2020-08-01

Jesteś tutaj

Pilot Pkt Startowisko Landing site Skrzydło Link
1 Lukasz Sieminski 250.06  PLmoniecki chełmski, Polska Mentor 5 M przeglądaj
2 Łukasz Prokop 243.04  PLmoniecki Karczunek, Polska Sigma 10 25 przeglądaj
3 Wojciech Kafel 154.76  PLChełm (Grybów) Felsőberecki, Węgry Sigma 10 25 przeglądaj
4 Wojtek Bykowski 141.13  PLBorsk Wągrowiec, Polska Mantra 6 ML przeglądaj
5 Mariusz Strzelczyk 127.79  PLMichałków Tarnów Grodkowski, Polska Sprint 3 M przeglądaj
6 Maciej Perz 124.77  PLChełm (Grybów) Nový Ruskov, Słowacja Mantra 6 MS przeglądaj
7 Leszek Grodkowski 109.27  PLBorsk Powiat złotowski, Polska Delta 2 MS przeglądaj
8 Marcin Szczęsny 90.25  PLPiła Ogardy, Polska Buzz Z5 L przeglądaj
9 Tomasz Egzmont 86.29  SIKobala Tolmin, Słowenia Artik 5 24 przeglądaj
10 WojtasFX 78.10  PLmoniecki Rajsk, Polska Q-Light L przeglądaj
11 Krzysztof Schmidt 78.10  CZJavorovy Martin, Słowacja Enzo 3 L przeglądaj
12 Marcin 75.39  SIKobala Tolmin, Słowenia Mentor 5 L przeglądaj
13 Igor Popik 73.16  CZJavorovy Martin, Słowacja Meru M przeglądaj
14 Marcin Białobłocki 69.82  PLMała Kopa Miłków, Polska Delta 2 ML przeglądaj
15 Andrzej Koziej 68.53  PLŻar Lasek, Polska Cayenne 4 XL przeglądaj
16 Dawid Olszowy 67.49  CZJavorovy Martin, Słowacja Alpina 3 MS przeglądaj
17 Janusz Fuzowski 67.10  PLŚnieżnica Mlynčeky, Słowacja Cosmos M przeglądaj
18 Seba 58.74  PLSkrzyczne Teplička nad Váhom, Słowacja Carrera L przeglądaj
19 Marek Dmochowski 58.33  CZJavorovy Rosina, Słowacja Rook 2 S przeglądaj
20 Anna Zezula 57.89  SIKobala Tolmin, Słowenia Swift 5 S przeglądaj
21 Piotr Klimek 55.76  PLŚnieżnica Veľký Lipník, Słowacja Delta 2 L przeglądaj
22 Maciej Krzesiński 54.43  PLDobrzeń Wielki opolski, Polska Bonanza 2 M przeglądaj
23 Michał Dudziński 50.60  CZJavorovy Žilina, Słowacja Bonanza 2 M przeglądaj
24 Krzysztof Mazur 50.25  PLŚnieżnica Mszana Dolna, Polska Spectra M przeglądaj
25 Benedykt Kroplewski 45.38  CZCerna Hora Boguszów-Gorce, Polska Artik 4 27 przeglądaj
26 Robert Osiński 44.50  PLPowiat inowrocławski Powiat inowrocławski, Polska Brak skrzydła przeglądaj
27 Łukasz Kołodziejczak 44.35  PLSkrzyczne Żywiec, Polska Mentor 4 XS przeglądaj
28 Piotr Staszak 41.22  PLŻar Trzebinia, Polska Delta 3 ML przeglądaj
29 Piotr Lemańczyk 40.11  SILijak Ajdovščina, Słowenia Chili 3 M przeglądaj
30 Sylwiusz Pachel 38.73  PLŻar Zawoja, Polska Aspen 5 28 przeglądaj
31 Dawid Król 36.99  PLMała Kopa Miszkowice, Polska King M przeglądaj
32 Piotr Szymański 36.30  PLŻar Zawoja, Polska Chili 3 S przeglądaj
33 Bartłomiej Borek 34.78  PLŚnieżnica Zabrzeż, Polska Atlas M przeglądaj
34 Marcin Hańderek 34.45  PLŻar Oravská Polhora, Słowacja Golden 3 28 przeglądaj
35 Jarosław Warzecha 34.43  PLSkrzyczne Rycerka Górna, Polska Aspen 5 26 przeglądaj
36 Robert Dadak 33.96  CZJavorovy Zákopčie, Słowacja Cayenne 4 M przeglądaj
37 Marcin Kafel 33.60  PLChełm (Grybów) Stebnícka Huta, Słowacja Queen M przeglądaj
38 Mariusz Grzywacz 33.41  CZCerna Hora Miszkowice, Polska Elan 28 przeglądaj
39 Jakub Rożek 32.91  PLŻar Milówka, Polska Nevada 2 28 przeglądaj
40 Paweł Wysocki (szybki) 32.16  PLMała Kopa Przesieka, Polska Delta 2 ML przeglądaj
41 Jakub Rybka 32.16  PLPiła Piła, Polska Rush 4 ML przeglądaj
42 Darek Kiszko 31.36  PLWajsznory Mikołajki, Polska Iota 2 25 przeglądaj
43 Jarosław Hadaczek 31.24  PLSkrzyczne Sól, Polska Mentor 5 S przeglądaj
44 Jacek Antecki 29.50  PLŻar Jeleśnia, Polska Golden 4 26 przeglądaj
45 Adrian Orłowski 27.93  CZJavorovy Staškov, Słowacja Rush 5 ML przeglądaj
46 Paweł Lis 27.82  PLŚnieżnica Kasina Wielka, Polska Factor 2 L przeglądaj
47 Piotr Świderski 27.18  PLŚnieżnica Zabrzeż, Polska Rook 2 MS przeglądaj
48 Marek Cichoń 26.08  SIKobala Tolmin, Słowenia BGD BASE ML przeglądaj
49 Justyna 25.80  SIKobala Kobarid, Słowenia Nemo 4 23 przeglądaj
50 Grzegorz Nowak
25.65  PLSkrzyczne Zwardoń, Polska Mentor 6 M przeglądaj
51 Robert Szecel 25.60  CZCerna Hora Trutnov, Czechy Sigma 10 25 przeglądaj
52 Patrycja SA 24.34  CZCerna Hora Kowary, Polska Atlas 2 XS przeglądaj
53 Wojciech Pomierski 23.78  PLBorsk Powiat kościerski, Polska Queen 2 ML przeglądaj
54 Szczepan Pawluszek 23.71  CZJavorovy Raková, Słowacja Delta L przeglądaj
55 Piotr Malaca 23.61  PLPiła Powiat wałecki, Polska Mentor 3 L przeglądaj
56 Waldemar Laskowski 23.23  PLŚnieżnica Zalesie, Polska Rush 5 MS przeglądaj
57 PrzemekKamon 22.05  SILijak Šempas, Słowenia Omega XAlps 2 23 przeglądaj
58 Marek Miłowski 21.79  PLMała Kopa Borowice, Polska Delta 3 ML przeglądaj
59 Grzegorz Hali 21.52  PLMała Kopa Opawa, Polska CHILI 4 S przeglądaj
60 Marcin Wirski 21.51  CZJavorovy Raková, Słowacja Queen 2 ML przeglądaj
61 Maciej Krzesiński 20.37  PLOpole Dobrzeń Wielki, Polska Bonanza 2 M przeglądaj
62 Janusz (Jasiu) Winiarczyk 19.68  PLŻar Gilowice, Polska Sigma 10 27 przeglądaj
63 Mateusz 19.54  PLMała Kopa Špindlerův Mlýn, Czechy Sector M przeglądaj
64 Krzysztof Martyna 18.60  PLMała Kopa Jelenia Góra, Polska Xchord ML przeglądaj
65 Tomek Zmarzły 18.46  PLSkrzyczne Szczyrk, Polska Mentor 5 M przeglądaj
66 Wojciech Kocot
18.22  CZJavorovy Mosty u Jablunkova, Czechy Maestro M przeglądaj
67 Mariusz Karaban 18.20  SILijak Ajdovščina, Słowenia Mentor 4 M przeglądaj
68 Ryszard Jakiel 17.17  PLMała Kopa Karpacz, Polska Delta 2 ML przeglądaj
69 Witold 17.05  PLŻar Gilowice, Polska Rook 2 MS przeglądaj
70 SEB 16.61  PLSkrzyczne Cisiec, Polska Chili 3 S przeglądaj
71 Krzysztof Martyna 16.43  PLMała Kopa Sosnówka, Polska Xchord ML przeglądaj
72 Michał Częścik 16.30  PLMała Kopa jeleniogórski, Polska Mentor 6 L przeglądaj
73 Jerzy Gryckiewicz 16.02  CZJavorovy Třinec, Czechy Atlas L przeglądaj
74 Grzegorz Wierzba 15.93  PLŚnieżnica Kasina Wielka, Polska Sector XS przeglądaj
75 Mariusz Maj 15.90  PLŚnieżnica Szczawa, Polska Artik 3 25 przeglądaj
76 Joanna Kocot
15.74  CZJavorovy Dolní Lomná, Czechy Alpina 3 S przeglądaj
77 Marcin Kafel 15.62  SKŠarišské Čierne Harhaj, Słowacja Queen M przeglądaj
78 Szymon Struś 15.59  PLŚnieżnica Słopnice, Polska Mentor 4 S przeglądaj
79 Jacek Wojtaś 15.45  PLSkrzyczne Cisiec, Polska Vega 2 S przeglądaj
80 Grzegorz Wierzba 15.31  PLŚnieżnica Kasina Wielka, Polska Sector XS przeglądaj
81 Krzysztof Śliż 15.10  PLMała Czantoria Třinec, Czechy Mentor 4 S przeglądaj
82 Zdzisek 14.96  PLSkrzyczne Cisiec, Polska Rook 2 ML przeglądaj
83 Wojciech Fornalik 14.96  PLŻar Rychwałd, Polska Tequila 4 M przeglądaj
84 Marek Furman 14.86  PLSkrzyczne Cisiec, Polska Aspen 4 26 przeglądaj
85 Tomasz Raś 14.61  PLPyskowice Pyskowice, Polska Synthesis 25 przeglądaj
86 Alicja Fornalik 14.59  PLŻar Rychwałd, Polska Epsilon 7 26 przeglądaj
87 Andrzej Zieliński 14.54  PLŚnieżnica Kasina Wielka, Polska Sycross One XL przeglądaj
88 Jacek Miłowski 14.27  PLMała Kopa Karpacz, Polska Cure ML przeglądaj
89 ko-mar 58 13.98  PLŻar Międzybrodzie Żywieckie, Polska CHILI 4 XS przeglądaj
90 Jarosław Chmielewski 13.85  PLŻar Gilowice, Polska Delta 2 XS przeglądaj
91 Witold 13.68  PLŻar Gilowice, Polska Rook 2 MS przeglądaj
92 Grzegorz Pawłowski 13.56  PLMała Kopa Kowary, Polska Vega 5 M przeglądaj
93 Szczepan Pawluszek 13.51  CZJavorovy Třinec, Czechy Delta L przeglądaj
94 Rafał Wardyn 13.46  PLBorsk Pomorskie, Polska Pluto 3 SM przeglądaj
95 Bogdan Leja 13.45  PLMała Kopa Kowary, Polska Carrera L przeglądaj
96 Dorota Borucka 13.28  PLŚnieżnica Mszana Górna, Polska Rook 2 S przeglądaj
97 Piotr Gliniak 13.23  PLŻar Rychwałd, Polska Nemo 4 28 przeglądaj
98 Mariusz Kłos 12.98  PLŚnieżnica Wilczyce, Polska Mentor 4 M przeglądaj
99 Marcin Hańderek 12.71  PLŻar Żywiec, Polska Golden 3 28 przeglądaj
100 Jarosław Osmólski 12.13  PLŻar Porąbka, Polska Pandion M przeglądaj
101 Jarosław Pawelczuk 12.06  PLŚnieżnica Mszana Górna, Polska Chili S przeglądaj
102 Marek 11.85  PLLeszno - Strzyżewice leszczyński, Polska Universal 1.1 25.5 przeglądaj
103 Mariusz Kłos 11.61  PLŚnieżnica Kasina Wielka, Polska Mentor 4 M przeglądaj
104 Milena Graf 11.32  PLNowa Wieś Lęborska Nowa Wieś Lęborska, Polska Apco Lift 40 przeglądaj
105 Mikołaj Walczyk 11.20  PLMała Czantoria Wisła, Polska Mentor 4 S przeglądaj
106 Witold Kawa 10.98  PLSkrzyczne Kalna, Polska Scooter M przeglądaj
107 Jarosław Osmólski 10.80  PLŻar Porąbka, Polska Pandion M przeglądaj
108 Paweł 10.59  PLŚnieżnica Kasina Wielka, Polska Golden 2 26 przeglądaj
109 Piotr Kuźmicz 10.52  PLSkrzyczne Lipowa, Polska Sir Edmund 23 przeglądaj
110 Sebastian Żmijewski 10.50  PLWajsznory Kętrzyn, Polska Action Gt 23 przeglądaj
111 Seba 10.50  PLSkrzyczne Lipowa, Polska Carrera L przeglądaj
112 Michał Szyszka 10.43  PLPiła Szydłowo, Polska Vox 27 przeglądaj
113 Krzysiek Święcicki 10.41  PLSkrzyczne Szczyrk, Polska Falcon 2009 27 przeglądaj
114 Michał Rdk 10.31  PLŚnieżnica Półrzeczki, Polska CHILI 4 M przeglądaj
115 Jerzy Gajda 9.53  PLChełm (Grybów) Kąclowa, Polska Summit XC4 S/M przeglądaj
116 Maciej Targoni 9.06  PLMała Kopa Karpacz, Polska Ion 5 S przeglądaj
117 Igor Byrski 8.74  PLŻar Międzybrodzie Żywieckie, Polska Mentor 3 S przeglądaj
118 Seba 8.66  PLPiła Piła, Polska Chili 3 M przeglądaj
119 Arkadiusz Gorzynski 8.61  SILijak Šempas, Słowenia Rush 5 ML przeglądaj
120 Robert Gierałt 8.60  PLLeszno - Strzyżewice leszczyński, Polska Alpha 6 26 przeglądaj
121 Patrycja SA 8.55  CZCerna Hora Lánov, Czechy Atlas 2 XS przeglądaj
122 Andrzej Kołodziejski 8.53  PLMała Kopa Karpacz, Polska Mentor 4 S przeglądaj
123 Michał Cieślik 8.44  CZCerna Hora Rudník, Czechy Synergy 5 L przeglądaj
124 Jerzy Adamczyk 8.26  PLŚnieżnica Kasina Wielka, Polska CHILI 4 M przeglądaj
125 Michal Glinski 8.16  PLŚnieżnica Kasina Wielka, Polska Cayenne M przeglądaj
126 ko-mar 58 8.03  PLŻar Porąbka, Polska CHILI 4 XS przeglądaj
127 Damian Kobyłka 7.71  PLSkrzyczne Szczyrk, Polska BGD BASE ML przeglądaj
128 Sławek M 7.60  PLSkrzyczne Lipowa, Polska Infinity 3 L przeglądaj
129 Maciej Szczypkowski 7.56  PLSkrzyczne Szczyrk, Polska Hook 4 27 przeglądaj
130 Slavo Mir 7.43  GRPlatanos Kissamos, Grecja Ion 5 M przeglądaj
131 Krzysztof Rożek 7.23  PLChełm (Grybów) Kąclowa, Polska Artik 3 29 przeglądaj
132 Sławomir Suchy 7.04  CZJavorovy Řeka, Czechy Chili 3 M przeglądaj
133 Wojciech Dreszler 7.02  PLŻar Międzybrodzie Żywieckie, Polska Mentor 3 M przeglądaj
134 Andrzej 7.02  CZRalsko Ralsko, Czechy lotnia sztywna przeglądaj
135 Andrzej 6.74  CZRalsko Ralsko, Czechy lotnia sztywna przeglądaj
136 Wangek 6.66  PLŚnieżnica Kasina Wielka, Polska Brak skrzydła przeglądaj
137 Robert Osiński 6.42  PLPowiat inowrocławski Powiat inowrocławski, Polska Brak skrzydła przeglądaj
138 Wojciech Fornalik 6.28  PLŻar Międzybrodzie Żywieckie, Polska Tequila 4 M przeglądaj
139 Arkadiusz Antosz 6.28  PLŻar Porąbka, Polska Epsilon 9 26 przeglądaj
140 Zdzisek 5.90  PLSkrzyczne Szczyrk, Polska Rook 2 ML przeglądaj
141 Maciej Targoni 5.82  PLMała Kopa Karpacz, Polska Ion 5 S przeglądaj
142 Seba 5.65  PLPiła Piła, Polska Chili 3 M przeglądaj
143 Dariusz Pałgan 5.64  CZJavorovy Třinec, Czechy Rock 2 L przeglądaj
144 Paweł Matusiak 5.57  PLŻar Porąbka, Polska Mentor 4 M przeglądaj
145 Jacek Hajduk 5.51  PLŻar Międzybrodzie Żywieckie, Polska Mentor 2 M przeglądaj
146 Piotr Kuźmicz 5.46  PLSkrzyczne Szczyrk, Polska Sir Edmund 23 przeglądaj
147 Rafał Wardyn 5.39  PLBorsk Borsk, Polska Pluto 3 SM przeglądaj
148 Seba 5.22  PLPiła Piła, Polska Chili 3 M przeglądaj
149 Marcin Ząbek 5.14  PLChełm (Grybów) Kąclowa, Polska BGD BASE M przeglądaj
150 Andrzej Kołodziejski 5.08  PLMała Kopa Karpacz, Polska Mentor 4 S przeglądaj
151 Wojciech Dziedzic 5.06  PLŚnieżnica Kasina Wielka, Polska Alpha 6 28 przeglądaj
152 Artur Pawlak 5.04  SILijak Šempas, Słowenia Xi 27 przeglądaj
153 Artur Pawlak 4.68  SILijak Šempas, Słowenia Xi 27 przeglądaj
154 Marcin Raszka 4.24  PLSkrzyczne Szczyrk, Polska Rook 2 MS przeglądaj
155 Mikołaj Walczyk 4.20  PLMała Czantoria Ustroń, Polska Mentor 4 S przeglądaj
156 Daniel Wojstanowicz 3.91  CZCerna Hora Janské Lázně, Czechy Brak skrzydła przeglądaj
157 Andrzej Kołodziejski 3.78  PLMała Kopa Karpacz, Polska Mentor 4 S przeglądaj
158 Wangek 3.70  PLŚnieżnica Kasina Wielka, Polska Chili L przeglądaj
159 Maciej Szczypkowski 3.53  PLSkrzyczne Szczyrk, Polska Hook 4 27 przeglądaj
160 Dariusz Pałgan 3.07  CZJavorovy Třinec, Czechy Rock 2 L przeglądaj
161 Dariusz Pałgan 3.04  CZJavorovy Třinec, Czechy Rock 2 L przeglądaj
162 Adriana Wandzel 2.90  ITPiloni Cuorgnè, Włochy BGD BASE M przeglądaj
163 Michał 2.73  PLmoniecki Klewianka, Polska Rook L przeglądaj
164 Piotr Jasiński 2.65  PLChełmiec Wałbrzych, Polska Vega 5 L przeglądaj
165 Norbert Wietecha 2.22  PLChełm (Grybów) Kąclowa, Polska Tequila 4 M przeglądaj
166 Michał Jantas 2.08  PLChełm (Grybów) Kąclowa, Polska Pawn L przeglądaj
167 Zbyszek B 2.06  PLDzikowiec Boguszów-Gorce, Polska Tequila 4 M przeglądaj
168 NEWRO 1.99  PLSrebrna Góra Budzów, Polska Tequila 5 L przeglądaj
169 Piotr Gliniak 1.93  PLŻar Porąbka, Polska Nemo 4 28 przeglądaj
170 Michał 1.58  PLmoniecki Klewianka, Polska Rook L przeglądaj
171 NEWRO 1.46  PLSrebrna Góra Budzów, Polska Tequila 5 L przeglądaj
172 Michał Pahl 1.44  PL Pińczów Pińczów, Polska Nemo 4 28 przeglądaj
173 Michał Pahl 1.42  PL Pińczów Pińczów, Polska Nemo 4 28 przeglądaj
174 Michał Pahl 1.38  PL Pińczów Pińczów, Polska Nemo 4 28 przeglądaj
175 NEWRO 0.97  PLSrebrna Góra Budzów, Polska Tequila 5 L przeglądaj
176 NEWRO 0.92  PLSrebrna Góra Budzów, Polska Tequila 5 L przeglądaj
177 Damian Babicz 0.09  PLGryfów Śląski Gryfów Śląski, Polska Brak skrzydła przeglądaj