4 M przeglądaj
3 tadeusz szmigiel 113.98  PLSzczebel Raková, Słowacja Arak M przeglądaj
4 Jakub Stępczyński 98.60  SIKobala Tolmin, Słowenia Delta 3 ML przeglądaj
5 Arkadiusz Marucha 92.42  ITGemona - Mt.Cuarnan Lusevera, Włochy Sigma 10 25 przeglądaj
6 Grzegorz Dudka 86.54  ITGemona - Mt.Cuarnan Culau, Włochy Aspen 5 28 przeglądaj
7 Krzycha
85.71  ITGemona - Mt.Cuarnan Bordano, Włochy Artik 5 28 przeglądaj
8 Dominik Kapica
78.77  ITGemona - Mt.Cuarnan Tarcento, Włochy Fusion ML przeglądaj
9 Ala 75.00  ATSchmittenhoehe - Zell Am See Aufhausen, Austria CHILI 4 XXS przeglądaj
10 Piotr Karolak 72.62  ITGemona - Mt.Cuarnan Nimis, Włochy Allegro M przeglądaj
11 Bartosz Pudłowski 70.28  ITGemona - Mt.Cuarnan Bordano, Włochy Peak 23 przeglądaj
12 MaQ 68.78  ITBassano Colombara, Włochy Iota 2 25 przeglądaj
13 Marcin Chorzępa 68.52  PLPiła Powiat choszczeński, Polska Delta 2 MS przeglądaj
14 Michał Pahl 68.34  SIKobala Tolmin, Słowenia Iota 28 przeglądaj
15 Jacek Respondek 64.13  ITGemona - Mt.Cuarnan Kobarid, Słowenia CHILI 4 M przeglądaj
16 Marek Dmochowski 62.25  ITGemona - Mt.Cuarnan Bordano, Włochy Rook 2 S przeglądaj
17 Andrzej Trebenda 61.36  PLSkrzyczne Wilamowice, Polska TRITON 2 S przeglądaj
18 Ralf 59.50  ITGemona - Mt.Cuarnan Bordano, Włochy Mantra M7 XL przeglądaj
19 Igor Popik 58.94  ITGemona - Mt.Cuarnan Bordano, Włochy Meru M przeglądaj
20 Krzysztof Orłowski 58.91  ITGemona - Mt.Cuarnan Bordano, Włochy Tango L przeglądaj
21 Joanna Kocot
58.74  ITGemona - Mt.Cuarnan Bordano, Włochy Delta 4 S przeglądaj
22 Michał Dudziński 58.21  ITGemona - Mt.Cuarnan Bordano, Włochy Bonanza 2 S przeglądaj
23 Przemysław Czerwiński 58.07  ITGemona - Mt.Cuarnan Bordano, Włochy Mentor 6 L przeglądaj
24 Krzysztof Martyna 58.02  ITGemona - Mt.Cuarnan Bordano, Włochy Xchord ML przeglądaj
25 Krzysztof Schmidt 57.92  ITGemona - Mt.Cuarnan Bordano, Włochy Enzo 3 L przeglądaj
26 Marcin Wirski 57.84  ITGemona - Mt.Cuarnan Bordano, Włochy Artik 6 25 przeglądaj
27 Krzysztof Siwek 56.54  ITGemona - Mt.Cuarnan Gemona, Włochy Artik 6 25 przeglądaj
28 Mateusz Siatka 55.69  ITGemona - Mt.Cuarnan Isola, Włochy Alpina 4 L przeglądaj
29 Tomasz Foryś 54.45  ITGemona - Mt.Cuarnan Bordano, Włochy Rush 3 M przeglądaj
30 Mateusz Gajczewski 52.02  SIKobala Tolmin, Słowenia Queen 2 MS przeglądaj
31 Dawid Krajewski 52.02  SIKobala Tolmin, Słowenia Trango X-Race S/M przeglądaj
32 Krzysztof Mazur 48.07  ITGemona - Mt.Cuarnan Nimis, Włochy Spectra M przeglądaj
33 Wojciech Kocot
43.11  ITGemona - Mt.Cuarnan Majano, Włochy Maestro M przeglądaj
34 Marek Furman 42.14  CZJavorovy Trojanovice, Czechy Aspen 4 26 przeglądaj
35 falconwro 41.40  PLwrocławski Mirosławice, Polska Apco Lift 42 przeglądaj
36 Grzegorz Wierzba 40.79  PLSzczebel Sieniawa, Polska Sector XS przeglądaj
37 Mateusz Brzeszcz 38.85  PLSkrzyczne Horní Lomná, Czechy Sector S przeglądaj
38 Iwo Banaś 38.18  ITGemona - Mt.Cuarnan Flagogna, Włochy Mantra M7 S przeglądaj
39 PrzemekKamon 36.96  ITGemona - Mt.Cuarnan Ragogna, Włochy Omega XAlps 2 24 przeglądaj
40 Grzegorz Fabijaniak 36.46  ITGemona - Mt.Cuarnan Majano, Włochy Bonanza 2 M przeglądaj
41 Mateusz Erelis 36.13  SILijak Šempas, Słowenia lotnia miękka bezmasztowa przeglądaj
42 Jarosław Józik 31.76  PLSkrzyczne Cisownica, Polska Cayenne 4 XS przeglądaj
43 Anna Zezula 31.06  ITGemona - Mt.Cuarnan Majano, Włochy Swift 5 S przeglądaj
44 Marcin Duszyński 30.53  SIStol Breginj, Słowenia LM6 MS przeglądaj
45 Anna Mołdach 29.94  SIStol Srpenica, Słowenia Ion 5 XXS przeglądaj
46 Maciej Bucho 29.55  ITGemona - Mt.Cuarnan Bordano, Włochy Sector M przeglądaj
47 Robert Dadak 29.47  PLSkrzyczne Wisła, Polska Cayenne 4 M przeglądaj
48 Jacek Antecki 27.63  PLSkrzyczne Wisła, Polska Golden 4 26 przeglądaj
49 Laguna 27.08  ITBassano Campese, Włochy Iota 2 25 przeglądaj
50 Andrzej Koziej 21.42  CZJavorovy Třinec, Czechy Aspen 4 28 przeglądaj
51 Zofia Radzicka 20.07  ITGemona - Mt.Cuarnan Bordano, Włochy BGD BASE S przeglądaj
52 Mariusz Strzelczyk 19.02  PLMichałków Powiat ostrowski, Polska Sprint 3 M przeglądaj
53 Wojtek Andryszczak 18.85  SKKohut Jakubova Voľa, Słowacja Epsilon 7 28 przeglądaj
54 Artur Pawlak 18.72  PLSkrzyczne Godziszka, Polska Rush 5 L przeglądaj
55 Orłowski Adrian 17.55  PLLaworta Ustjanowa Górna, Polska Sigma 10 27 przeglądaj
56 Kinga Brzeszcz 16.71  PLSkrzyczne Wisła, Polska Tequila 4 XS przeglądaj
57 Leonia Zając 16.68  ITGemona - Mt.Cuarnan Bordano, Włochy Beat S przeglądaj
58 Monika Mysliwiec 16.37  PLCergowa Podkarpackie, Polska Rook 3 MS przeglądaj
59 Marcin Raszka 16.01  PLSkrzyczne Buczkowice, Polska Rook 2 MS przeglądaj
60 Agnieszka Andryszczak 14.83  SKKohut Jakubova Voľa, Słowacja Tequila 4 XS przeglądaj
61 Arkadiusz Antosz 13.73  ITBassano Borso del Grappa, Włochy Epsilon 9 26 przeglądaj
62 Rafał Kwaśniewski 13.41  PLSkrzyczne Lipowa, Polska BGD BASE ML przeglądaj
63 Piotr Kuźmicz 12.68  PLSkrzyczne Lipowa, Polska Sir Edmund 23 przeglądaj
64 Robert Biaduń 11.82  PLLeszno - Strzyżewice leszczyński, Polska Classic L przeglądaj
65 Jerzy Adamczyk 11.66  SKKohut Jakubova Voľa, Słowacja CHILI 4 M przeglądaj
66 Klement 11.37  CZJavorovy Třinec, Czechy Ion 5 L przeglądaj
67 andrzej bernadek 10.25  SKKohut Jakubova Voľa, Słowacja CHILI 4 S przeglądaj
68 Robert Ciupka 9.92  PLWęgrzce Wielkie Wieliczka, Polska Synthesis 29 przeglądaj
69 Tomasz Pyś 9.90  PLSzczebel Krzeczów, Polska Epsilon 8 27 przeglądaj
70 JG. 9.84  ITBassano Borso del Grappa, Włochy Kibo 2 M przeglądaj
71 Grzegorz Otręba 9.71  PLSkrzyczne Szczyrk, Polska Knight MS przeglądaj
72 Waldemar Laskowski 9.58  PLWapno Mszana, Polska Rush 5 MS przeglądaj
73 Jacek Zakrzewski 9.38  ITGemona - Mt.Cuarnan Gemona, Włochy Maestro L przeglądaj
74 Jacek Antecki 8.40  PLSkrzyczne Szczyrk, Polska Golden 4 26 przeglądaj
75 Wacław Warda 8.37  PLWapno krośnieński, Polska Summit XC4 M przeglądaj
76 Dorota Borucka 7.35  PLSzczebel Małopolskie, Polska Rook 2 S przeglądaj
77 Tomasz Pyś 6.80  PLSzczebel Małopolskie, Polska Epsilon 8 27 przeglądaj
78 Piotr Łuczkowski 6.46  PLŚnieżnica Kasina Wielka, Polska Iota 2 27 przeglądaj
79 Mateusz Mamala 6.19  PLSzczebel Mszana Dolna, Polska Golden 24 przeglądaj
80 Mateusz Muras 6.06  PLSkrzyczne Szczyrk, Polska Nova Ion 3 S przeglądaj
81 Rafał Kwaśniewski 5.70  PLSkrzyczne Szczyrk, Polska BGD BASE ML przeglądaj
82 Marcin Michalec 5.20  FRRanspach Oderen, Francja Brak skrzydła przeglądaj
83 Michał Jantas 5.18  PLWapno Iwla, Polska Summit XC3 M przeglądaj
84 Laguna 4.95  ITBassano Borso del Grappa, Włochy Iota 2 25 przeglądaj
85 Robert Ciupka 4.88  PLWęgrzce Wielkie Wieliczka, Polska Arriba 2 XXS przeglądaj
86 Mateusz Muras 4.52  PLSkrzyczne Lipowa, Polska Nova Ion 3 S przeglądaj
87 Marcin Michalec 4.00  FRRanspach Oderen, Francja Ion 5 S przeglądaj
88 Norbert Wietecha 3.78  PLCergowa Jasionka, Polska Tequila 4 M przeglądaj
89 Michał Jantas 3.04  PLWapno Iwla, Polska Summit XC3 M przeglądaj
90 Mateusz Mamala 2.97  PLSzczebel Kasinka Mała, Polska Golden 3 24 przeglądaj
91 Andrzej Kołodziejski 2.58  PLStóg Izerski Świeradów-Zdrój, Polska Mentor 4 S przeglądaj
92 Robert Biaduń 2.54  PLLeszno - Strzyżewice leszczyński, Polska Classic L przeglądaj
93 Arkadiusz Zachara 2.54  SILijak Šempas, Słowenia Brak skrzydła przeglądaj
94 Arkadiusz Zachara 2.53  SILijak Šempas, Słowenia Brak skrzydła przeglądaj
95 Andrzej Kołodziejski 2.05  PLJelenia Góra Jelenia Góra, Polska Mentor 4 S przeglądaj