2021-08-22

Jesteś tutaj

Pilot Pkt Startowisko Landing site Skrzydło Link
1 Wojtek Kossuth 78.82  MKKrushevo Komuna e Krushevës, Macedonia (BJRM) Delta 3 S przeglądaj
2 Mateusz Siatka 76.96  PLĆwilin Otfinów, Polska Alpina 4 L przeglądaj
3 Łukasz Brach 63.89  BGSopot Domlyan, Bułgaria CHILI 4 M przeglądaj
4 Nawrocki Michał 61.83  PLFajsławice zamojski, Polska Mentor 4 M przeglądaj
5 Paweł Szczepanek 60.65  PLĆwilin Jadowniki, Polska Leopard S przeglądaj
6 Łukasz Kołodziejczak 60.03  SILijak Ajdovščina, Słowenia Alpina 3 S przeglądaj
7 Paweł 58.39  SIKobala Tolmin, Słowenia Delta 4 L przeglądaj
8 Marek Nowacki 56.62  SIKobala Tolmin, Słowenia Mentor 6 M przeglądaj
9 Marcin Wirski 53.27  PLĆwilin Laskowa, Polska Artik 6 25 przeglądaj
10 Stanisław Sagan 48.43  SIKobala Tolmin, Słowenia Mentor 5 M przeglądaj
11 Anna Zezula 39.68  SIKobala Tolmin, Słowenia Swift 5 S przeglądaj
12 Dawid Król 39.31  SIKobala Tolmin, Słowenia Xchord ML przeglądaj
13 Grzegorz Wierzba 37.24  PLCiecień Kobyłczyna, Polska Sector XS przeglądaj
14 pansabina 36.43  PLBorsk Borsk, Polska Sigma 11 24 przeglądaj
15 Robert Osiński 36.40  PLPowiat inowrocławski Powiat inowrocławski, Polska Brak skrzydła przeglądaj
16 Święty 36.36  PLBorsk Karsin, Polska Queen 2 MS przeglądaj
17 Piotr Karolak 33.25  SILijak Šempas, Słowenia Artik M przeglądaj
18 Radek Kuchta 33.24  SIKobala Tolmin, Słowenia CHILI 4 S przeglądaj
19 Wojciech Pomierski 33.05  PLBorsk Borsk, Polska Mantra 6 L przeglądaj
20 Artur Pawlak 32.23  SIKobala Tolmin, Słowenia Rush 5 L przeglądaj
21 Łukasz Czyżewski 31.92  SILijak Šempas, Słowenia Delta 3 XL przeglądaj
22 Daniel Kędzierski 30.51  SILijak Šempas, Słowenia Cayenne 4 S przeglądaj
23 dawid kopiczko 29.29  SIKobala Tolmin, Słowenia Delta 2 L przeglądaj
24 Robert Ciupka 29.17  PLWęgrzce Wielkie Wieliczka, Polska Solo 24 przeglądaj
25 Marcin Białobłocki 27.49  PL Mieroszów Mieroszów, Polska Delta 2 ML przeglądaj
26 Marek Miłowski 27.32  PL Mieroszów Mieroszów, Polska Delta 3 ML przeglądaj
27 Grzegorz Otręba 27.15  SIKobala Tolmin, Słowenia Knight MS przeglądaj
28 Mateusz Petrów 27.07  ITBassano Borso del Grappa, Włochy Ikuma 27 przeglądaj
29 Piotr Zawadzki 26.80  SILijak Šempas, Słowenia Queen 2 ML przeglądaj
30 Mirek Olkowicz 25.17  PL Mieroszów Mieroszów, Polska Delta 2 ML przeglądaj
31 Gergo 25.17  SILijak Vipava, Słowenia Hook 5 26 przeglądaj
32 Monika Makowska 24.30  SIKobala Tolmin, Słowenia Alpina 4 S przeglądaj
33 Marek Furman 24.18  SILijak Šempas, Słowenia Aspen 4 26 przeglądaj
34 Szymon Struś 23.31  PLCiecień Podłopień, Polska Mentor 4 S przeglądaj
35 Dawid Olszowy 23.09  SIKobala Tolmin, Słowenia Explorer S przeglądaj
36 Robert Wincencik
22.61  MKKrushevo Municipality of Mogila, Macedonia (BJRM) Buzz Z6 ML przeglądaj
37 Jarosław Pietkiewicz 22.53  SIKobala Tolmin, Słowenia Rook 2 ML przeglądaj
38 Maciej Pigulski 22.16  SIKobala Tolmin, Słowenia Sigma 11 22 przeglądaj
39 Bogdan 21.97  PL Mieroszów Mieroszów, Polska Bonanza 2 L przeglądaj
40 Robert Dobrowolski 20.08  PLBorsk Borsk, Polska Rook 2 L przeglądaj
41 Robert Szczur 19.96  SIKobala Tolmin, Słowenia Artik 5 26 przeglądaj
42 Marcin Bortlik 19.87  SILijak Šempas, Słowenia Delta 3 L przeglądaj
43 Piotr Nowakowski 18.75  PLŻar Międzybrodzie Bialskie, Polska UP Trango XC 3 M przeglądaj
44 Andrzej Żywiczyński 18.44  PL Mieroszów Mieroszów, Polska Omega XAlps 2 23 przeglądaj
45 Przemek Wrzosek 17.05  SILijak Dobravlje, Słowenia Cayenne 4 M przeglądaj
46 Michał Szyszka 17.00  PLBorsk Borsk, Polska Aspen 5 28 przeglądaj
47 Wojciech Gierak 16.62  PL Mieroszów Mieroszów, Polska Carrera S przeglądaj
48 Marcin 15.10  SILijak Šempas, Słowenia Mentor 5 L przeglądaj
49 Krzysztof Łakomicki 13.50  FRSaint Hilaire du Touvet Lumbin, Francja Optic 2 28 przeglądaj
50 Paweł Bielański 13.38  NOStord Stord, Norwegia Mentor 4 M przeglądaj
51 Tomasz Kozłowski 11.52  PLBorsk Borsk, Polska Optic 26 przeglądaj
52 Zbigniew Wójcik 10.29  PL Mieroszów Mieroszów, Polska Rook 3 MS przeglądaj
53 Paweł Dołomisiewicz 9.54  PLFajsławice Zosin, Polska Funky S przeglądaj
54 Bogdan Kozłowski 9.41  PL Mieroszów Meziměstí, Czechy Cure L przeglądaj
55 Artur Szczerbiak 8.87  PLTurza Śląska Zabełków, Polska Nucleon 29 przeglądaj
56 Jakub Stępczyński 8.01  PLBorsk Borsk, Polska Delta 3 ML przeglądaj
57 Natalia Wróblewska 7.96  SIKobala Tolmin, Słowenia BGD BASE S przeglądaj
58 Andrzej Kołodziejski 6.75  PL Mieroszów Mieroszów, Polska Mentor 4 S przeglądaj
59 Gergo 6.18  SILijak Šempas, Słowenia Hook 5 26 przeglądaj
60 Rafal Lipa 6.10  NOHvittingfoss Groetterud Hvittingfoss, Norwegia Kangri L przeglądaj
61 JakubG 6.10  PLŻar Międzybrodzie Żywieckie, Polska Brak skrzydła przeglądaj
62 Robert Ciupka 5.97  PLSułków Wieliczka, Polska Solo 24 przeglądaj
63 Robert Ciupka 5.86  PLSułków Ochmanów, Polska Solo 24 przeglądaj
64 BartRu 5.66  PLPiła Piła, Polska Golden 3 26 przeglądaj
65 Miro 5.56  PL Mieroszów Mieroszów, Polska Punk M przeglądaj
66 Robert Ciupka 5.53  PLWęgrzce Wielkie Sułków, Polska Solo 24 przeglądaj
67 Miro 5.40  PL Mieroszów Mieroszów, Polska Punk M przeglądaj
68 Michał Pahl 4.92  SKDonovaly Donovaly, Słowacja Iota 28 przeglądaj
69 karol 4.92  PLCiecień Wiśniowa, Polska Nyos RS L przeglądaj
70 Łukasz Janda 4.57  PLŻar Międzybrodzie Żywieckie, Polska Bonanza 2 M przeglądaj
71 Arkadiusz Graf 4.44  PLlęborski Garczegorze, Polska Apco Lift 44 przeglądaj
72 Bogdan Kozłowski 4.20  PL Mieroszów Mieroszów, Polska Cure L przeglądaj
73 Andrzej Szumowski 4.06  PLbiałostocki Powiat białostocki, Polska Optic 26 przeglądaj
74 Zbigniew Wójcik 4.04  PL Mieroszów Mieroszów, Polska Rook 3 MS przeglądaj
75 Sławomir Zawojek 3.95  PL Mieroszów Mieroszów, Polska Mentor 4 L przeglądaj
76 Andrzej Koziej 3.82  PLŻar Międzybrodzie Żywieckie, Polska Aspen 4 28 przeglądaj
77 Andrzej Kołodziejski 3.72  PL Mieroszów Mieroszów, Polska Mentor 4 S przeglądaj
78 Michał Pahl 3.66  SKDonovaly Donovaly, Słowacja Iota 28 przeglądaj
79 Sławomir Zawojek 3.60  PL Mieroszów Mieroszów, Polska Mentor 4 L przeglądaj
80 Michał Mildner 3.57  PLŻar Międzybrodzie Żywieckie, Polska Delta 3 MS przeglądaj
81 Krzysztof Matuszyk 3.56  GBDerbyshire Buxton, Wielka Brytania Iota 2 29 przeglądaj
82 Andrzej Szumowski 3.51  PLbiałostocki Powiat białostocki, Polska Optic 26 przeglądaj
83 Andrzej Szumowski 3.43  PLbiałostocki Powiat białostocki, Polska Optic 26 przeglądaj
84 Zboro 2.98  PLCiecień Wiśniowa, Polska Iota 26 przeglądaj
85 Andrzej Szumowski 2.85  PLbiałostocki Powiat białostocki, Polska Optic 26 przeglądaj
86 Jakub Nowak 2.84  PLCiecień Wiśniowa, Polska BGD BASE L przeglądaj
87 NEWRO 2.66  PLCiecień Wierzbanowa, Polska Tequila 5 L przeglądaj
88 Grzegorz Fedrizzi 2.48  CZJavorovy Třinec, Czechy Vega 4 M przeglądaj
89 Wojciech Dziedzic 2.47  PLCiecień Wiśniowa, Polska Alpha 6 28 przeglądaj
90 Joanna Kocot
2.39  PLŻar Międzybrodzie Żywieckie, Polska Delta 4 S przeglądaj
91 Michał Mildner 2.31  PLŻar Międzybrodzie Żywieckie, Polska Delta 3 MS przeglądaj
92 Urszula Chodorow 2.29  PLKrasnystaw Krasnystaw, Polska Ion 6 XXS przeglądaj
93 Mateusz Kozłowski 2.29  PLŻar Międzybrodzie Żywieckie, Polska Chili 3 S przeglądaj
94 Anna Mołdach 2.24  PLŻar Międzybrodzie Żywieckie, Polska Ion 5 XXS przeglądaj
95 Drow 2.16  PLŻar Międzybrodzie Żywieckie, Polska Tequila 5 S przeglądaj
96 Mateusz Kozłowski 2.13  PLŻar Międzybrodzie Żywieckie, Polska Chili 3 S przeglądaj
97 Jacek Wojtaś 2.08  PLŻar Międzybrodzie Żywieckie, Polska Vega 2 S przeglądaj
98 Drow 2.06  PLŻar Międzybrodzie Żywieckie, Polska Tequila 5 S przeglądaj
99 Urszula Chodorow 2.00  PLKrasnystaw Krasnystaw, Polska Ion 6 XXS przeglądaj
100 Anna Mołdach 1.92  PLŻar Międzybrodzie Żywieckie, Polska Ion 5 XXS przeglądaj
101 Urszula Chodorow 1.87  PLKrasnystaw Krasnystaw, Polska Ion 6 XXS przeglądaj
102 JakubG 1.65  PLŻar Międzybrodzie Żywieckie, Polska Brak skrzydła przeglądaj
103 Mateusz Partyka 1.51  PLLipowa Lipowa, Polska Tequila 4 M przeglądaj
104 Mateusz Partyka 1.44  PLLipowa Lipowa, Polska Tequila 4 M przeglądaj
105 Jacek Wojtaś 1.41  PLŻar Międzybrodzie Żywieckie, Polska Vega 2 S przeglądaj
106 Mateusz Partyka 1.28  PLLipowa Lipowa, Polska Tequila 4 M przeglądaj