2019-06-21

Jesteś tutaj

Pilot Pkt Startowisko Landing site Skrzydło Link
1 AnT
124.04  SIKobala Sorica, Słowenia Mentor 4 S przeglądaj
2 Mariusz Strzelczyk 75.88  SILijak Vipava, Słowenia Sprint 3 M przeglądaj
3 Karol Murawiec 73.95  PLGdańsk Gdańsk, Polska Bulldog 38 przeglądaj
4 radosław orłowski 69.76  SIKobala Kobarid, Słowenia Delta 2 ML przeglądaj
5 Krzysztof Stanisławski 69.21  SIKobala , Słowenia Iota 26 przeglądaj
6 Karol Witkowski 65.65  ITBassano Molino-mozzi-bittarelli, Włochy Mentor 2 M przeglądaj
7 Tomasz Egzmont 65.53  SILijak Šempas, Słowenia Artik 5 24 przeglądaj
8 Krzysztof Egzmont 62.20  SILijak Črniče, Słowenia Artik 3 25 przeglądaj
9 Marcin Makuch 60.58  SILijak Ajdovščina, Słowenia Iota 26 przeglądaj
10 dawid kopiczko 54.87  SIKobala , Słowenia Chili 3 L przeglądaj
11 Monika Makowska 52.44  ITCostalunga Borso del Grappa, Włochy Delta 3 S przeglądaj
12 Grzegorz Dudka 51.88  ITCostalunga Borso del Grappa, Włochy Aspen 5 28 przeglądaj
13 Anna Zezula 51.38  ITCostalunga Borso del Grappa, Włochy Swift 5 S przeglądaj
14 Robert Wincencik
51.02  SILijak Ajdovščina, Słowenia Buzz Z6 ML przeglądaj
15 Krzysztof Martyna 50.93  ITCostalunga Romano D'ezzelino, Włochy King M przeglądaj
16 Przemysław Czerwiński 50.85  ITCostalunga Borso del Grappa, Włochy Mentor 6 L przeglądaj
17 Krzysztof Mazur 50.59  ITCostalunga Borso del Grappa, Włochy Spectra M przeglądaj
18 Przemysław Potocki
50.42  ITCostalunga Borso del Grappa, Włochy Queen 2 MS przeglądaj
19 Szymon Struś 49.98  ITCostalunga Borso del Grappa, Włochy Mentor 4 S przeglądaj
20 Jakub Kwiatkowski 49.82  ITCostalunga Borso del Grappa, Włochy Trango X-Race L przeglądaj
21 Krzysztof Żelisko
49.80  ITCostalunga Borso del Grappa, Włochy Meru M przeglądaj
22 Jakub Socha 49.72  ITCostalunga Borso del Grappa, Włochy Mantra 6 MS przeglądaj
23 Rafal Cypcar
49.70  ITCostalunga Borso del Grappa, Włochy Mantra M7 ML przeglądaj
24 Arkadiusz Ślusarczyk
49.70  ITCostalunga Borso del Grappa, Włochy Meru M przeglądaj
25 Anna Piskozub 49.67  ITCostalunga Borso del Grappa, Włochy Delta 3 XS przeglądaj
26 Wojciech Kocot
49.64  ITCostalunga San Zenone degli Ezzelini, Włochy CHILI 4 XS przeglądaj
27 Dariusz Mordarski 49.55  ITCostalunga Borso del Grappa, Włochy Cure L przeglądaj
28 Maciej Pigulski 49.37  ITCostalunga Borso del Grappa, Włochy Sigma 10 23 przeglądaj
29 Lukasz Sieminski 49.20  ITCostalunga Borso del Grappa, Włochy Mentor 5 M przeglądaj
30 kszyh 49.16  ITCostalunga Romano D'ezzelino, Włochy Meru M przeglądaj
31 Mateusz Styrczula 49.12  ITCostalunga Borso del Grappa, Włochy Artik 4 27 przeglądaj
32 Michal Grabos 49.10  ITCostalunga Borso del Grappa, Włochy Alpina 3 L przeglądaj
33 Michał Dudziński 49.08  ITCostalunga Borso del Grappa, Włochy King S przeglądaj
34 Dominik Kapica
49.01  ITCostalunga Borso del Grappa, Włochy Queen 2 ML przeglądaj
35 Michal Radzicki 49.01  ITCostalunga Borso del Grappa, Włochy Lynx M przeglądaj
36 Krzysztof Rogowski 48.93  ITCostalunga Borso del Grappa, Włochy Aspen 5 26 przeglądaj
37 Waldemar Janiszewski 48.91  ITCostalunga Borso del Grappa, Włochy Cure L przeglądaj
38 Igor Popik 48.85  ITCostalunga Borso del Grappa, Włochy Meru M przeglądaj
39 Joanna Kocot
48.72  ITCostalunga Borso del Grappa, Włochy Explorer XS przeglądaj
40 Marek Kwasecki 48.52  ITCostalunga Borso del Grappa, Włochy Iota 2 25 przeglądaj
41 Zdzisek 47.90  SIKobala Tolmin, Słowenia Rook 2 ML przeglądaj
42 Paweł Chrząszcz 45.39  ITCostalunga Bassano del Grappa, Włochy Enzo 3 M przeglądaj
43 Mateusz Gajczewski 43.61  ITCostalunga Marostica, Włochy Queen 2 MS przeglądaj
44 Paweł Sułtan Warzybok 43.30  ITCostalunga San Michele, Włochy Rook 2 L przeglądaj
45 marek mastalerz 42.96  ITCostalunga Bassano del Grappa, Włochy Delta 2 MS przeglądaj
46 Rafał Samsonowicz 42.89  ITCostalunga Marostica, Włochy Mentor 4 S przeglądaj
47 Wojtek Majewski 39.50  SILijak Podnanos, Słowenia Summit XC4 M przeglądaj
48 Mariusz Strzelczyk 38.71  SILijak Podnanos, Słowenia Sprint 3 M przeglądaj
49 Przemek Jakubczyk 38.64  SILijak Podnanos, Słowenia Nyos RS M przeglądaj
50 Arkadiusz Marucha 38.48  ATSchmittenhoehe - Zell Am See Schmitten, Austria Alpina 2 MS przeglądaj
51 Marcin 37.96  SILijak Podnanos, Słowenia Mentor 5 L przeglądaj
52 Jeż Leszek 37.58  SILijak Vipava, Słowenia Optic 26 przeglądaj
53 GrzegoSz 32.36  SIKobala Tolmin, Słowenia Rush 4 ML przeglądaj
54 Adrian Orłowski 31.67  ITBassano Valdobbiadene, Włochy Rush 5 ML przeglądaj
55 Artur Szczerbiak 31.60  PLTrzęsacz Śliwin, Polska Artik 4 29 przeglądaj
56 Marcin 25.07  SILijak , Słowenia Mentor 5 L przeglądaj
57 Marek Dmochowski 23.54  ITBassano Valdobbiadene, Włochy Rook 2 S przeglądaj
58 Ewelina Zabiegała 22.19  SILijak Šempas, Słowenia BGD BASE S przeglądaj
59 Przemek Jakubczyk 21.61  SILijak Grgar, Słowenia Nyos RS M przeglądaj
60 Mariusz Kozłowski 20.92  ITCostalunga Borso del Grappa, Włochy Mentor 4 XS przeglądaj
61 Heniek Marian 20.53  ITCostalunga Borso del Grappa, Włochy Summit XC3 M przeglądaj
62 Joanna Reinert 20.04  ITCostalunga Borso del Grappa, Włochy Rush 5 XS przeglądaj
63 Anna Bysiecka 19.77  SIKobala Kobarid, Słowenia Punk XS przeglądaj
64 Grzegorz Sprawka 18.93  SILijak , Słowenia Artik 3 27 przeglądaj
65 Bogdan Jasiński 17.57  PLPiła Chrustowo, Polska Hadron 28 przeglądaj
66 Maciej Bucho 17.28  ATSchmittenhoehe - Zell Am See Uttendorf, Austria Sector M przeglądaj
67 Rafał Świętochowski 16.68  PLDębina Ustka, Polska Iota 26 przeglądaj
68 Michał Tworek 16.54  SILijak Ajdovščina, Słowenia Nova Ion 3 M przeglądaj
69 Robert Osiński 16.49  PL Inowrocław Inowrocław, Polska Nucleon 27 przeglądaj
70 Michał 15.91  SILijak Šempas, Słowenia Rook L przeglądaj
71 Michał 15.78  SILijak Dobravlje, Słowenia Rook L przeglądaj
72 Paweł Myszak 15.59  PLDębina Dębina, Polska Mentor 2 M przeglądaj
73 Wojciech Wojciechowski 15.58  SIKobala , Słowenia Atis 3 L przeglądaj
74 Rafał Świętochowski 12.99  PLDębina Ustka, Polska Iota 26 przeglądaj
75 Adam Butwin 12.65  PLDębina Dębina, Polska Epic ML przeglądaj
76 Jacek Zakrzewski 11.11  ITCostalunga Crespano del Grappa, Włochy Iota 2 27 przeglądaj
77 Filip 10.56  ITBassano Borso del Grappa, Włochy Buzz Z5 ML przeglądaj
78 Michal Papkowski 9.93  PLTrzęsacz Trzęsacz, Polska Optic 2 30 przeglądaj
79 Michał Rdk 9.80  PLTrzęsacz Trzęsacz, Polska CHILI 4 M przeglądaj
80 Paweł Dołomisiewicz 9.57  SILijak Šempas, Słowenia Nova Ion 3 S przeglądaj
81 Rafał Świętochowski 8.78  PLDębina Ustka, Polska Iota 26 przeglądaj
82 Zbyszek Deka 8.74  PLRudnik Kowary, Polska Sigma 10 25 przeglądaj
83 Bartosz Bysiecki 7.99  SIKobala Tolmin, Słowenia Pioneer S przeglądaj
84 Andrzej Szumowski 7.43  ITCostalunga Borso del Grappa, Włochy Optic 26 przeglądaj
85 Łukasz Barcewicz 6.81  SILijak Šempas, Słowenia Tequila 5 M przeglądaj
86 Michał Tworek 6.15  SILijak , Słowenia Nova Ion 3 M przeglądaj
87 Grzegorz Otręba 5.49  SIKobala Tolmin, Słowenia Knight MS przeglądaj
88 Maciej Banasik 4.99  SILijak Šempas, Słowenia Kantega Xc L przeglądaj
89 Zuzanna Masztalska 4.98  ITBassano Borso del Grappa, Włochy Epsilon 8 23 przeglądaj
90 Jeż Leszek 4.73  SILijak , Słowenia Optic 26 przeglądaj
91 Rafał Świętochowski 4.72  PLDębina Ustka, Polska Iota 26 przeglądaj
92 Magdalena Gracek 3.19  PLTrzęsacz Rewal, Polska Alpha 6 26 przeglądaj
93 Natalia M 2.52  ITBassano Borso del Grappa, Włochy Eazy S przeglądaj
94 Szymon Potaczek 1.92  GBHuddersfield Huddersfield, Wielka Brytania Mentor 3 XS przeglądaj
95 Łukasz Maszner 0.18  PLTrzęsacz Rewal, Polska Rook M przeglądaj