2020-09-09

Jesteś tutaj

Pilot Pkt Startowisko Landing site Skrzydło Link
1 Błażej 91.05  CH Fiesch Turtmann, Szwajcaria ZENO MS przeglądaj
2 WojtasFX 80.84  CH Fiesch Steg-Hohtenn, Szwajcaria Q-Light L przeglądaj
3 Dariusz Chrobak 67.44  SKSkalnate Pleso Vysoké Tatry, Słowacja XCRacer M przeglądaj
4 Grzegorz Nowak
53.46  CH Fiesch Glis, Szwajcaria Mentor 6 M przeglądaj
5 Paweł 47.89  SKRib Hrhov, Słowacja Factor 2 L przeglądaj
6 Przemysław Czerwiński 40.06  ITBassano Borso del Grappa, Włochy Mentor 6 L przeglądaj
7 Łukasz Kruczek 39.99  SKRib Hrhov, Słowacja Tala ML przeglądaj
8 Marcin Białobłocki 36.44  PL Mieroszów Mieroszów, Polska Delta 2 ML przeglądaj
9 Andrzej Piwowar 33.36  SKRib Hrhov, Słowacja Delta 2 ML przeglądaj
10 Paweł Wysocki (szybki) 33.29  PL Mieroszów Grzędy, Polska Delta 2 ML przeglądaj
11 MirAs 32.89  PLŻywiec Łękawica, Polska Dudek Universal 25.5 przeglądaj
12 Bogusław Kruczek 28.07  SKRib Turňa nad Bodvou, Słowacja Elan 2 26 przeglądaj
13 Marek Miłowski 27.53  PL Mieroszów Mieroszów, Polska Delta 3 ML przeglądaj
14 Bartosz Pudłowski 27.27  PL Mieroszów Mieroszów, Polska Peak 23 przeglądaj
15 Monika Mysliwiec 27.16  SKRib Hrhov, Słowacja Mentor 2 Xs przeglądaj
16 Robert Dadak 26.61  ATEmberger Alm Gödnach, Austria Cayenne 4 M przeglądaj
17 Piotr Starczowski 26.20  SKLendak Lendak, Słowacja GTO 2 M przeglądaj
18 Maciej Pigulski 26.17  PL Mieroszów Mieroszów, Polska Sigma 10 23 przeglądaj
19 KRZYSZTOF MAKOWSKI 25.42  PL Mieroszów Mieroszów, Polska Sigma 10 25 przeglądaj
20 Jacek Miłowski 23.53  PL Mieroszów Mieroszów, Polska Cure ML przeglądaj
21 Grzegorz Hali 23.26  PL Mieroszów Mieroszów, Polska CHILI 4 S przeglądaj
22 Mateusz 22.32  PL Mieroszów Mieroszów, Polska Sector M przeglądaj
23 Bartosz Pudłowski 21.39  PL Mieroszów Mieroszów, Polska Peak 23 przeglądaj
24 Krzysztof Tarnopolski 20.79  SKRib Hrhov, Słowacja BGD BASE M przeglądaj
25 Jacek Szost 20.11  SKRib Hrhov, Słowacja Rook S przeglądaj
26 Krzysztof Mazur 19.83  PLCiecień Zegartowice, Polska Spectra M przeglądaj
27 Łukasz Serafin
16.86  PL Mieroszów Rybnica Leśna-Kamionka, Polska Summit XC3 S przeglądaj
28 Robert Szecel 14.99  PL Mieroszów Mieroszów, Polska Sigma 10 25 przeglądaj
29 Wojciech Kafel 14.93  PLCiecień Wiśniowa, Polska Sigma 10 25 przeglądaj
30 Łukasz Serafin
14.68  PL Mieroszów Mieroszów, Polska Summit XC3 S przeglądaj
31 Norbert Wietecha 13.66  SKRib Hrhov, Słowacja Tequila 4 M przeglądaj
32 Michał Skrzypczak 13.60  ITSpeikboden Valle Aurina, Włochy Epsilon 7 28 przeglądaj
33 Arkadiusz Garbacz 13.08  CH Zermatt, Szwajcaria Elan 33 przeglądaj
34 Marcin Ż 12.86  PL Mieroszów Mieroszów, Polska Ion 5 L przeglądaj
35 Agnieszka Andryszczak 12.85  SKRib Hrhov, Słowacja Tequila 4 XS przeglądaj
36 Robert Szecel 12.79  PL Mieroszów Mieroszów, Polska Sigma 10 25 przeglądaj
37 Paweł Wysocki (szybki) 12.77  PL Mieroszów Mieroszów, Polska Delta 2 ML przeglądaj
38 Daria Nowicka 12.65  CH Zermatt, Szwajcaria CHILI 4 XXS przeglądaj
39 Dariusz Ścibior 12.11  IT Col Rodella Campitello di Fassa, Włochy Delta 2 L przeglądaj
40 Jarosław Józik 11.58  PLKrzesanica Zakopane, Polska Cayenne 4 Xs przeglądaj
41 Krzysztof Kapusta 10.96  ITMeduno - Monte Valinis Travesio, Włochy Pandion M przeglądaj
42 Piotr Świderski 10.65  PLMszana S krośnieński, Polska Rook 2 MS przeglądaj
43 Wojciech Fornalik 10.49  PL Mieroszów Meziměstí, Czechy Tequila 4 M przeglądaj
44 Michał Staszek 9.93  PLKrzesanica Zakopane, Polska Nexus S przeglądaj
45 Krzysztof Kapusta 9.61  ITMeduno - Monte Valinis Travesio, Włochy Pandion M przeglądaj
46 Paweł Czepiel 9.26  PL Pińczów pińczowski, Polska Delta 2 ML przeglądaj
47 Agnieszka Nawrot 9.24  PL Mieroszów Mieroszów, Polska Atlas 2 S przeglądaj
48 Paweł Szczepanek 8.77  PLCiecień Wiśniowa, Polska GTO 2 S przeglądaj
49 Andrzej Januchta 8.40  PLKlonówka Masłów Pierwszy, Polska Cure L przeglądaj
50 Marcin Kosior 8.33  PL Mieroszów Mieroszów, Polska Nyos RS L przeglądaj
51 Paweł Szczepanek 7.63  PLCiecień Wiśniowa, Polska GTO 2 S przeglądaj
52 Waldemar Laskowski 7.57  PLMszana S krośnieński, Polska Rush 5 MS przeglądaj
53 Urszula Marciniak 7.36  ITBassano Borso del Grappa, Włochy Dudek Nemo XX 25 przeglądaj
54 Wojciech Bednarski 7.36  PLKlonówka Masłów Pierwszy, Polska Peak 2 28 przeglądaj
55 Damian suski 7.03  SKLendak Lendak, Słowacja Mentor 3 M przeglądaj
56 Piotr Świderski 6.91  PLMszana S krośnieński, Polska Rook 2 MS przeglądaj
57 Zbigniew Wójcik 6.90  PL Mieroszów Mieroszów, Polska Knight MS przeglądaj
58 MR 6.84  PLCzermna Kudowa-Zdrój, Polska Ikuma 27 przeglądaj
59 Wadim Jabłoński 6.59  SKLendak Lendak, Słowacja Brak skrzydła przeglądaj
60 Stanisław Gwara 6.54  PLCzermna Kudowa-Zdrój, Polska Geo 5 MS przeglądaj
61 Zbigniew Wójcik 6.41  PL Mieroszów Mieroszów, Polska Knight MS przeglądaj
62 Piotr Gliniak 6.23  SKLendak Lendak, Słowacja Nemo 4 28 przeglądaj
63 Seba 6.18  RSNiška Banja Niška Banja, Serbia Carrera L przeglądaj
64 Anna Bysiecka 5.92  PLKlonówka Masłów Pierwszy, Polska Punk XS przeglądaj
65 Bartosz Migalski 5.83  PL Mieroszów Mieroszów, Polska Prion 4 M przeglądaj
66 Orłowski Adrian 5.83  PLBezmiechowa Bezmiechowa Górna, Polska Sigma 10 27 przeglądaj
67 Robert Bryłka 5.68  ITBassano Borso del Grappa, Włochy Mentor 3 S przeglądaj
68 Zbigniew Kunas 5.60  PLCzermna Kudowa-Zdrój, Polska Ion 2 M przeglądaj
69 Marek Nowacki 5.49  SKSkalnate Pleso Vysoké Tatry, Słowacja Mentor 6 M przeglądaj
70 Tomasz Halka 5.46  PLŻar Międzybrodzie Żywieckie, Polska Mistral 7 XS przeglądaj
71 Leszek Szymański 5.38  SKSkalnate Pleso Vysoké Tatry, Słowacja Mentor 2 Xs przeglądaj
72 JG. 5.28  SKLendak Lendak, Słowacja Kibo 2 M przeglądaj
73 Daniel Rozmus 5.20  PLCzermna Kudowa-Zdrój, Polska Hook 4 25 przeglądaj
74 Marcin Duszyński 4.96  PLŻar Międzybrodzie Żywieckie, Polska LM6 MS przeglądaj
75 Piotr Gliniak 4.86  SKSkalnate Pleso Vysoké Tatry, Słowacja Nemo 4 28 przeglądaj
76 RomekS 4.81  PLCzermna Kudowa-Zdrój, Polska Optic 28 przeglądaj
77 JG. 4.72  SKSkalnate Pleso Vysoké Tatry, Słowacja Kibo 2 M przeglądaj
78 Leszek Szymański 4.62  SKSkalnate Pleso Vysoké Tatry, Słowacja Mentor 2 Xs przeglądaj
79 Jakub Stępczyński 4.61  PLGarb Pińczowski Pińczów, Polska Delta 3 ML przeglądaj
80 Leonia Zając 4.59  ITBassano Borso del Grappa, Włochy Ion 5 XXS przeglądaj
81 zbrozlo 4.52  PLMszana S krośnieński, Polska Vita 2 L przeglądaj
82 Marcin Kawula 4.33  PLŻar Międzybrodzie Żywieckie, Polska Delta 3 ML przeglądaj
83 Arkadiusz Zachara 3.86  ITMeduno - Monte Valinis Travesio, Włochy Brak skrzydła przeglądaj
84 Seba 3.85  PLStarogród Kijewo Królewskie, Polska Chili 3 M przeglądaj
85 Wojciech Głowacki 3.76  PLŻar Międzybrodzie Żywieckie, Polska Cure M przeglądaj
86 Andrzej Januchta 3.64  PLKlonówka Masłów Pierwszy, Polska Cure L przeglądaj
87 Michał Jantas 3.51  PLMszana S krośnieński, Polska Pawn L przeglądaj
88 Paweł Czepiel 3.46  PL Pińczów Pińczów, Polska Delta 2 ML przeglądaj
89 NEWRO 3.46  PLŻar Międzybrodzie Żywieckie, Polska Tequila 5 L przeglądaj
90 Mariusz Bąk 3.45  PL Mieroszów Mieroszów, Polska Epic M przeglądaj
91 Stanisław Gwara 3.30  PLCzermna Kudowa-Zdrój, Polska Geo 5 MS przeglądaj
92 Tomek Stoch 3.17  PL Pińczów Pińczów, Polska Iota 26 przeglądaj
93 Alicja Fornalik 3.16  PL Mieroszów Mieroszów, Polska Epsilon 7 26 przeglądaj
94 Arkadiusz Zachara 3.04  ITMeduno - Monte Valinis Travesio, Włochy Brak skrzydła przeglądaj
95 Wojtek Andryszczak 3.04  SKRib Hrhov, Słowacja Epsilon 7 28 przeglądaj
96 Tomek Stoch 2.94  PLGarb Pińczowski Pińczów, Polska Iota 26 przeglądaj
97 Adam Sienkiewicz 2.92  PL Mieroszów Kowalowa, Polska Epic ML przeglądaj
98 Jakub Stępczyński 2.81  PLGarb Pińczowski pińczowski, Polska Delta 3 ML przeglądaj
99 Michał Jantas 2.79  PLMszana S krośnieński, Polska Pawn L przeglądaj
100 Slavo Mir 2.74  PLPodobin Podobin, Polska Ion 6 M przeglądaj
101 Mariusz Bąk 2.47  PL Mieroszów Mieroszów, Polska Epic M przeglądaj
102 Seba 2.42  RSNiška Banja Niška Banja, Serbia Carrera L przeglądaj
103 Marek Furman 2.42  RSNiška Banja Niška Banja, Serbia Aspen 4 26 przeglądaj
104 Paweł Czepiel 2.40  PL Pińczów Pińczów, Polska Delta 2 ML przeglądaj
105 dawid kopiczko 2.38  DEMulfingen Mulfingen, Niemcy Delta 2 L przeglądaj
106 Andrzej Koziej 2.38  RSNiška Banja Niška Banja, Serbia Cayenne 4 XL przeglądaj
107 Bartosz Bysiecki 2.34  PLKlonówka Masłów Pierwszy, Polska Pioneer S przeglądaj
108 Adriana Wandzel 2.24  PLŻar Międzybrodzie Żywieckie, Polska BGD BASE M przeglądaj
109 Andrzej Koziej 2.17  RSNiška Banja Niška Banja, Serbia Cayenne 4 XL przeglądaj
110 Paweł Czepiel 2.07  PL Pińczów Pińczów, Polska Delta 2 ML przeglądaj
111 Anna Mołdach 2.03  PL Mieroszów Mieroszów, Polska Prion 4 XS przeglądaj
112 Paweł Czepiel 2.02  PL Pińczów Pińczów, Polska Delta 2 ML przeglądaj
113 Tomek Stoch 1.96  PLGarb Pińczowski pińczowski, Polska Iota 26 przeglądaj
114 Marek Furman 1.96  RSNiška Banja Niška Banja, Serbia Aspen 4 26 przeglądaj
115 Seba 1.95  RSNiška Banja Niška Banja, Serbia Carrera L przeglądaj
116 Paweł Czepiel 1.73  PL Pińczów Pińczów, Polska Delta 2 ML przeglądaj
117 Tomek Stoch 1.70  PL Pińczów Pińczów, Polska Iota 26 przeglądaj
118 Anna Mołdach 1.52  PL Mieroszów Mieroszów, Polska Prion 4 XS przeglądaj
119 Grzegorz Otręba 1.43  PLŻar Międzybrodzie Żywieckie, Polska Knight MS przeglądaj
120 Bartosz Migalski 1.36  PL Mieroszów Mieroszów, Polska Prion 4 M przeglądaj
121 Tomek Stoch 1.31  PL Pińczów Pińczów, Polska Iota 26 przeglądaj
122 Tomek Stoch 1.04  PLGarb Pińczowski pińczowski, Polska Iota 26 przeglądaj
123 Wojciech Fornalik 1.04  PL Mieroszów Mieroszów, Polska Tequila 4 M przeglądaj