2021-09-11

Jesteś tutaj

Pilot Pkt Startowisko Landing site Skrzydło Link
1 Michał Adamczuk 143.62  SILajnar Sorica, Słowenia Rook 3 ML przeglądaj
2 Janusz Fuzowski 143.30  SILajnar Sorica, Słowenia Ace M przeglądaj
3 Marek Dmochowski 139.56  SILajnar Sorica, Słowenia Rook 2 S przeglądaj
4 Mariusz Kozłowski 133.63  SILajnar Sorica, Słowenia Swift 5 MS przeglądaj
5 Dawid Król 99.40  SKSkalnate Pleso Lendak, Słowacja Xchord ML przeglądaj
6 Mateusz 91.47  SKSkalnate Pleso Vysoké Tatry, Słowacja Sector M przeglądaj
7 Krzysztof Egzmont 89.33  SIKobala Tolmin, Słowenia Artik 6 25 przeglądaj
8 Mateusz Siatka 89.22  PLKrzesanica Wysokie Tatry, Słowacja Alpina 4 L przeglądaj
9 Grzegorz Nowak
85.23  BGSopot Rozino, Bułgaria Alpina 4 L przeglądaj
10 Marcin Wirski 84.06  SKSkalnate Pleso Vysoké Tatry, Słowacja Artik 6 25 przeglądaj
11 Przemek Jakubczyk 81.16  SKSkalnate Pleso Vysoké Tatry, Słowacja Maestro M przeglądaj
12 Andrzej Piwowar 77.80  SKSkalnate Pleso Powiat nowotarski, Polska Delta 2 ML przeglądaj
13 Grzegorz Fabijaniak 72.42  SKSkalnate Pleso Tatranská Javorina, Słowacja Bonanza 2 M przeglądaj
14 Jacek Miłowski 68.89  SKSkalnate Pleso Vysoké Tatry, Słowacja Cure ML przeglądaj
15 Andrzej Zieliński 64.88  SKSkalnate Pleso Stará Lesná, Słowacja Sycross One XL przeglądaj
16 Łukasz Kołodziejczak 60.50  SKSkalnate Pleso Lendak, Słowacja Alpina 3 S przeglądaj
17 Wojciech Kafel 60.37  SKSkalnate Pleso Vysoké Tatry, Słowacja Sigma 10 25 przeglądaj
18 Marcin Chorzępa 57.84  ATEmberger Alm Arnoldstein, Austria Delta 2 MS przeglądaj
19 Jarosław Józik 57.46  PLKrzesanica Zakopane, Polska Cayenne 4 XS przeglądaj
20 Krzysztof Martyna 56.93  FRLe Cougulet Saint-André-les-Alpes, Francja Xchord ML przeglądaj
21 Piotr Łuczkowski 56.24  SKSkalnate Pleso Jurgów, Polska Iota 2 27 przeglądaj
22 Adam Grzech
56.04  FRLe Cougulet Saint-André-les-Alpes, Francja Aspen 5 28 przeglądaj
23 Janusz Pałka 52.15  PLKrzesanica Zakopane, Polska Alpina M przeglądaj
24 dawid kopiczko 51.43  SKSkalnate Pleso Lendak, Słowacja Bonanza 2 L przeglądaj
25 Piotr Starczowski 50.70  SKSkalnate Pleso Lendak, Słowacja GTO 2 M przeglądaj
26 Piotr Świderski 50.61  SKSkalnate Pleso Vysoké Tatry, Słowacja Rook 2 MS przeglądaj
27 Michal Radzicki 50.06  PLBabia Góra Bielsko-Biała, Polska Bonanza 2 XS przeglądaj
28 Grzegorz Wierzba 49.75  SKSkalnate Pleso Vysoké Tatry, Słowacja Sector XS przeglądaj
29 Marek Nowacki 49.28  SKSkalnate Pleso Vysoké Tatry, Słowacja Mentor 6 M przeglądaj
30 Piotr Mazurek 47.29  SKSkalnate Pleso Vysoké Tatry, Słowacja Artik 3 23 przeglądaj
31 Marek Basiak 46.84  SKSkalnate Pleso Vysoké Tatry, Słowacja Peak 25 przeglądaj
32 Zboro 45.62  SKSkalnate Pleso Vysoké Tatry, Słowacja Iota 26 przeglądaj
33 Krzysztof Pedrycz 44.51  SKSkalnate Pleso Vysoké Tatry, Słowacja UP Trango XC 3 S/M przeglądaj
34 MirAs 44.32  PLŻywiec Łękawica, Polska Dudek Universal 25.5 przeglądaj
35 Marcin G. 44.19  ITBassano Semonzo, Włochy Delta 2 MS przeglądaj
36 Łukasz Brach 41.05  SKSkalnate Pleso Zakopane, Polska CHILI 4 M przeglądaj
37 Plastek 38.55  SKSkalnate Pleso Lendak, Słowacja Carrera L przeglądaj
38 Sebastian Treter 36.88  SKSkalnate Pleso Wysokie Tatry, Słowacja Maestro ML przeglądaj
39 Robert Skalski 36.69  SKSkalnate Pleso Zakopane, Polska Artik 5 28 przeglądaj
40 Nikesz Michał ☯️ 36.68  SKSkalnate Pleso Czarna Góra, Polska Delta 3 L przeglądaj
41 Michał 35.87  SKWysokie Tatry Lendak, Słowacja Rook L przeglądaj
42 Grzegorz /walery/Walaszek 33.16  PLŻar Międzybrodzie Żywieckie, Polska Mantra M7 ML przeglądaj
43 Marcin Bortlik 33.07  PLOpolskie Ruda Kozielska, Polska Delta 3 L przeglądaj
44 Dariusz Ścibior 32.19  ITBassano Semonzo, Włochy Delta 2 L przeglądaj
45 Mariusz Strzelczyk 30.43  SKSkalnate Pleso Stará Lesná, Słowacja Sprint 3 M przeglądaj
46 Jacek Ślusarczyk 29.97  SKSkalnate Pleso Zakopane, Polska Sigma 10 27 przeglądaj
47 Edward Waksmundzki 29.72  PLlimanowski Łącko, Polska Boomerang 5 L przeglądaj
48 Joanna Kocot
29.11  PLŻar Lipowa, Polska Delta 4 S przeglądaj
49 Michał Jantas 28.04  SKSkalnate Pleso Vysoké Tatry, Słowacja Summit XC3 M przeglądaj
50 Jarosław Chmielewski 25.70  IT Col Rodella Campitello di Fassa, Włochy Delta 2 XS przeglądaj
51 Michał Pawłowski 24.13  ATEmberger Alm Sankt Lorenzen im Gitschtal, Austria Tenor M przeglądaj
52 Piotr Klarzyński 23.14  TRBabadag (Oludeniz) Ölüdeniz, Turcja Mentor 5 S przeglądaj
53 Agnes Ryłowicz 19.93  ITBassano Pederobba, Włochy Tequila 4 S przeglądaj
54 Bartek Szatkiewicz 19.32  PLKrzesanica Zakopane, Polska Nova Ion 3 XS przeglądaj
55 Jacek Szymkowiak 17.13  FRMontmin Coche-Cabane Doussard, Francja Anakis 3 M przeglądaj
56 Grzegorz Pelikan 16.87  ITBassano Borso del Grappa, Włochy Vega 5 M przeglądaj
57 Michał 16.41  SKSkalnate Pleso Wysokie Tatry, Słowacja Rook L przeglądaj
58 Gergo 15.96  FRMontmin Coche-Cabane Talloires-Montmin, Francja Hook 5 26 przeglądaj
59 Zbigniew Ziarko 15.68  PLŻar Międzybrodzie Żywieckie, Polska Golden 4 26 przeglądaj
60 Piotr Gliniak 15.59  SKSkalnate Pleso Vysoké Tatry, Słowacja Arak M przeglądaj
61 Krzysztof Cieślinski
15.56  FRMontmin Coche-Cabane Doussard, Francja Knight ML przeglądaj
62 Jarosław Osmólski 14.71  ITBassano Borso del Grappa, Włochy Vega 5 S przeglądaj
63 Baśka 13.83  SKSkalnate Pleso Vysoké Tatry, Słowacja Ion 6 XXS przeglądaj
64 Marcin Ślęzak 13.20  ITBassano Crespano del Grappa, Włochy Delta 2 XL przeglądaj
65 Seba 12.59  RSNiška Banja Niška Banja, Serbia Carrera L przeglądaj
66 Tomek Stoch 11.43  SKSkalnate Pleso Vysoké Tatry, Słowacja Iota 26 przeglądaj
67 Robert Ciupka 11.04  PLWęgrzce Wielkie Ochmanów, Polska Solo 24 przeglądaj
68 Leszek Grzenkowicz 10.87  FRMontmin Coche-Cabane Doussard, Francja Hook 3 27 przeglądaj
69 Wojciech Kocot
10.64  PLBabia Góra Lipnica Wielka, Polska Maestro M przeglądaj
70 Roman Augustynowicz 9.55  ITBassano Borso del Grappa, Włochy Cayenne 5 M przeglądaj
71 Małgorzata Błędowska 9.23  ESCabezabellosa Villar de Plasencia, Hiszpania Rush 5 XS przeglądaj
72 Marcin Ż 9.07  SKSkalnate Pleso Vysoké Tatry, Słowacja Ion 5 L przeglądaj
73 Lech Garus 7.81  FRMontmin Coche-Cabane Doussard, Francja Brak skrzydła przeglądaj
74 Radomir Wiktorowicz 7.51  PLOpolskie głubczycki, Polska Prymus 4 L przeglądaj
75 Jacek Ślusarczyk 7.28  PLKasprowy Zakopane, Polska Sigma 10 27 przeglądaj
76 Mariusz Grzywacz 5.00  PLCzermna Kudowa-Zdrój, Polska Peak 25 przeglądaj
77 Leonia Zając 4.81  PLBabia Góra Rabčice, Słowacja Ion 5 XXS przeglądaj
78 Mateusz Partyka 4.70  SIKobala Tolmin, Słowenia Tequila 4 M przeglądaj
79 tomasz warchoł 4.59  CZDolní Morava Dolní Morava, Czechy Aspen 2 20 przeglądaj
80 Mateusz Szewc 4.48  PLCzermna Kudowa-Zdrój, Polska Mantra 6 MS przeglądaj
81 Ryszard Jakiel 4.00  CZDolní Morava Dolní Morava, Czechy Delta 4 ML przeglądaj
82 Marek Furman 3.99  RSNiška Banja Niška Banja, Serbia Aspen 4 26 przeglądaj
83 Łukasz Wrotecki 3.66  ITMeduno - Monte Valinis Travesio, Włochy Dudek Universal 28 przeglądaj
84 Mateusz 3.54  PLKonopki Żmijewo-Gaje, Polska Ion 4 S przeglądaj
85 Mateusz Erelis 3.32  PLŻar Międzybrodzie Żywieckie, Polska lotnia miękka bezmasztowa przeglądaj
86 Marcin Szakoła 3.25  ITMeduno - Monte Valinis Travesio, Włochy Brak skrzydła przeglądaj
87 Andrzej Paradowski 3.13  PLŚnieżnica Kasina Wielka, Polska Beat XL przeglądaj
88 Michał Pahl 3.09  PLCiecień Wiśniowa, Polska Iota 28 przeglądaj
89 Szymon Kuhnert 3.09  ITMeduno - Monte Valinis Meduno, Włochy Sigma 10 25 przeglądaj
90 Piotr Zawadzki 3.08  PLŻar Międzybrodzie Żywieckie, Polska Queen 2 ML przeglądaj
91 Daniel Cholewa 3.06  PLCiecień Wierzbanowa, Polska Carrera M przeglądaj
92 Wojciech Maksimik 3.04  PLŚnieżnica Kasina Wielka, Polska Hook 4 25 przeglądaj
93 Jakub Borucki 3.03  PLCiecień Wiśniowa, Polska Rook 2 ML przeglądaj
94 JakubG 3.00  PLCiecień Wiśniowa, Polska Brak skrzydła przeglądaj
95 NEWRO 2.98  PLCiecień Wiśniowa, Polska Tequila 5 L przeglądaj
96 Mariusz Górka 2.88  PLŻar Międzybrodzie Żywieckie, Polska Discovery 4 29 przeglądaj
97 Mariusz Grzywacz 2.78  PLCzermna Kudowa-Zdrój, Polska Peak 25 przeglądaj
98 Michał Szopa 2.78  PLCiecień Wiśniowa, Polska Mentor 4 S przeglądaj
99 Robert Ciupka 2.77  PLWęgrzce Wielkie Wieliczka, Polska Solo 24 przeglądaj
100 Andrzej Paradowski 2.68  PLCiecień Wiśniowa, Polska Beat XL przeglądaj
101 Adriana Wandzel 2.63  PLŻar Międzybrodzie Żywieckie, Polska BGD BASE M przeglądaj
102 Sylwester Dudek 2.47  PLCiecień Wiśniowa, Polska Mentor 2 S przeglądaj
103 Jacek Antecki 2.44  PLŻar Międzybrodzie Żywieckie, Polska Golden 4 26 przeglądaj
104 Zbigniew Wójcik 2.34  PLCzermna Kudowa-Zdrój, Polska Rook 3 MS przeglądaj
105 Wojciech Maksimik 2.21  PLCiecień Wiśniowa, Polska Hook 4 25 przeglądaj
106 Jacek Antecki 2.19  PLŻar Międzybrodzie Żywieckie, Polska Golden 4 26 przeglądaj
107 Marek Furman 2.07  RSNiška Banja Niška Banja, Serbia Aspen 4 26 przeglądaj
108 AM 1.99  PLCiecień Wierzbanowa, Polska Ion 5 XXS przeglądaj
109 Sylwester Dudek 1.98  PLCiecień Wiśniowa, Polska Mentor 2 S przeglądaj
110 Mariusz Górka 1.78  PLŻar Międzybrodzie Żywieckie, Polska Discovery 4 29 przeglądaj
111 JakubG 1.60  PLCiecień Wiśniowa, Polska Brak skrzydła przeglądaj
112 Jakub Mamelka 1.24  GBWestbury - Bratton Camp Westbury, Wielka Brytania Nova Ion 3 M przeglądaj
113 Mateusz Muras 1.08  PLKoniaków Koniaków, Polska Nova Ion 3 S przeglądaj
114 Andrzej Kołodziejski 0.99  PL Mieroszów Mieroszów, Polska Mentor 4 S przeglądaj
115 Mateusz Muras 0.89  PLKoniaków Koniaków, Polska Nova Ion 3 S przeglądaj